App Store Google Play

Квартири для АТОвців, патріотичні екскурсії та психологічний тренінг – підсумки тижня від ДніпроОДА

25.09.2017 16:00
Квартири для АТОвців, патріотичні екскурсії та психологічний тренінг – підсумки тижня від ДніпроОДА

На Дніпропетровщині розпочалися патріотичні екскурсії для школярів, у ДніпроОДА пройшов тренінг з психологічної самопомочі, а сім’ї бійців АТО продовжують отримувати квартири. Про події останніх семи днів під час щотижневого звіту обласної влади розповіла радник голови облдержадміністрації Ольга Горб. 

46 сімей бійців АТО цьогоріч стали власниками квартир. Ще 12 обирають житло. 

«Кошти на придбання квартир виділила держава. Загалом Дніпропетровщина отримала понад 40 мільйонів гривень, - пояснила радник голови ОДА. – Житло отримують ті, хто втратив на війні близьку людину й інваліди АТО I або II групи. Сім'ї самі обирають житло, яке хочуть придбати. Держава оплачує покупку».

У ДніпроОДА пройшов тренінг для АТОвців та волонтерів з психологічної самопомочі. Професійні психологи навчали методикам подолання стресу та наслідків душевних травм. 

«Невдовзі учасники тренінгу створять групи психологічної самопомочі в районах області. Активісти вже організовують такі групи в Павлоградському та Покровському районах. Запрошуємо й інших небайдужих АТОвців та волонтерів долучитися до цієї доброї справи», - сказала Ольга Горб.

У першому в Україні Музеї АТО в Дніпрі встановили поштову скриньку. Усі небайдужі можуть писати слова вдячності та підтримки військовим. 

«До скриньки можна кидати листи в конверті чи без, підписані чи анонімні – це неважливо. Волонтери доставлятимуть послання на передову раз на тиждень. Також їх публікуватимуть на спеціальній сторінці в Фейсбук», - розповіла Ольга Горб. 

За її словами, у Центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА з кожного листа робитимуть копії. В майбутньому з них планують створити спеціальний альбом.

Розпочався новий масштабний проект від ДніпроОДА, який не має аналогів в Україні – «Шляхами Героїв». Протягом дня на екскурсії школярі знайомляться з життям справжньої бойової частини, відвідують Музей АТО, Алею пам’яті та ДніпроОДА.

«Основна ідея проекту – дати дітям можливість особисто пересвідчитися – наші сучасні герої – ось вони, поруч із нами. Про героїчні історії вони дізнаються «з перших вуст», а не з телевізору чи Інтернету», - зазначила Ольга Горб.

Перша частина проекту проходитиме з вересня по грудень 2017 року – за цей час «Шляхами героїв» пройдуть близько п’яти тисяч школярів. Навесні тури планують продовжити.

Теги: ОДА, звіт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...