App Store Google Play

Українські та вірменські прапори: вірменська громада Дніпра відсвяткувала 26-річницю незалежності

25.09.2017 08:30
Українські та вірменські прапори: вірменська громада Дніпра відсвяткувала 26-річницю незалежності

Вчора, 24 вересня, вірменська громада Дніпра відсвяткувала 26-річницю проголошення незалежності власної держави – Вірменії: молитва, українські та вірменські прапори, національні традиції. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - вірменської церкви у Дніпрі.

З самого ранку представники вірменської громади перебувають в піднесеному настрої, адже можуть відсвяткувати 26-річницю довгоочікуваної незалежності власної держави - Вірменії.  Вони зазначають, на батьківщині святкова програма мало відрізняється від сьогоднішньої: концерти, смачні страви, національне вбрання, прапори та кульки.

21 вересня 1991 року народ Вірменії на всенародному референдумі проголосував за проголошення незалежності від Радянського Союзу. На місяць та три дні відстаючи від проголошення незалежності Україною.

У Дніпрі офіційне святкування відбулося 24 вересня з недільної молитви у вірменській церкві на вулиці Леваневсього, 13.

«В минулому році ми провели лекцію для молоді про здобуття незалежності. Також зіграли в  обласну гру «Що? Де? Коли?» на тему історії, релігії та культури Вірменії», - розповіла керівник ГО «Вірменська молодь» Дніпропетровської області Еліна Сорсоріан.

Цього року ГО «Вірменська молодь» разом з вірменським культурним центром «Вардуі» підготували флешмоб, до якого готувались учасники організацій різного віку. Крім того, на підготовленому  благодійному ярмарку представили оригінальні сувеніри та солодощі.

За традицією, дітям розмальовували руки та обличчя в кольори українського та вірменського прапорів. До того ж, усіх гостей частували стравами вірменської кухні.

«Ми пишаємось власною незалежністю, адже це жадана свобода. Сьогодні у вузькому колі можемо відсвяткувати 26-річницю її проголошення», - зазначила  ведуча святкового заходу Вазгануш Багдасарян.

Доповнювала етнічну атмосферу фотовиставка, присвячена архітектурним здобуткам Вірменії, а також дев’ять вишитих  килимів ручної роботи, виставлених у вірменському культурному центрі «Вардуі».

Нагадаємо, що 18 жовтня дніпрян запрошують відсвяткувати День незалежності Азербайджану разом з етнічною общиною міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...