App Store Google Play

Поліція в Дніпрі оперативно затримала оголеного молодика з ножем на дитячому майданчику

24 Вересня 09:00
Поліція в Дніпрі оперативно затримала оголеного молодика з ножем на дитячому майданчику

Вчора, 23 вересня, у Дніпрі поліція оперативно затримала оголеного молодого чоловіка з ножем у руці, який прибіг на дитячий майданчик парка Глоби. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Віталій Погосян, інформує Дніпрград.

«Сьогодні з сім`єю гуляли в парку Глоби. Коли з діточками прийшли на дитячий майданчик біля озера, туди прибіг оголений молодий чоловік та забрався на оглядовий майданчик», - зазначив Віталій Погосян.

Після цього хлопець почав надягати собі на шию ремінь та щось вигукувати. Все це відбувалося при дітях, яких на майданчику було дуже багато.

Віталій Погосян викликав поліцію та показав місце, де знаходився молодик. Поліціянти одразу вжили заходів, аби дітки покинули майданчик, оскільки у невідомого виявили ніж.

Один з поліцейських в цивільному деякий час забалакував молодика: запропонував сигарету та піднятися до нього, щоб перебалакати та заспокоїти, показав, що без зброї.

В решті-решт, правоохоронець хутко заскочив сходинками нагору та схопив хлопця, який розмахував ножем. За лічені хвилини на молодика надягли кайданки і відправили до відділу поліції.

«Я не знаю, що сталося з цим хлопцем, можливо якесь лихо. Але приходити зі зброєю на дитячий майданчик та лякати дітей - не вихід. Дякую поліцейським, які швидко та якісно виконали свою роботу», - додав адвокат.

Нагадаємо, що дніпрянам, які були схвильовані зведенням нової конструкції в парку Глоби, пояснили - це не нова будівля, а лише атракціон.

 

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...