App Store Google Play

Благодійний фонд та мережа магазинів зібрали понад 35 тисяч гривень для лікування хворих дітей

22.09.2017 13:00
Благодійний фонд та мережа магазинів зібрали понад 35 тисяч гривень для лікування хворих дітей

Понад 4 місяці тривала спільна акція благодійного фонду «Кіддо» та мережі магазинів «Міккі» зі збору коштів для Центру матері та дитини ім. Руднєва. За цей час було зібрано понад 35 тисяч гривень. Про це повідомили організатори акції на прес-конференціїї в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

«Внаслідок співпраці нашого фонду та мережі магазинів «Кіддо» ми зуміли зібрати кошти для закупівлі шприцевого перфузору, який дозволяє точно вводити препарат у організм немовля. Адже діткам, які знаходяться у цьому Центрі потрібне спеціальне лікування і звичайних шприців для них буде недостатньо», - наголосила волонтерка БФ «Кіддо» Ірина Лаєвська.

В рамках спільної акції у магазинах «Міккі» по всій Україні продавались спеціальні картонні серця, вартість яких була 7 грн.

«Кожен, хто купував таке серце записував на ньому своє ім’я. Таким чином, свій внесок у допомогу хворим дітям зміг зробити кожен бажаючий. Долучились до акції 5100 наших клієнтів. Ми їм дуже вдячні за милосердя та небайдужість», - заявив власник мережі магазинів «Міккі» Дмитро Овчинников.

За словами Ірини Лаєвської, акція проходила з травня по вересень. Було зібрано понад 35 тисяч гривень. Це дозволило вже в середині вересня закупити необхідне обладнання. На даний момент перфузор вже переданий на баланс Центру матері та дитини ім. Руднєва та успішно рятує життя немовлят.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбудеться благодійна барахолка зі збору коштів на закупівлю обладнання для Центру матері та дитини ім. Руднєва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...