App Store Google Play

У школах та дитсадках Дніпропетровщини терміново та ретельно перевірять пожежну безпеку

19 Вересня 14:20
У школах та дитсадках Дніпропетровщини терміново та ретельно перевірять пожежну безпеку

Відсьогодні та впродовж наступного тижня на території Дніпропетровської області перевірятимуть пожежну безпеку у школах, дитсадочках та таборах оздоровлення, за яку особисто відповідатимуть голови районних державних адміністрацій. Про це кореспонденту Дніпрограда стало відомо під час позачергового засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у ДніпроОДА.

Починаючи з 19 вересня у навчальних закладах Дніпропетровщини перевірятимуть стан пожежної безпеки. Основну увагу звертатимуть на: наявність чи відсутність неперервного водопостачання, кнопку екстреного виклику, засоби пожежогасіння, шляхи евакуації тощо.

Олег Кужман порадив перевіряючим поставитися до справи серйозно, адже звітування буде жорстко контролюватись. До кожної інспекції мають прикріплюватися фотоматеріали, інакше вона не буде зарахована.

«Зважаючи на трагедію з табором «Вікторія» в Одесі, де через пожежу загинуло троє дітей, протягом тижня необхідно перевірити стан пожежної безпеки в навчальних закладах Дніпропетровщини. Голови районної адміністрації будуть відповідати за школи і табори, що розташовані в межах їхніх районів», - пояснив  перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Згідно з рішенням, голова комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій має особисто інспектувати опорну або найбільш чисельну школу. Заступник комісії – літні та оздоровчі табори. Члени комісії повинні перевірити усі школи в межах власних районів.

«Наразі на Дніпропетровщині зберігається найвищий - 5 клас пожежної небезпеки. Впродовж літнього сезону сталося 7,5 тисяч пожеж. Тому сьогодні необхідно вирішити питання забезпечення пожежної безпеки в дошкільних та шкільних навчальних закладах. Плануємо завершити перевірки до 29 вересня», - додав начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

Нагадаємо, що у Дніпрі горів дах на території Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...