App Store Google Play

У Дніпрі затвердили кандидатів до складу Госпітальної ради

20.09.2017 12:40
У Дніпрі затвердили кандидатів до складу Госпітальної ради

У Дніпрі затвердили кандидатів до складу Госпітальної ради, яка буде опікуватись розвитком лікарень Дніпровського госпітального округу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради.

Серед кандидатів на членство у Госпітальній раді від Дніпра - науковці, юристи, медійники та посадовці мерії. Загалом – 11 претендентів, яких обрала профільна комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та міжнародних зв'язків міськради.

Очікується, що перші засідання Ради проведуть до кінця року. Від ефективності роботи Госпітальної ради залежатиме, зокрема, подальший розвиток стаціонарів лікарень.

До переліку кандидатів, який депутати Дніпра ухвалили під час 24-ї сесії 20 вересня, увійшли представники різних соціальних груп.

Зокрема, мер Дніпра Борис Філатов, доктор медичних наук, заслужений лікар України, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та міжнародних зв'язків Євгенія Дитятковська, заступники мера Андрій Бабський та Володимир Міллер, доктор медичних наук, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини, заступник проректора з лікувальної роботи Дніпровської медичної академії Олена Сорокіна, голова Дніпропетровської міської спілки ветеранів АТО, начальник медичної служби в/ч пп А3283 Артем Хранюк, керівник Дніпропетровського обласного департаменту по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Київського комітету «Народна Рада України» Геннадій Соколенко, голова правління Громадської організації «Регіональна асоціація пацієнтів» Лариса Бабіч, заслужений юрист України, голова Дніпропетровської обласної організації Союзу юристів України Володимир Дон, головний редактор інформаційних програм ДП «Телерадіокомпанія СТЕРХ» ТОВ «ПРИРОДНІ ІНВЕСТИЦІЇ» Борис Васильєв і перший заступник голови центрального правління Українського товариства сліпих Сергій Кіт.

Загалом до Дніпровського госпітального округу увійдуть медзаклади Дніпра, Новомосковська, Синельниково, а також Дніпровського, Магдалинівського, Новомосковського, Синельниківського та Солонянського районів.

Кандидатів від решти міст та районів планують затвердити до кінця вересня. Порядок формування округів Кабмін затвердив у листопаді минулого року.

Госпітальні округи, зокрема, мають допомогти закладам охорони здоров'я підготуватися до управлінської та фінансової автономії, також надання медичної допомоги в межах договорів про медичне обслуговування населення з головним розпорядником бюджетних коштів.

Як відомо, при міській раді фукнціонують молодіжна рада, громадська рада, рада ветеранів та інші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...