App Store Google Play

У Дніпрі вперше проходить засідання парламентського комітету асоціації Україна-ЄС

20.09.2017 12:00
У Дніпрі вперше проходить засідання парламентського комітету асоціації Україна-ЄС

Сьогодні, 20 вересня, у приміщенні ДніпроОДА розпочалася перша робоча сесія 6-го засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Під час відкриття першої робочої сесії співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Микола Княжицький розповів, що Дніпро стало першим містом, коли робоча сесія проходить поза межам Києва.

"Ми регулярно збираємося на робочих засіданнях у Києві, але цьогоріч вирішили зібратися в Дніпрі. Нам дуже сподобалося це місто, тому й наступного року виберемо для проведення Парламентської сесії інший обласний центр. Але чи витримає він конкуренцію з Дніпром - побачимо", - зазначив Микола Княжицький.

Співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Даріуш Розатті розповів про свою нещодавну поїздку на Схід України в Авдіїівку.

"Ми побачили на власні очі, з якими проблемами та негараздами живуть люди на території, де ведеться війна. Дуже важливо аби чинна влада звертала увагу та реагувала на подібне. Ми спеціально поїхали до Авдіївки, щоб показати, що ми поруч з Україною і підтримуємо її", - зазначив Даріуш Розатті.

Микола Княжицький наголосив, що саме Парламентський Комітет Асоціації має бути механізмом демократичного контролю за належною реалізацією Угоди про асоціацію, сприяти виробленню нових ідей та ініціатив для прискорення зближення України та ЄС на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції, а також стати майданчиком, де формуються спільна і потужна політична позиція парламентів України та Європейського Союзу.

"Україна ні на мить не зупиняється на шляху євроінтеграційних реформ і регулярні засідання Парламентського Комітету є чудовими нагодами спільно оцінити нашу роботу та сформувати пріоритети на майбутнє", - зазначив співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Микола Княжицький.

Даріуш Розатті зазначив, що у підсумку результатом резолюції стане обговорення питання боротьби з корупцією в країні та подальшої ефективної співпраці з Україною з ЄС, обговорення нагальних економічний проблем в зоні бойових дій на Сході і недопущення маніпулювання впливу миротворців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...