App Store Google Play

В рамках змагань "Ігри патріотів" рятувальник провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти!"

27.09.2017 18:30
В рамках змагань "Ігри патріотів" рятувальник провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти!"

26 вересня в рамках шкільних змагань «Ігри патріотів» пройшла громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». На території Дніпровського району в селі Степова зібралося близько 500 учнів старших класів з усіх шкіл району, аби позмагатися з фізичної та військової підготовки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДСНС Дніпропетровської області. 

На акції були присутні голова Дніпровської районної адміністрації, голова  районної ради,  голови громад та сільських рад, начальники відділів  освіти, культури, молоді та спорту, директори шкіл району та місцеві мешканці.

Мужні та сміливі професії представляли співробітники Служби порятунку, правоохоронних органів, Національної гвардії, Збройних сил України. А діти під наглядом представників цих відомств демонстрували свою фізичну загартованість, вміння поводитись зі зброєю, приміряли бойовий одяг рятувальника та подавали воду з пожежного ствола.

Для того, аби діти більше дізнались про героїчну професію рятувальників, на акції було представлено різноманіття спеціальностей Служби порятунку – пожежний, водій, піротехнік, медик. Із захватом хлопці та дівчата дізнавались нові грані цієї нелегкої роботи, отримували відповіді на запитання від співробітників ДСНС та приміряли на себе роль майбутніх офіцерів цивільного захисту.

Піротехніки надали змогу ознайомитись з вибухонебезпечними предметами, розказали про їх небезпеку, нагадали правила під час їх знаходження, продемонстрували оснащення піротехнічного автомобіля. Було також представлено сучасний пожежний автомобіль «MAN», надано змогу посидіти в кабіні, ввімкнути проблискові маячки та спецсигнал.

А на завершення заходу, переможці та учасники «Ігор патріотів» мали змогу самостійно подати воду з лафетного ствола та весело завершити цікавий та пізнавальний захід.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...