App Store Google Play

На дніпровській «Сцені» творчість обмінювали на кошти для лікування хлопчика-переселенця

25.09.2017 10:40
На дніпровській «Сцені» творчість обмінювали на кошти для лікування хлопчика-переселенця

Вчора, 24 вересня, арт-фестивалем «Horizontal» дніпряни закрили сезон зустрічей на відкритій мистецькій платформі «Stage». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – парка Шевченка.

«Horizontal» відкритий для всіх. Головними умовами лишається творчість та комунікація. Тому сьогодні дніпряни та гості з сусідніх міст представили власні поетичні, музичні, художні та кулінарні проекти», - пояснили організатори заходу.

Концертну програму відкрив рок-музикант Max Paragraph, а учасники гурту «Кімната Гретхен» презентували свою нову програму «PianoUnplugged».

Місцеві, відомі серед молоді, поети Коля Матвєєв та Олександра Лук’яненко заполонили літературну сцену. Про весну, кохання та жагу свободи відвідувачі слухали натхненно.

Крім того, гості фестивалі мали змогу переглянули відео з експедицій команди «Ukraїner». Некомерційний медіа-проект «Ukraїner» спрямований показати унікальність нашої країни світові - від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.

Гончарний майстер-клас, сувеніри, кава, солодощі та найсмачніша домашня кухня. На фестивалі красу та смаколики обмінювали на благодійні внески для лікування хлопчика-переселенця з діагнозом «аутизм» Філіпа Афанас'єва.

Нагадаємо, що 8 липня у Дніпрі відкрилася перша мистецька незалежна платформа «Stage».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...
Кілометр вулиці Курчатова реконструюють за 120+ мільйонів. Робота кипить наче її справді виконують поляки. Працює близько десятка одиниць важкої техніки, декілька десятків робітників.В той же час, на...