App Store Google Play

Чи стане аеропорт Дніпра державним - експертна думка

19.09.2017 17:00
Чи стане аеропорт Дніпра державним - експертна думка

Міністр інфраструктури висловив сподівання, що найближчим часом Дніпровський аеропорт повернуть у державну чи муніципальну власність. Коли це має трапитись і що для цього необхідно розповів юрист Антон Деньгуб, інформує Дніпроград.

«30 березня 2017 року рішенням суду було визнано недійсним договір купівлі-продажу пакету акцій ВАТ «Дніпро Авіа» на суму понад 59 млн грн», - говорить юрист Антон Деньгуб.

Згідно договору купівлі-продажу ТОВ «Галтера», яка викупила повний пакет акцій, була зобов’язана здійснити інвестиційні вливання в покращення інфраструктури аеропорту на суму понад 800 млн грн.

«Спеціальною комісією було здійснено перевірку щодо виконання цих вимог та виявлено порушення щодо дотримання суми інвестицій. Дніпровський аеропорт недоотримав близько 700 млн. Це і стало підставою для суду у розірванні договору фактичної приватизації аеропорту», - стверджує Антон Деньгуб.

На даний момент ТОВ «Галтера» подала апеляцію на це рішення та всіляко намагається загальмувати процес повернення аеропорту у держвласність.

«Тому стверджувати, коли саме це рішення суду вступить в силу, поки не можна. Адже судова тяганина може продовжуватись роками», - сказав на завершення Антон Деньгуб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...