App Store Google Play

В Дніпрі покажуть першу в Україні виставу про права дітей

21.09.2017 16:40
В Дніпрі покажуть першу в Україні виставу про права дітей

Незабаром у Дніпрі презентують першу в Україні виставу про права дітей. В її основу були покладені статті та положення з Міжнародної Конвенції ООН про права дитини. Про це сьогодні, 21 вересня, розповіли організатори проекту, інформує Дніпроград.

«Права людини, зокрема права дітей повинні знати всі. Вистава, яку представить маленьким глядачам театр – це урок з правознавства. Ми обрали такий оригінальний та унікальний спосіб навчання дітей. Думаю, це нам вдалось», - зазначила ініціатор проекту, радник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

У виставу імплементували основні статті Міжнародної конвенції ООН про права дитини. Завдяки такій незвичній формі доведення інформації до дітей автори проекту сподіваються на вдалий ефект від цієї вистави.

«Основною нашою ідеєю було зробити інформацію доступною для сприйняття дітьми. Значною перевагою є те, що у виставі буде постійний діалог із дітьми. За рахунок цього інформація буде краще засвоюватись», - повідомив директор-художній керівник Дніпровського Молодіжного театру Віталій Денисенко.

«Після прем’єри найважливішим для нас є отримання зворотнього зв’язку від дітей. Залежно від цього ми будемо планувати нашу подальшу роботу щодо показу цієї вистави», - заявив заступник директора Дніпровського молодіжного театру Максим Чернухін.

Тривалість вистави 40 хвилин. Ініціатори проекту зауважили, що презентація вистави відбудеться ймовірно в одній із опорних шкіл на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...