App Store Google Play

Поліція в Дніпрі оперативно затримала оголеного молодика з ножем на дитячому майданчику

24.09.2017 09:00
Поліція в Дніпрі оперативно затримала оголеного молодика з ножем на дитячому майданчику

Вчора, 23 вересня, у Дніпрі поліція оперативно затримала оголеного молодого чоловіка з ножем у руці, який прибіг на дитячий майданчик парка Глоби. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Віталій Погосян, інформує Дніпрград.

«Сьогодні з сім`єю гуляли в парку Глоби. Коли з діточками прийшли на дитячий майданчик біля озера, туди прибіг оголений молодий чоловік та забрався на оглядовий майданчик», - зазначив Віталій Погосян.

Після цього хлопець почав надягати собі на шию ремінь та щось вигукувати. Все це відбувалося при дітях, яких на майданчику було дуже багато.

Віталій Погосян викликав поліцію та показав місце, де знаходився молодик. Поліціянти одразу вжили заходів, аби дітки покинули майданчик, оскільки у невідомого виявили ніж.

Один з поліцейських в цивільному деякий час забалакував молодика: запропонував сигарету та піднятися до нього, щоб перебалакати та заспокоїти, показав, що без зброї.

В решті-решт, правоохоронець хутко заскочив сходинками нагору та схопив хлопця, який розмахував ножем. За лічені хвилини на молодика надягли кайданки і відправили до відділу поліції.

«Я не знаю, що сталося з цим хлопцем, можливо якесь лихо. Але приходити зі зброєю на дитячий майданчик та лякати дітей - не вихід. Дякую поліцейським, які швидко та якісно виконали свою роботу», - додав адвокат.

Нагадаємо, що дніпрянам, які були схвильовані зведенням нової конструкції в парку Глоби, пояснили - це не нова будівля, а лише атракціон.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...