App Store Google Play

У Дніпрі вперше відбувся Всеукраїнський форум «Principium»

23 Вересня 15:00
У Дніпрі вперше відбувся Всеукраїнський форум «Principium»

Вчора, 22 вересня, вперше у Дніпрі пройшов Всеукраїнський форум під назвою "Всеукраїнський діалог "PRINCIPIUM", який мав на меті об'єднати різні верстви суспільства до спільного діалогу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом вечора тривала дискусійна платформа, на якій лідери думок Дніпра обговорювали бренд міста, соціальний бізнес та локальні медіа як інструменти розвитку.

"Дніпро, з його наявним туристичним потенціалом, за умови впровадження вдалого бренду має значні переваги не тільки у своєму регіоні, але й в Україні загалом. Продукт під назвою «місто» виготовляють самі мешканці. Усі дніпряни формують бренд «Дніпро». Їх щоденна поведінка впливає на місто. Бренд – і є тією мовою спілкування міського середовища з його гостями. Те, як місто себе позиціонує, залежить його майбутнє в геосоціальному просторі. Бренд потрібен, якщо ми хочемо продавати, інвестувати, розвиватися", - розповів проектний менеджер Агенства розвитку Дніпра Ярослав Ярошенко.

На думку письменниці та перекладачки Вікторії Наріжної, головним потенціалом міста є його головний недолік: Дніпро – місто без міфу, тому має можливість обирати той чи інший міф і створювати його просто зараз.

"Наразі у Дніпра немає образу. Це означає, що ми можемо збудувати будь-який новий міф. Не притягнути за собою з позаминулого століття, а збудувати найновіше, відповідне часу, динамічне", - вважає письменниця.

Головний редактор сайту "Дніпроград" Тімур Желдак вважає, що Дніпро змінюється та розвивається, і громадський сектор бере в цьому активну участь.

"Нещодавно у Дніпрі вибирали новий логотип міста. Тривало голосування, і дніпряни розгорнули цілі баталії та агітацію. Тобто вже зараз містянам цікаво обрати лого чи бренд, вони висловлюють свою думку та заоохочують до дій інших. Хоча раніше можна було лише побачити зацікавленність у наріканнях на розбиті дороги та подорожчання проїзду в громадському транпорті", - зауважив Тімур Желдак.

Після дискусії лідерів думок та мешканців міста, своїми ідеями про розвиток Дніпра поділилася молодь. У форматі 5-хвилинних презентацій молоді команди представили свої ініціативи, які можуть зробити Дніпро кращим. Найкращі ідеї отримали підтримку експертів для подальших консультацій і розвитку проектів.

Теги: форум, Principium

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...