App Store Google Play

У школах та дитсадках Дніпропетровщини терміново та ретельно перевірять пожежну безпеку

19.09.2017 14:20
У школах та дитсадках Дніпропетровщини терміново та ретельно перевірять пожежну безпеку

Відсьогодні та впродовж наступного тижня на території Дніпропетровської області перевірятимуть пожежну безпеку у школах, дитсадочках та таборах оздоровлення, за яку особисто відповідатимуть голови районних державних адміністрацій. Про це кореспонденту Дніпрограда стало відомо під час позачергового засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у ДніпроОДА.

Починаючи з 19 вересня у навчальних закладах Дніпропетровщини перевірятимуть стан пожежної безпеки. Основну увагу звертатимуть на: наявність чи відсутність неперервного водопостачання, кнопку екстреного виклику, засоби пожежогасіння, шляхи евакуації тощо.

Олег Кужман порадив перевіряючим поставитися до справи серйозно, адже звітування буде жорстко контролюватись. До кожної інспекції мають прикріплюватися фотоматеріали, інакше вона не буде зарахована.

«Зважаючи на трагедію з табором «Вікторія» в Одесі, де через пожежу загинуло троє дітей, протягом тижня необхідно перевірити стан пожежної безпеки в навчальних закладах Дніпропетровщини. Голови районної адміністрації будуть відповідати за школи і табори, що розташовані в межах їхніх районів», - пояснив  перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Згідно з рішенням, голова комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій має особисто інспектувати опорну або найбільш чисельну школу. Заступник комісії – літні та оздоровчі табори. Члени комісії повинні перевірити усі школи в межах власних районів.

«Наразі на Дніпропетровщині зберігається найвищий - 5 клас пожежної небезпеки. Впродовж літнього сезону сталося 7,5 тисяч пожеж. Тому сьогодні необхідно вирішити питання забезпечення пожежної безпеки в дошкільних та шкільних навчальних закладах. Плануємо завершити перевірки до 29 вересня», - додав начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

Нагадаємо, що у Дніпрі горів дах на території Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...