App Store Google Play

У Дніпрі військовий з інвалідністю вже два роки не може отримати обіцяне житло

21.09.2017 15:40
У Дніпрі військовий з інвалідністю вже два роки не може отримати обіцяне житло

Військовослужбовець-переселенець, який захищав цілісність України в найгарячіших точках війни на Сході, героїчно пройшов Іловайськ та отримав серйозні поранення, сьогодні б'є на сполох, адже йому та його сім'ї немає де жити. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

"Я захищав країну, допоки не отримав важке поранення та контузію, мені дали інвалідність. Моя дружина теж переселенка, ми переїхали у Дніпро, в один момент в неї відмовили нирки, їй зробили надважку операцію і тепер вона теж інвалід. Щодня ми маємо витрачати гроші на дорогі препарати, тому орендувати житло просто не маємо можливості", - розповів Богдан Кириченко.

Вже два роки родина Кириченка стоїть в так званій черзі на отримання житла в Дніпрі, а поки живе в металевому вагончику в містечку для переселенців.

"Враховуючи, що дружина після операції і на важких препаратах, які повністю вбивають імунітет, то таке житло і житло в гуртожитку нам не підходить. Ми оббили усі пороги міськради та різноманітних служб. Декілька років - лише обіцянки. Та от нещодавно нам нарешті презентували житло, в якому ми будемо жити. Єдина умова - почекати півтора місяці. Ми чекали, а тепер нам повідомили, що на жаль цю квартиру віддають якомусь "менту", - розповів Кириченко.

Молодик каже, що ця ситуація змушує його опустити руки, він втратив надію на нормальне життя та розчарований в міській владі.

"Я не хочу більше жити в Дніпрі. Давати надію, а потім просто забирати, усе це жорстоко. Дуже шкода, що люди, які віддали частину свого життя та здоров'я заради країни, повертаються з війни і мусять думати про те, де їм сьогодні ночувати", - вважає військовий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...