App Store Google Play

Поліція в Дніпрі оперативно затримала оголеного молодика з ножем на дитячому майданчику

24.09.2017 09:00
Поліція в Дніпрі оперативно затримала оголеного молодика з ножем на дитячому майданчику

Вчора, 23 вересня, у Дніпрі поліція оперативно затримала оголеного молодого чоловіка з ножем у руці, який прибіг на дитячий майданчик парка Глоби. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Віталій Погосян, інформує Дніпрград.

«Сьогодні з сім`єю гуляли в парку Глоби. Коли з діточками прийшли на дитячий майданчик біля озера, туди прибіг оголений молодий чоловік та забрався на оглядовий майданчик», - зазначив Віталій Погосян.

Після цього хлопець почав надягати собі на шию ремінь та щось вигукувати. Все це відбувалося при дітях, яких на майданчику було дуже багато.

Віталій Погосян викликав поліцію та показав місце, де знаходився молодик. Поліціянти одразу вжили заходів, аби дітки покинули майданчик, оскільки у невідомого виявили ніж.

Один з поліцейських в цивільному деякий час забалакував молодика: запропонував сигарету та піднятися до нього, щоб перебалакати та заспокоїти, показав, що без зброї.

В решті-решт, правоохоронець хутко заскочив сходинками нагору та схопив хлопця, який розмахував ножем. За лічені хвилини на молодика надягли кайданки і відправили до відділу поліції.

«Я не знаю, що сталося з цим хлопцем, можливо якесь лихо. Але приходити зі зброєю на дитячий майданчик та лякати дітей - не вихід. Дякую поліцейським, які швидко та якісно виконали свою роботу», - додав адвокат.

Нагадаємо, що дніпрянам, які були схвильовані зведенням нової конструкції в парку Глоби, пояснили - це не нова будівля, а лише атракціон.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...