App Store Google Play

У Кривому Розі котів визнають мешканцями міста?

26 Вересня 13:00
У Кривому Розі котів визнають мешканцями міста?

Електронна петиція під назвою "Вуличні коти - частина екосистеми Кривого Рогу! Хай вільно живуть в підвалах будинків та знищують гризунів", яку розмістила на сайті інформаційної системи "Розумне місто" мешканка Кривого Рогу Галина Ткаченко, набрала 500 голосів, інформує Дніпроград.

Саме 500 електронних підписів необхідно набрати, аби міський виконком розглянув проблемне питання, яке хвилює мешканців міста.

Згідно з текстом петиції, у Кривому Розі пропонується дозволити котам вільно жити і пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їх постійного перебування, оскільки вони є повноправними мешканцями міста, важливою частиною екосистеми та виконують необхідну функцію природної дератизації - знищення гризунів.

"У Кривому Розі спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замуровування котів в підвальних приміщеннях житлових будинків. Щоб захистити тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми Кривого Рогу і заборонити їх безпричинний вилов і вбивство", - пише автор петиції Галина Ткаченко.

Окрема увага приділяється проведення заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування місць життя.

Зазначимо, нещодавно під час засідання робочої групи з питань Статуту для комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» було порушено питання про вуличні котів, які можуть загинути через існуючі правила благоустрою, правила утримання будинків і прибудинкової території в Кривому Розі. Містяни виступили проти закриття на зиму підвалів, адже котам, які живуть на вулиці, буде ніде сховатися від лютих морозів, що насуваються на Україну цієї зими.

Нагадаємо, у Дніпрі діє спеціальна міська програма по захисту та гуманного ставлення до безхатнії тварин.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...