App Store Google Play

Чи стане аеропорт Дніпра державним - експертна думка

19 Вересня 17:00
Чи стане аеропорт Дніпра державним - експертна думка

Міністр інфраструктури висловив сподівання, що найближчим часом Дніпровський аеропорт повернуть у державну чи муніципальну власність. Коли це має трапитись і що для цього необхідно розповів юрист Антон Деньгуб, інформує Дніпроград.

«30 березня 2017 року рішенням суду було визнано недійсним договір купівлі-продажу пакету акцій ВАТ «Дніпро Авіа» на суму понад 59 млн грн», - говорить юрист Антон Деньгуб.

Згідно договору купівлі-продажу ТОВ «Галтера», яка викупила повний пакет акцій, була зобов’язана здійснити інвестиційні вливання в покращення інфраструктури аеропорту на суму понад 800 млн грн.

«Спеціальною комісією було здійснено перевірку щодо виконання цих вимог та виявлено порушення щодо дотримання суми інвестицій. Дніпровський аеропорт недоотримав близько 700 млн. Це і стало підставою для суду у розірванні договору фактичної приватизації аеропорту», - стверджує Антон Деньгуб.

На даний момент ТОВ «Галтера» подала апеляцію на це рішення та всіляко намагається загальмувати процес повернення аеропорту у держвласність.

«Тому стверджувати, коли саме це рішення суду вступить в силу, поки не можна. Адже судова тяганина може продовжуватись роками», - сказав на завершення Антон Деньгуб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...