App Store Google Play

У Дніпрі вперше проходить засідання парламентського комітету асоціації Україна-ЄС

20.09.2017 12:00
У Дніпрі вперше проходить засідання парламентського комітету асоціації Україна-ЄС

Сьогодні, 20 вересня, у приміщенні ДніпроОДА розпочалася перша робоча сесія 6-го засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Під час відкриття першої робочої сесії співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Микола Княжицький розповів, що Дніпро стало першим містом, коли робоча сесія проходить поза межам Києва.

"Ми регулярно збираємося на робочих засіданнях у Києві, але цьогоріч вирішили зібратися в Дніпрі. Нам дуже сподобалося це місто, тому й наступного року виберемо для проведення Парламентської сесії інший обласний центр. Але чи витримає він конкуренцію з Дніпром - побачимо", - зазначив Микола Княжицький.

Співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Даріуш Розатті розповів про свою нещодавну поїздку на Схід України в Авдіїівку.

"Ми побачили на власні очі, з якими проблемами та негараздами живуть люди на території, де ведеться війна. Дуже важливо аби чинна влада звертала увагу та реагувала на подібне. Ми спеціально поїхали до Авдіївки, щоб показати, що ми поруч з Україною і підтримуємо її", - зазначив Даріуш Розатті.

Микола Княжицький наголосив, що саме Парламентський Комітет Асоціації має бути механізмом демократичного контролю за належною реалізацією Угоди про асоціацію, сприяти виробленню нових ідей та ініціатив для прискорення зближення України та ЄС на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції, а також стати майданчиком, де формуються спільна і потужна політична позиція парламентів України та Європейського Союзу.

"Україна ні на мить не зупиняється на шляху євроінтеграційних реформ і регулярні засідання Парламентського Комітету є чудовими нагодами спільно оцінити нашу роботу та сформувати пріоритети на майбутнє", - зазначив співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Микола Княжицький.

Даріуш Розатті зазначив, що у підсумку результатом резолюції стане обговорення питання боротьби з корупцією в країні та подальшої ефективної співпраці з Україною з ЄС, обговорення нагальних економічний проблем в зоні бойових дій на Сході і недопущення маніпулювання впливу миротворців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...