App Store Google Play

В Дніпрі покажуть першу в Україні виставу про права дітей

21 Вересня 16:40
В Дніпрі покажуть першу в Україні виставу про права дітей

Незабаром у Дніпрі презентують першу в Україні виставу про права дітей. В її основу були покладені статті та положення з Міжнародної Конвенції ООН про права дитини. Про це сьогодні, 21 вересня, розповіли організатори проекту, інформує Дніпроград.

«Права людини, зокрема права дітей повинні знати всі. Вистава, яку представить маленьким глядачам театр – це урок з правознавства. Ми обрали такий оригінальний та унікальний спосіб навчання дітей. Думаю, це нам вдалось», - зазначила ініціатор проекту, радник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

У виставу імплементували основні статті Міжнародної конвенції ООН про права дитини. Завдяки такій незвичній формі доведення інформації до дітей автори проекту сподіваються на вдалий ефект від цієї вистави.

«Основною нашою ідеєю було зробити інформацію доступною для сприйняття дітьми. Значною перевагою є те, що у виставі буде постійний діалог із дітьми. За рахунок цього інформація буде краще засвоюватись», - повідомив директор-художній керівник Дніпровського Молодіжного театру Віталій Денисенко.

«Після прем’єри найважливішим для нас є отримання зворотнього зв’язку від дітей. Залежно від цього ми будемо планувати нашу подальшу роботу щодо показу цієї вистави», - заявив заступник директора Дніпровського молодіжного театру Максим Чернухін.

Тривалість вистави 40 хвилин. Ініціатори проекту зауважили, що презентація вистави відбудеться ймовірно в одній із опорних шкіл на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...
Кожен громадянин України має право безкоштовно отримати купу землі від Держави у приватну власність!Ціла стаття є в Конституції, нумер 121! Хочеш сільським господарством займатися? Не хочеш? все одно...