App Store Google Play

Філатов вважає себе чарівником, а росіян - дикими мавпами

25.09.2017 11:00
Філатов вважає себе чарівником, а росіян - дикими мавпами

Очільник Дніпра Борис Філатов взяв участь у незвичному проекті, який називається "Новітні казки України". Про це міський голова розповів на своїй сторінці у Facebook, інформує Дніпроград.

Відома в Україні учасниця війни на Сході України, чеченка-снайпер Аміна Окуєва стала співавтором проекту у якому реальні люди, які виявили себе у сьогоднішній російсько-українській війні, постають перед читачами-підлітками в образах відомих казкових персонажів. 

Автори новітніх казок зазначають, що Дніпро - це місто, яке, подібно до чарівного бастіону, встав на захист України від жорстоких ворогів, що прийшли з півночі.

"У Дніпро перебралися багато біженців, туди привозять багатьох наших важкопоранених захисників, щоб вони отримали висококваліфіковану медичну допомогу. А ще в цей важкий військовий час, не дивлячись на пов'язану з ним навантаження, Дніпро, як не дивно, розквітає: якісно ремонтую дороги, приводять до ладу вулиці і парки, створюють патріотичні музеї і пам'ятники. Впевнені, що багато в чому все це відбувається завдяки зусиллями мера Дніпра - Бориса Філатова. Тому ми і захотіли розповісти дітям про це чудове місто і про цю дивовижну людину в одній з наших казок - "Чарівник Смарагдового міста", - переконані автори проекту.

Борис Філатов розповів, що одразу відмовився взяти участь у цьому проекті, проте згодом погодився.

"Коли чарівна і, одночасно, дуже холоднокровна Аміна Окуєва звернулася до мене з пропозицією взяти участь у проекті "Новітні казки України", то я довго сміявся. Але після того, як творцям проекту  вдалося вмовити навіть легендарного генерала Гордійчука і великого військлікаря Всеволода Стеблюка, то моє серце здригнулося. Тож зустрічайте, ваш Гудвін. Великий і жахливий. Чарівник Смарагдового міста. Міста, яке зупинило орди мавп з Півночі", - прокоментував Філатов.

Свій образ Борис Філатов назвав уособленням подвигу всіх дніпрян, які стали на захист рідної землі. Казка про Чарівника Смарагдового міста – це історія єдності, завзяття та довіри, які врятували місто.

Створення збірки з відомими казками, адаптованими на новий український лад, півроку тому започаткували боєць АТО Аміна Окуєва та фотограф Олександра Лисицька. «Новітні казки…» допоможуть дітям краще зрозуміти історію сучасної України та більше дізнатися про героїв, які боронять свою країну.

Автори проекту не виключають: збірка буде цікавою не лише для дітей, а й для дорослих.
Слідкувати за новинами «Новітніх казок…» можна на офіційній сторінці проекту в соціальній мережі.

Участь у проекті також взяли екс-міністр молоді та спорту, ветеран АТО Дмитро Булатов у ролі Робіна Гуда, продюсер телевійзної програми "Антизомбі" Оксана Дихніч - Аліса в Задзеркаллі, журналіст ТСН Євгенія Цвітанська - Червона Шапочка, актриса та волонтер Алла Мартинюк - Рапунцель та інші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...