App Store Google Play

Квартири для АТОвців, патріотичні екскурсії та психологічний тренінг – підсумки тижня від ДніпроОДА

25 Вересня 16:00
Квартири для АТОвців, патріотичні екскурсії та психологічний тренінг – підсумки тижня від ДніпроОДА

На Дніпропетровщині розпочалися патріотичні екскурсії для школярів, у ДніпроОДА пройшов тренінг з психологічної самопомочі, а сім’ї бійців АТО продовжують отримувати квартири. Про події останніх семи днів під час щотижневого звіту обласної влади розповіла радник голови облдержадміністрації Ольга Горб. 

46 сімей бійців АТО цьогоріч стали власниками квартир. Ще 12 обирають житло. 

«Кошти на придбання квартир виділила держава. Загалом Дніпропетровщина отримала понад 40 мільйонів гривень, - пояснила радник голови ОДА. – Житло отримують ті, хто втратив на війні близьку людину й інваліди АТО I або II групи. Сім'ї самі обирають житло, яке хочуть придбати. Держава оплачує покупку».

У ДніпроОДА пройшов тренінг для АТОвців та волонтерів з психологічної самопомочі. Професійні психологи навчали методикам подолання стресу та наслідків душевних травм. 

«Невдовзі учасники тренінгу створять групи психологічної самопомочі в районах області. Активісти вже організовують такі групи в Павлоградському та Покровському районах. Запрошуємо й інших небайдужих АТОвців та волонтерів долучитися до цієї доброї справи», - сказала Ольга Горб.

У першому в Україні Музеї АТО в Дніпрі встановили поштову скриньку. Усі небайдужі можуть писати слова вдячності та підтримки військовим. 

«До скриньки можна кидати листи в конверті чи без, підписані чи анонімні – це неважливо. Волонтери доставлятимуть послання на передову раз на тиждень. Також їх публікуватимуть на спеціальній сторінці в Фейсбук», - розповіла Ольга Горб. 

За її словами, у Центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА з кожного листа робитимуть копії. В майбутньому з них планують створити спеціальний альбом.

Розпочався новий масштабний проект від ДніпроОДА, який не має аналогів в Україні – «Шляхами Героїв». Протягом дня на екскурсії школярі знайомляться з життям справжньої бойової частини, відвідують Музей АТО, Алею пам’яті та ДніпроОДА.

«Основна ідея проекту – дати дітям можливість особисто пересвідчитися – наші сучасні герої – ось вони, поруч із нами. Про героїчні історії вони дізнаються «з перших вуст», а не з телевізору чи Інтернету», - зазначила Ольга Горб.

Перша частина проекту проходитиме з вересня по грудень 2017 року – за цей час «Шляхами героїв» пройдуть близько п’яти тисяч школярів. Навесні тури планують продовжити.

Теги: ОДА, звіт


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...