App Store Google Play

У Кривому Розі котів визнають мешканцями міста?

26 Вересня 13:00
У Кривому Розі котів визнають мешканцями міста?

Електронна петиція під назвою "Вуличні коти - частина екосистеми Кривого Рогу! Хай вільно живуть в підвалах будинків та знищують гризунів", яку розмістила на сайті інформаційної системи "Розумне місто" мешканка Кривого Рогу Галина Ткаченко, набрала 500 голосів, інформує Дніпроград.

Саме 500 електронних підписів необхідно набрати, аби міський виконком розглянув проблемне питання, яке хвилює мешканців міста.

Згідно з текстом петиції, у Кривому Розі пропонується дозволити котам вільно жити і пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їх постійного перебування, оскільки вони є повноправними мешканцями міста, важливою частиною екосистеми та виконують необхідну функцію природної дератизації - знищення гризунів.

"У Кривому Розі спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замуровування котів в підвальних приміщеннях житлових будинків. Щоб захистити тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми Кривого Рогу і заборонити їх безпричинний вилов і вбивство", - пише автор петиції Галина Ткаченко.

Окрема увага приділяється проведення заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування місць життя.

Зазначимо, нещодавно під час засідання робочої групи з питань Статуту для комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» було порушено питання про вуличні котів, які можуть загинути через існуючі правила благоустрою, правила утримання будинків і прибудинкової території в Кривому Розі. Містяни виступили проти закриття на зиму підвалів, адже котам, які живуть на вулиці, буде ніде сховатися від лютих морозів, що насуваються на Україну цієї зими.

Нагадаємо, у Дніпрі діє спеціальна міська програма по захисту та гуманного ставлення до безхатнії тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...