App Store Google Play

Обіцяної Філатовим пожежної машини з мега-драбиною два роки чекають

21.09.2017 12:40
Обіцяної Філатовим пожежної машини з мега-драбиною два роки чекають

Починаючи з 2016 року восьмий пожежно-рятувальний загін ДСНС у Дніпрі не може отримати обіцяні міськрадою кошти на закупівлю машини з драбиною, вартість якої 50 мільйонів гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Олександра Рудоманова у Facebook.

У 2016 та 2017 році, восьмий пожежно-рятувальний загін ДСНС оголошував аукціон на закупівлю машини з драбиною на загальну суму у 50 мільйонів гривень місцевого бюджету. Прикметно, що серед міст України найбільше місцевих коштів на пожежні машини планувалося витратити саме у Дніпрі.

Справа в тому, що пожежні машини закуповує або ДСНС та розподіляє відповідним пожежним частинам, або ж місцеві ради і передають на баланс місцевим осередкам пожежників.

«Нам потрібна ця машина, адже ми хочемо рятувати людей у надвисоких будівлях, наприклад на 24 поверсі. Зараз у місті немає такої техніки і ми сподіваємося скоро її отримати», - стверджують  замовники.

Перший аукціон оголосили в кінці вересня 2016 року, з терміном поставки машин до кінця року. Це викликало невдоволення в управлінні ДСНС, адже машину хотіли мати вже за два місяці від початку тендеру.

Разом з тим, переможець - дочірнє підприємство «ТШГ АГ Україна», запропонував поставити такий автомобіль за 50 мільйонів гривень. Але кошти з міського бюджету так і не надійшли, тому закупівлю довелося відмінили.

Через обіцянку міської влади виділити кошти у 2017 році, пожежники знову оголосили аукціон. Фірма-переможець «ТШГ АГ Україна» знову запросила за свій товар 50 мільйонів гривень. При цьому, учасники подали одну вимогу для усунення дискримінаційних умов, і одну скаргу в АКМУ, щоправда безрезультатно.

Але кошти міська влада знову не виділила і закупівлю вдруге відмінили. Чи зможуть врешті в цьому році рятувальники ліквідовувати пожежі на 25х поверхах – невідомо.

Нагадаємо, що у Дніпрі пройшли навчання "гасіння хмарочоса" за мотивами подій у Лондоні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...