App Store Google Play

Поліція в Дніпрі оперативно затримала оголеного молодика з ножем на дитячому майданчику

24.09.2017 09:00
Поліція в Дніпрі оперативно затримала оголеного молодика з ножем на дитячому майданчику

Вчора, 23 вересня, у Дніпрі поліція оперативно затримала оголеного молодого чоловіка з ножем у руці, який прибіг на дитячий майданчик парка Глоби. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Віталій Погосян, інформує Дніпрград.

«Сьогодні з сім`єю гуляли в парку Глоби. Коли з діточками прийшли на дитячий майданчик біля озера, туди прибіг оголений молодий чоловік та забрався на оглядовий майданчик», - зазначив Віталій Погосян.

Після цього хлопець почав надягати собі на шию ремінь та щось вигукувати. Все це відбувалося при дітях, яких на майданчику було дуже багато.

Віталій Погосян викликав поліцію та показав місце, де знаходився молодик. Поліціянти одразу вжили заходів, аби дітки покинули майданчик, оскільки у невідомого виявили ніж.

Один з поліцейських в цивільному деякий час забалакував молодика: запропонував сигарету та піднятися до нього, щоб перебалакати та заспокоїти, показав, що без зброї.

В решті-решт, правоохоронець хутко заскочив сходинками нагору та схопив хлопця, який розмахував ножем. За лічені хвилини на молодика надягли кайданки і відправили до відділу поліції.

«Я не знаю, що сталося з цим хлопцем, можливо якесь лихо. Але приходити зі зброєю на дитячий майданчик та лякати дітей - не вихід. Дякую поліцейським, які швидко та якісно виконали свою роботу», - додав адвокат.

Нагадаємо, що дніпрянам, які були схвильовані зведенням нової конструкції в парку Глоби, пояснили - це не нова будівля, а лише атракціон.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....