App Store Google Play

У Дніпрі стартував видовищний чемпіонат з кінного спорту

22 Вересня 14:20
У Дніпрі стартував видовищний чемпіонат з кінного спорту

Сьогодні, 22 вересня, у Дніпрі стартував відкритий чемпіонат Дніпра з кінного спорту. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У змаганнях беруть участь 100 спортсменів з Дніпра та регіону, також до випробувань долучилися учасники із Запоріжжя та Покровки. Кінний спорт дуже складний технічно і потребує не тільки досконалої підготовки вершника, але й багаторічної кропіткої роботи по навчанню спортивного партнера – коня. 

"Кінний спорт дуже видовищний та захоплюючий. Вершники роблять неймовірну роботу аби досягти успішних результатів. КПНЗ «СДЮСШОР з кінного спорту» - унікальна школа у Дніпрі. Тут навчаються близько 140 вершників різних вікових категорій. Спробувати себе у цьому виді спорта можна у будь-якому віці", - розповів начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов.

Традиційно, кінні змагання почалися із виїздки, де вершники боролися у вправності керування конем, гармонійній взаємодії із твариною та вишуканій верховій їзді. Як розповіла суддя чемпіонату Лариса Велика, у виїздці змагалися півсотні спортивних пар. 

"У виїздці ми дивимось на гармонійність пари - єднання вершника та коня. Важлива правильність та чіткість кроку. Еластичність руху, гнучкість спини і підведення заду - головні вимоги до коня. Вершник ж має правильно сісти та ефективно застосовувати засоби управління", - розповіла Лариса Велика.

Найбільш видовищним видом кінного спорту по праву можна назвати конкур – це подолання перешкод верхи. На полі змагалися сотні вершників – діти, дорослі, аматори та професійні спортсмени. Наймолодшому учаснику – лише 12 років. Верхи на коні спортсмени долали різну висоту. 

"Я зі своїм конем Хуком разом вже три роки. Ми з ним їздили на чемпіонати по всі країні. Мрію взяти участь у Міжнародних змаганнях. Звичайно, доводиться жертвувати навчанням та вільним часом, адже займаюся щодня. Тому уроки зазвичай роблю вночі", - розповіла 14-річна спорстменка Софія Гавриш.

Перед тим, як вийти на смугу перешкод, коням роблять зачіски, косметичні процедури та пригощають їх смаколиками, аби вони відчули любов і турботу. Проте не всім така увага допомогає, під час подолання перешкод деякі коні нервувались, відмовлялися стрибати та показували характер.

"Поведінка великої тварини залежить від його настрою. Коні дуже відчувають настрій та нервування вершника, і емпатично беруть його на себе. Або кінь просто вирішив повередувати", - розповідає Лариса Велика. 

Кінні змагання в КПНЗ «СДЮСШОР з кінного спорту» триватимуть до 24 вересня. Подивитися на видовищний вид спорту організатори чемпіонату запрошують усіх дніпрян.

Фото: Дмитро РОЗМЕРІЦА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...