App Store Google Play

На дніпровській «Сцені» творчість обмінювали на кошти для лікування хлопчика-переселенця

25.09.2017 10:40
На дніпровській «Сцені» творчість обмінювали на кошти для лікування хлопчика-переселенця

Вчора, 24 вересня, арт-фестивалем «Horizontal» дніпряни закрили сезон зустрічей на відкритій мистецькій платформі «Stage». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – парка Шевченка.

«Horizontal» відкритий для всіх. Головними умовами лишається творчість та комунікація. Тому сьогодні дніпряни та гості з сусідніх міст представили власні поетичні, музичні, художні та кулінарні проекти», - пояснили організатори заходу.

Концертну програму відкрив рок-музикант Max Paragraph, а учасники гурту «Кімната Гретхен» презентували свою нову програму «PianoUnplugged».

Місцеві, відомі серед молоді, поети Коля Матвєєв та Олександра Лук’яненко заполонили літературну сцену. Про весну, кохання та жагу свободи відвідувачі слухали натхненно.

Крім того, гості фестивалі мали змогу переглянули відео з експедицій команди «Ukraїner». Некомерційний медіа-проект «Ukraїner» спрямований показати унікальність нашої країни світові - від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.

Гончарний майстер-клас, сувеніри, кава, солодощі та найсмачніша домашня кухня. На фестивалі красу та смаколики обмінювали на благодійні внески для лікування хлопчика-переселенця з діагнозом «аутизм» Філіпа Афанас'єва.

Нагадаємо, що 8 липня у Дніпрі відкрилася перша мистецька незалежна платформа «Stage».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...