App Store Google Play

У школах та дитсадках Дніпропетровщини терміново та ретельно перевірять пожежну безпеку

19 Вересня 14:20
У школах та дитсадках Дніпропетровщини терміново та ретельно перевірять пожежну безпеку

Відсьогодні та впродовж наступного тижня на території Дніпропетровської області перевірятимуть пожежну безпеку у школах, дитсадочках та таборах оздоровлення, за яку особисто відповідатимуть голови районних державних адміністрацій. Про це кореспонденту Дніпрограда стало відомо під час позачергового засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у ДніпроОДА.

Починаючи з 19 вересня у навчальних закладах Дніпропетровщини перевірятимуть стан пожежної безпеки. Основну увагу звертатимуть на: наявність чи відсутність неперервного водопостачання, кнопку екстреного виклику, засоби пожежогасіння, шляхи евакуації тощо.

Олег Кужман порадив перевіряючим поставитися до справи серйозно, адже звітування буде жорстко контролюватись. До кожної інспекції мають прикріплюватися фотоматеріали, інакше вона не буде зарахована.

«Зважаючи на трагедію з табором «Вікторія» в Одесі, де через пожежу загинуло троє дітей, протягом тижня необхідно перевірити стан пожежної безпеки в навчальних закладах Дніпропетровщини. Голови районної адміністрації будуть відповідати за школи і табори, що розташовані в межах їхніх районів», - пояснив  перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Згідно з рішенням, голова комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій має особисто інспектувати опорну або найбільш чисельну школу. Заступник комісії – літні та оздоровчі табори. Члени комісії повинні перевірити усі школи в межах власних районів.

«Наразі на Дніпропетровщині зберігається найвищий - 5 клас пожежної небезпеки. Впродовж літнього сезону сталося 7,5 тисяч пожеж. Тому сьогодні необхідно вирішити питання забезпечення пожежної безпеки в дошкільних та шкільних навчальних закладах. Плануємо завершити перевірки до 29 вересня», - додав начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

Нагадаємо, що у Дніпрі горів дах на території Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...