App Store Google Play

Благодійний фонд та мережа магазинів зібрали понад 35 тисяч гривень для лікування хворих дітей

22.09.2017 13:00
Благодійний фонд та мережа магазинів зібрали понад 35 тисяч гривень для лікування хворих дітей

Понад 4 місяці тривала спільна акція благодійного фонду «Кіддо» та мережі магазинів «Міккі» зі збору коштів для Центру матері та дитини ім. Руднєва. За цей час було зібрано понад 35 тисяч гривень. Про це повідомили організатори акції на прес-конференціїї в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

«Внаслідок співпраці нашого фонду та мережі магазинів «Кіддо» ми зуміли зібрати кошти для закупівлі шприцевого перфузору, який дозволяє точно вводити препарат у організм немовля. Адже діткам, які знаходяться у цьому Центрі потрібне спеціальне лікування і звичайних шприців для них буде недостатньо», - наголосила волонтерка БФ «Кіддо» Ірина Лаєвська.

В рамках спільної акції у магазинах «Міккі» по всій Україні продавались спеціальні картонні серця, вартість яких була 7 грн.

«Кожен, хто купував таке серце записував на ньому своє ім’я. Таким чином, свій внесок у допомогу хворим дітям зміг зробити кожен бажаючий. Долучились до акції 5100 наших клієнтів. Ми їм дуже вдячні за милосердя та небайдужість», - заявив власник мережі магазинів «Міккі» Дмитро Овчинников.

За словами Ірини Лаєвської, акція проходила з травня по вересень. Було зібрано понад 35 тисяч гривень. Це дозволило вже в середині вересня закупити необхідне обладнання. На даний момент перфузор вже переданий на баланс Центру матері та дитини ім. Руднєва та успішно рятує життя немовлят.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбудеться благодійна барахолка зі збору коштів на закупівлю обладнання для Центру матері та дитини ім. Руднєва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...