App Store Google Play

У Кривому Розі котів визнають мешканцями міста?

26.09.2017 13:00
У Кривому Розі котів визнають мешканцями міста?

Електронна петиція під назвою "Вуличні коти - частина екосистеми Кривого Рогу! Хай вільно живуть в підвалах будинків та знищують гризунів", яку розмістила на сайті інформаційної системи "Розумне місто" мешканка Кривого Рогу Галина Ткаченко, набрала 500 голосів, інформує Дніпроград.

Саме 500 електронних підписів необхідно набрати, аби міський виконком розглянув проблемне питання, яке хвилює мешканців міста.

Згідно з текстом петиції, у Кривому Розі пропонується дозволити котам вільно жити і пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їх постійного перебування, оскільки вони є повноправними мешканцями міста, важливою частиною екосистеми та виконують необхідну функцію природної дератизації - знищення гризунів.

"У Кривому Розі спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замуровування котів в підвальних приміщеннях житлових будинків. Щоб захистити тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми Кривого Рогу і заборонити їх безпричинний вилов і вбивство", - пише автор петиції Галина Ткаченко.

Окрема увага приділяється проведення заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування місць життя.

Зазначимо, нещодавно під час засідання робочої групи з питань Статуту для комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» було порушено питання про вуличні котів, які можуть загинути через існуючі правила благоустрою, правила утримання будинків і прибудинкової території в Кривому Розі. Містяни виступили проти закриття на зиму підвалів, адже котам, які живуть на вулиці, буде ніде сховатися від лютих морозів, що насуваються на Україну цієї зими.

Нагадаємо, у Дніпрі діє спеціальна міська програма по захисту та гуманного ставлення до безхатнії тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...