App Store Google Play

В Дніпрі покажуть першу в Україні виставу про права дітей

21.09.2017 16:40
В Дніпрі покажуть першу в Україні виставу про права дітей

Незабаром у Дніпрі презентують першу в Україні виставу про права дітей. В її основу були покладені статті та положення з Міжнародної Конвенції ООН про права дитини. Про це сьогодні, 21 вересня, розповіли організатори проекту, інформує Дніпроград.

«Права людини, зокрема права дітей повинні знати всі. Вистава, яку представить маленьким глядачам театр – це урок з правознавства. Ми обрали такий оригінальний та унікальний спосіб навчання дітей. Думаю, це нам вдалось», - зазначила ініціатор проекту, радник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

У виставу імплементували основні статті Міжнародної конвенції ООН про права дитини. Завдяки такій незвичній формі доведення інформації до дітей автори проекту сподіваються на вдалий ефект від цієї вистави.

«Основною нашою ідеєю було зробити інформацію доступною для сприйняття дітьми. Значною перевагою є те, що у виставі буде постійний діалог із дітьми. За рахунок цього інформація буде краще засвоюватись», - повідомив директор-художній керівник Дніпровського Молодіжного театру Віталій Денисенко.

«Після прем’єри найважливішим для нас є отримання зворотнього зв’язку від дітей. Залежно від цього ми будемо планувати нашу подальшу роботу щодо показу цієї вистави», - заявив заступник директора Дніпровського молодіжного театру Максим Чернухін.

Тривалість вистави 40 хвилин. Ініціатори проекту зауважили, що презентація вистави відбудеться ймовірно в одній із опорних шкіл на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...