App Store Google Play

В Дніпрі покажуть першу в Україні виставу про права дітей

21.09.2017 16:40
В Дніпрі покажуть першу в Україні виставу про права дітей

Незабаром у Дніпрі презентують першу в Україні виставу про права дітей. В її основу були покладені статті та положення з Міжнародної Конвенції ООН про права дитини. Про це сьогодні, 21 вересня, розповіли організатори проекту, інформує Дніпроград.

«Права людини, зокрема права дітей повинні знати всі. Вистава, яку представить маленьким глядачам театр – це урок з правознавства. Ми обрали такий оригінальний та унікальний спосіб навчання дітей. Думаю, це нам вдалось», - зазначила ініціатор проекту, радник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

У виставу імплементували основні статті Міжнародної конвенції ООН про права дитини. Завдяки такій незвичній формі доведення інформації до дітей автори проекту сподіваються на вдалий ефект від цієї вистави.

«Основною нашою ідеєю було зробити інформацію доступною для сприйняття дітьми. Значною перевагою є те, що у виставі буде постійний діалог із дітьми. За рахунок цього інформація буде краще засвоюватись», - повідомив директор-художній керівник Дніпровського Молодіжного театру Віталій Денисенко.

«Після прем’єри найважливішим для нас є отримання зворотнього зв’язку від дітей. Залежно від цього ми будемо планувати нашу подальшу роботу щодо показу цієї вистави», - заявив заступник директора Дніпровського молодіжного театру Максим Чернухін.

Тривалість вистави 40 хвилин. Ініціатори проекту зауважили, що презентація вистави відбудеться ймовірно в одній із опорних шкіл на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...