App Store Google Play

У Дніпрі вперше відбувся Всеукраїнський форум «Principium»

23.09.2017 15:00
У Дніпрі вперше відбувся Всеукраїнський форум «Principium»

Вчора, 22 вересня, вперше у Дніпрі пройшов Всеукраїнський форум під назвою "Всеукраїнський діалог "PRINCIPIUM", який мав на меті об'єднати різні верстви суспільства до спільного діалогу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом вечора тривала дискусійна платформа, на якій лідери думок Дніпра обговорювали бренд міста, соціальний бізнес та локальні медіа як інструменти розвитку.

"Дніпро, з його наявним туристичним потенціалом, за умови впровадження вдалого бренду має значні переваги не тільки у своєму регіоні, але й в Україні загалом. Продукт під назвою «місто» виготовляють самі мешканці. Усі дніпряни формують бренд «Дніпро». Їх щоденна поведінка впливає на місто. Бренд – і є тією мовою спілкування міського середовища з його гостями. Те, як місто себе позиціонує, залежить його майбутнє в геосоціальному просторі. Бренд потрібен, якщо ми хочемо продавати, інвестувати, розвиватися", - розповів проектний менеджер Агенства розвитку Дніпра Ярослав Ярошенко.

На думку письменниці та перекладачки Вікторії Наріжної, головним потенціалом міста є його головний недолік: Дніпро – місто без міфу, тому має можливість обирати той чи інший міф і створювати його просто зараз.

"Наразі у Дніпра немає образу. Це означає, що ми можемо збудувати будь-який новий міф. Не притягнути за собою з позаминулого століття, а збудувати найновіше, відповідне часу, динамічне", - вважає письменниця.

Головний редактор сайту "Дніпроград" Тімур Желдак вважає, що Дніпро змінюється та розвивається, і громадський сектор бере в цьому активну участь.

"Нещодавно у Дніпрі вибирали новий логотип міста. Тривало голосування, і дніпряни розгорнули цілі баталії та агітацію. Тобто вже зараз містянам цікаво обрати лого чи бренд, вони висловлюють свою думку та заоохочують до дій інших. Хоча раніше можна було лише побачити зацікавленність у наріканнях на розбиті дороги та подорожчання проїзду в громадському транпорті", - зауважив Тімур Желдак.

Після дискусії лідерів думок та мешканців міста, своїми ідеями про розвиток Дніпра поділилася молодь. У форматі 5-хвилинних презентацій молоді команди представили свої ініціативи, які можуть зробити Дніпро кращим. Найкращі ідеї отримали підтримку експертів для подальших консультацій і розвитку проектів.

Теги: форум, Principium

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...