App Store Google Play

У Дніпрі вперше відбувся Всеукраїнський форум «Principium»

23 Вересня 15:00
У Дніпрі вперше відбувся Всеукраїнський форум «Principium»

Вчора, 22 вересня, вперше у Дніпрі пройшов Всеукраїнський форум під назвою "Всеукраїнський діалог "PRINCIPIUM", який мав на меті об'єднати різні верстви суспільства до спільного діалогу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом вечора тривала дискусійна платформа, на якій лідери думок Дніпра обговорювали бренд міста, соціальний бізнес та локальні медіа як інструменти розвитку.

"Дніпро, з його наявним туристичним потенціалом, за умови впровадження вдалого бренду має значні переваги не тільки у своєму регіоні, але й в Україні загалом. Продукт під назвою «місто» виготовляють самі мешканці. Усі дніпряни формують бренд «Дніпро». Їх щоденна поведінка впливає на місто. Бренд – і є тією мовою спілкування міського середовища з його гостями. Те, як місто себе позиціонує, залежить його майбутнє в геосоціальному просторі. Бренд потрібен, якщо ми хочемо продавати, інвестувати, розвиватися", - розповів проектний менеджер Агенства розвитку Дніпра Ярослав Ярошенко.

На думку письменниці та перекладачки Вікторії Наріжної, головним потенціалом міста є його головний недолік: Дніпро – місто без міфу, тому має можливість обирати той чи інший міф і створювати його просто зараз.

"Наразі у Дніпра немає образу. Це означає, що ми можемо збудувати будь-який новий міф. Не притягнути за собою з позаминулого століття, а збудувати найновіше, відповідне часу, динамічне", - вважає письменниця.

Головний редактор сайту "Дніпроград" Тімур Желдак вважає, що Дніпро змінюється та розвивається, і громадський сектор бере в цьому активну участь.

"Нещодавно у Дніпрі вибирали новий логотип міста. Тривало голосування, і дніпряни розгорнули цілі баталії та агітацію. Тобто вже зараз містянам цікаво обрати лого чи бренд, вони висловлюють свою думку та заоохочують до дій інших. Хоча раніше можна було лише побачити зацікавленність у наріканнях на розбиті дороги та подорожчання проїзду в громадському транпорті", - зауважив Тімур Желдак.

Після дискусії лідерів думок та мешканців міста, своїми ідеями про розвиток Дніпра поділилася молодь. У форматі 5-хвилинних презентацій молоді команди представили свої ініціативи, які можуть зробити Дніпро кращим. Найкращі ідеї отримали підтримку експертів для подальших консультацій і розвитку проектів.

Теги: форум, Principium


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...