App Store Google Play

У Дніпрі стартував видовищний чемпіонат з кінного спорту

22.09.2017 14:20
У Дніпрі стартував видовищний чемпіонат з кінного спорту

Сьогодні, 22 вересня, у Дніпрі стартував відкритий чемпіонат Дніпра з кінного спорту. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У змаганнях беруть участь 100 спортсменів з Дніпра та регіону, також до випробувань долучилися учасники із Запоріжжя та Покровки. Кінний спорт дуже складний технічно і потребує не тільки досконалої підготовки вершника, але й багаторічної кропіткої роботи по навчанню спортивного партнера – коня. 

"Кінний спорт дуже видовищний та захоплюючий. Вершники роблять неймовірну роботу аби досягти успішних результатів. КПНЗ «СДЮСШОР з кінного спорту» - унікальна школа у Дніпрі. Тут навчаються близько 140 вершників різних вікових категорій. Спробувати себе у цьому виді спорта можна у будь-якому віці", - розповів начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов.

Традиційно, кінні змагання почалися із виїздки, де вершники боролися у вправності керування конем, гармонійній взаємодії із твариною та вишуканій верховій їзді. Як розповіла суддя чемпіонату Лариса Велика, у виїздці змагалися півсотні спортивних пар. 

"У виїздці ми дивимось на гармонійність пари - єднання вершника та коня. Важлива правильність та чіткість кроку. Еластичність руху, гнучкість спини і підведення заду - головні вимоги до коня. Вершник ж має правильно сісти та ефективно застосовувати засоби управління", - розповіла Лариса Велика.

Найбільш видовищним видом кінного спорту по праву можна назвати конкур – це подолання перешкод верхи. На полі змагалися сотні вершників – діти, дорослі, аматори та професійні спортсмени. Наймолодшому учаснику – лише 12 років. Верхи на коні спортсмени долали різну висоту. 

"Я зі своїм конем Хуком разом вже три роки. Ми з ним їздили на чемпіонати по всі країні. Мрію взяти участь у Міжнародних змаганнях. Звичайно, доводиться жертвувати навчанням та вільним часом, адже займаюся щодня. Тому уроки зазвичай роблю вночі", - розповіла 14-річна спорстменка Софія Гавриш.

Перед тим, як вийти на смугу перешкод, коням роблять зачіски, косметичні процедури та пригощають їх смаколиками, аби вони відчули любов і турботу. Проте не всім така увага допомогає, під час подолання перешкод деякі коні нервувались, відмовлялися стрибати та показували характер.

"Поведінка великої тварини залежить від його настрою. Коні дуже відчувають настрій та нервування вершника, і емпатично беруть його на себе. Або кінь просто вирішив повередувати", - розповідає Лариса Велика. 

Кінні змагання в КПНЗ «СДЮСШОР з кінного спорту» триватимуть до 24 вересня. Подивитися на видовищний вид спорту організатори чемпіонату запрошують усіх дніпрян.

Фото: Дмитро РОЗМЕРІЦА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...