App Store Google Play

Після реконструкції дитсадок у Голубівці зможуть відвідувати 220 дітей

27.09.2017 15:40
Після реконструкції дитсадок у Голубівці зможуть відвідувати 220 дітей

У селі Голубівка Новомосковського району завершується реконструкція дитсадка «Сонечко». Наразі в дошкільному закладі виховуються 120 дітей – після перебудови кількість місць збільшиться вдвічі. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград. 

«Ніяких черг у дитячі садки – таку задачу ставить Президент України Петро Порошенко. Малеча кожного населеного пункту має виховуватися в сучасних і комфортних умовах, – наголосив Валентин Резніченко. – Цьогоріч на Дніпропетровщині ремонтуємо та реконструюємо садочки в чотирьох містах та восьми селах, – а це додаткові місця ще для 1140 дітей».

Коли у 1994 році в Голубівці звели садок, його відвідували більше двохсот дітей. Проте демографічна криза у країні змусила скоротити кількість груп удвічі – а ліву частину будівлі взагалі перестали експлуатувати. Нині в селі знову багато малечі, тож ДніпроОДА взялася за реконструкцію дитсадка.

«Стан дитсадка був плачевний: дах протікав, стіни побив грибок, а в лівому крилі й зовсім гуляв вітер. Та очі бояться, а руки роблять, – підрядник Сергій Бондарь розказав, з чого довелося розпочинати будівельникам.

За рік у запустілому приміщенні підрядники оновили все: від комунікацій до шпалер, а на місці непрацюючого басейну створили сучасний спортзал. В усій будівлі садка замінили майже 200 вікон і 2 тисячі квадратів покрівлі, наразі завершують утеплювати фасад енергозберігаючим матеріалом.

«Сільська рада не змогла б потягнути такий ремонт власним коштом, бо наш річний бюджет ледь дотягує до 7 мільйонів гривень, – зауважив голова Голубівської сільради Олександр Нездійминога. – Садок змінюється кардинально. Ремонт роблять з урахуванням побажань і вихователів, і батьків. Дітям тут буде комфортно».

Нині в «Сонечку» виховуються 120 дітей – після реконструкції кількість місць зросте вдвічі. У садочку кажуть, готові приймати малечу навіть із сусідніх сіл. 

«Діткам дуже подобається в нашому садочку. Для їхнього розвитку створені всі необхідні умови: кімната казки, космічна кімната, психологічна кімната для розвантаження», – розказала виконуюча обов’язки завідуючої дитсадком Ольга Залозна.

Місцева мешканка Олена Лючева вважає реконструкцію дошкільного закладу великою подією не тільки для села, а й для всього району. «Садок не впізнати. Тепер він буде теплішим і комфортнішим. Тут виховується мій старший синок. Молодшому – поки що місяць, та як підросте, теж обов’язково піде сюди», – поділилася жінка
.
На Дніпропетровщині за останні два роки створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. У Слобожанському та Дніпрі збудовано «з нуля» два сучасні садки на 220 малюків кожен. Наразі ДніпроОДА будує ще чотири дошкільні заклади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...