App Store Google Play

На дніпровській «Сцені» творчість обмінювали на кошти для лікування хлопчика-переселенця

25 Вересня 10:40
На дніпровській «Сцені» творчість обмінювали на кошти для лікування хлопчика-переселенця

Вчора, 24 вересня, арт-фестивалем «Horizontal» дніпряни закрили сезон зустрічей на відкритій мистецькій платформі «Stage». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – парка Шевченка.

«Horizontal» відкритий для всіх. Головними умовами лишається творчість та комунікація. Тому сьогодні дніпряни та гості з сусідніх міст представили власні поетичні, музичні, художні та кулінарні проекти», - пояснили організатори заходу.

Концертну програму відкрив рок-музикант Max Paragraph, а учасники гурту «Кімната Гретхен» презентували свою нову програму «PianoUnplugged».

Місцеві, відомі серед молоді, поети Коля Матвєєв та Олександра Лук’яненко заполонили літературну сцену. Про весну, кохання та жагу свободи відвідувачі слухали натхненно.

Крім того, гості фестивалі мали змогу переглянули відео з експедицій команди «Ukraїner». Некомерційний медіа-проект «Ukraїner» спрямований показати унікальність нашої країни світові - від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.

Гончарний майстер-клас, сувеніри, кава, солодощі та найсмачніша домашня кухня. На фестивалі красу та смаколики обмінювали на благодійні внески для лікування хлопчика-переселенця з діагнозом «аутизм» Філіпа Афанас'єва.

Нагадаємо, що 8 липня у Дніпрі відкрилася перша мистецька незалежна платформа «Stage».Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...