App Store Google Play

Обіцяної Філатовим пожежної машини з мега-драбиною два роки чекають

21 Вересня 12:40
Обіцяної Філатовим пожежної машини з мега-драбиною два роки чекають

Починаючи з 2016 року восьмий пожежно-рятувальний загін ДСНС у Дніпрі не може отримати обіцяні міськрадою кошти на закупівлю машини з драбиною, вартість якої 50 мільйонів гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Олександра Рудоманова у Facebook.

У 2016 та 2017 році, восьмий пожежно-рятувальний загін ДСНС оголошував аукціон на закупівлю машини з драбиною на загальну суму у 50 мільйонів гривень місцевого бюджету. Прикметно, що серед міст України найбільше місцевих коштів на пожежні машини планувалося витратити саме у Дніпрі.

Справа в тому, що пожежні машини закуповує або ДСНС та розподіляє відповідним пожежним частинам, або ж місцеві ради і передають на баланс місцевим осередкам пожежників.

«Нам потрібна ця машина, адже ми хочемо рятувати людей у надвисоких будівлях, наприклад на 24 поверсі. Зараз у місті немає такої техніки і ми сподіваємося скоро її отримати», - стверджують  замовники.

Перший аукціон оголосили в кінці вересня 2016 року, з терміном поставки машин до кінця року. Це викликало невдоволення в управлінні ДСНС, адже машину хотіли мати вже за два місяці від початку тендеру.

Разом з тим, переможець - дочірнє підприємство «ТШГ АГ Україна», запропонував поставити такий автомобіль за 50 мільйонів гривень. Але кошти з міського бюджету так і не надійшли, тому закупівлю довелося відмінили.

Через обіцянку міської влади виділити кошти у 2017 році, пожежники знову оголосили аукціон. Фірма-переможець «ТШГ АГ Україна» знову запросила за свій товар 50 мільйонів гривень. При цьому, учасники подали одну вимогу для усунення дискримінаційних умов, і одну скаргу в АКМУ, щоправда безрезультатно.

Але кошти міська влада знову не виділила і закупівлю вдруге відмінили. Чи зможуть врешті в цьому році рятувальники ліквідовувати пожежі на 25х поверхах – невідомо.

Нагадаємо, що у Дніпрі пройшли навчання "гасіння хмарочоса" за мотивами подій у Лондоні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...
Кожен громадянин України має право безкоштовно отримати купу землі від Держави у приватну власність!Ціла стаття є в Конституції, нумер 121! Хочеш сільським господарством займатися? Не хочеш? все одно...