App Store Google Play

Українські та вірменські прапори: вірменська громада Дніпра відсвяткувала 26-річницю незалежності

25 Вересня 08:30
Українські та вірменські прапори: вірменська громада Дніпра відсвяткувала 26-річницю незалежності

Вчора, 24 вересня, вірменська громада Дніпра відсвяткувала 26-річницю проголошення незалежності власної держави – Вірменії: молитва, українські та вірменські прапори, національні традиції. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - вірменської церкви у Дніпрі.

З самого ранку представники вірменської громади перебувають в піднесеному настрої, адже можуть відсвяткувати 26-річницю довгоочікуваної незалежності власної держави - Вірменії.  Вони зазначають, на батьківщині святкова програма мало відрізняється від сьогоднішньої: концерти, смачні страви, національне вбрання, прапори та кульки.

21 вересня 1991 року народ Вірменії на всенародному референдумі проголосував за проголошення незалежності від Радянського Союзу. На місяць та три дні відстаючи від проголошення незалежності Україною.

У Дніпрі офіційне святкування відбулося 24 вересня з недільної молитви у вірменській церкві на вулиці Леваневсього, 13.

«В минулому році ми провели лекцію для молоді про здобуття незалежності. Також зіграли в  обласну гру «Що? Де? Коли?» на тему історії, релігії та культури Вірменії», - розповіла керівник ГО «Вірменська молодь» Дніпропетровської області Еліна Сорсоріан.

Цього року ГО «Вірменська молодь» разом з вірменським культурним центром «Вардуі» підготували флешмоб, до якого готувались учасники організацій різного віку. Крім того, на підготовленому  благодійному ярмарку представили оригінальні сувеніри та солодощі.

За традицією, дітям розмальовували руки та обличчя в кольори українського та вірменського прапорів. До того ж, усіх гостей частували стравами вірменської кухні.

«Ми пишаємось власною незалежністю, адже це жадана свобода. Сьогодні у вузькому колі можемо відсвяткувати 26-річницю її проголошення», - зазначила  ведуча святкового заходу Вазгануш Багдасарян.

Доповнювала етнічну атмосферу фотовиставка, присвячена архітектурним здобуткам Вірменії, а також дев’ять вишитих  килимів ручної роботи, виставлених у вірменському культурному центрі «Вардуі».

Нагадаємо, що 18 жовтня дніпрян запрошують відсвяткувати День незалежності Азербайджану разом з етнічною общиною міста.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...