App Store Google Play

Дніпряни подають позов до суду на Червоний Хрест

19.09.2017 16:20
Дніпряни подають позов до суду на Червоний Хрест

Благодійна організація Червоний Хрест у Дніпрі здала свою територію у суборенду Станції технічного обслуговування вантажівок. Про це під час прес-конференції в медіа-центрі "Забеба.лі" заявила місцева мешканка Лідія Дідовець, інформує Дніпроград з місця подій.

Мешканка міста розповіла, що СТО біля будинку існує близько 15 років, але протягом останнього півріччя воно почало розростатися та зайняло частину території благодійної організації Червоний Хрест, де побудували декілька естакад для ремонту великогабаритних машин.

"Тепер станція технічного обслуговування знаходиться близько в трьох метрах від житлових будинків. По санітарним нормам подібна СТО для вантажівок повинна розташовуватися в промзоні або на відстані мінімум ста метрів від споруд, де проживають люди. Щодня з ранку до ночі там працюють зварювальними приладами та болгарками, стоїть жахливий запах та гуркіт, а в повітрі літає чорна поволока. Відкрити вікна просто неможливо", - розповіла Лідія Дідовець.

За словами Лідії Дідовець, власником території, де знаходиться Червоний Хрест, є місто, а благодійна організація цю землю орендує, і тепер ще й здає в суборенду.

"Мова вже йде про нецільове використання земельної ділянки, про порушення санітарних, екологічних, будівельних та адміністративних норм. Ми зверталися в міськраду, та навіть до головного офісу Червоного Хреста у Київ, які в офіційній відповіді, аби уникнути конфлікту, зобов'язали їх філіал звільнити приміщення. Але листування з контролюючими органами та рекомендації Міжнародного Червоного хреста щодо відділення в Дніпрі розірвати договір, ні до чого не призвели. Ніяких зрушень немає", - розповіла Лідія Дідовець.

Тож тепер мешканці прилеглих будинків вирішили подавати позов до суду.

"Ми маємом купу скарг від жителів, відписок від найрізноманітніших департаментів. Текст позову ще готується. Але ми вимагатимемо аби СТО закрили, а керівник Червоного Хреста у Дніпрі поніс кримінальну відповідальність за чималі порушення", - заявила Дідовець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...