App Store Google Play

Благодійний фонд та мережа магазинів зібрали понад 35 тисяч гривень для лікування хворих дітей

22 Вересня 13:00
Благодійний фонд та мережа магазинів зібрали понад 35 тисяч гривень для лікування хворих дітей

Понад 4 місяці тривала спільна акція благодійного фонду «Кіддо» та мережі магазинів «Міккі» зі збору коштів для Центру матері та дитини ім. Руднєва. За цей час було зібрано понад 35 тисяч гривень. Про це повідомили організатори акції на прес-конференціїї в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

«Внаслідок співпраці нашого фонду та мережі магазинів «Кіддо» ми зуміли зібрати кошти для закупівлі шприцевого перфузору, який дозволяє точно вводити препарат у організм немовля. Адже діткам, які знаходяться у цьому Центрі потрібне спеціальне лікування і звичайних шприців для них буде недостатньо», - наголосила волонтерка БФ «Кіддо» Ірина Лаєвська.

В рамках спільної акції у магазинах «Міккі» по всій Україні продавались спеціальні картонні серця, вартість яких була 7 грн.

«Кожен, хто купував таке серце записував на ньому своє ім’я. Таким чином, свій внесок у допомогу хворим дітям зміг зробити кожен бажаючий. Долучились до акції 5100 наших клієнтів. Ми їм дуже вдячні за милосердя та небайдужість», - заявив власник мережі магазинів «Міккі» Дмитро Овчинников.

За словами Ірини Лаєвської, акція проходила з травня по вересень. Було зібрано понад 35 тисяч гривень. Це дозволило вже в середині вересня закупити необхідне обладнання. На даний момент перфузор вже переданий на баланс Центру матері та дитини ім. Руднєва та успішно рятує життя немовлят.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбудеться благодійна барахолка зі збору коштів на закупівлю обладнання для Центру матері та дитини ім. Руднєва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...