App Store Google Play

Українські та вірменські прапори: вірменська громада Дніпра відсвяткувала 26-річницю незалежності

25 Вересня 08:30
Українські та вірменські прапори: вірменська громада Дніпра відсвяткувала 26-річницю незалежності

Вчора, 24 вересня, вірменська громада Дніпра відсвяткувала 26-річницю проголошення незалежності власної держави – Вірменії: молитва, українські та вірменські прапори, національні традиції. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - вірменської церкви у Дніпрі.

З самого ранку представники вірменської громади перебувають в піднесеному настрої, адже можуть відсвяткувати 26-річницю довгоочікуваної незалежності власної держави - Вірменії.  Вони зазначають, на батьківщині святкова програма мало відрізняється від сьогоднішньої: концерти, смачні страви, національне вбрання, прапори та кульки.

21 вересня 1991 року народ Вірменії на всенародному референдумі проголосував за проголошення незалежності від Радянського Союзу. На місяць та три дні відстаючи від проголошення незалежності Україною.

У Дніпрі офіційне святкування відбулося 24 вересня з недільної молитви у вірменській церкві на вулиці Леваневсього, 13.

«В минулому році ми провели лекцію для молоді про здобуття незалежності. Також зіграли в  обласну гру «Що? Де? Коли?» на тему історії, релігії та культури Вірменії», - розповіла керівник ГО «Вірменська молодь» Дніпропетровської області Еліна Сорсоріан.

Цього року ГО «Вірменська молодь» разом з вірменським культурним центром «Вардуі» підготували флешмоб, до якого готувались учасники організацій різного віку. Крім того, на підготовленому  благодійному ярмарку представили оригінальні сувеніри та солодощі.

За традицією, дітям розмальовували руки та обличчя в кольори українського та вірменського прапорів. До того ж, усіх гостей частували стравами вірменської кухні.

«Ми пишаємось власною незалежністю, адже це жадана свобода. Сьогодні у вузькому колі можемо відсвяткувати 26-річницю її проголошення», - зазначила  ведуча святкового заходу Вазгануш Багдасарян.

Доповнювала етнічну атмосферу фотовиставка, присвячена архітектурним здобуткам Вірменії, а також дев’ять вишитих  килимів ручної роботи, виставлених у вірменському культурному центрі «Вардуі».

Нагадаємо, що 18 жовтня дніпрян запрошують відсвяткувати День незалежності Азербайджану разом з етнічною общиною міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...
Кожен громадянин України має право безкоштовно отримати купу землі від Держави у приватну власність!Ціла стаття є в Конституції, нумер 121! Хочеш сільським господарством займатися? Не хочеш? все одно...