App Store Google Play

Чи стане аеропорт Дніпра державним - експертна думка

19.09.2017 17:00
Чи стане аеропорт Дніпра державним - експертна думка

Міністр інфраструктури висловив сподівання, що найближчим часом Дніпровський аеропорт повернуть у державну чи муніципальну власність. Коли це має трапитись і що для цього необхідно розповів юрист Антон Деньгуб, інформує Дніпроград.

«30 березня 2017 року рішенням суду було визнано недійсним договір купівлі-продажу пакету акцій ВАТ «Дніпро Авіа» на суму понад 59 млн грн», - говорить юрист Антон Деньгуб.

Згідно договору купівлі-продажу ТОВ «Галтера», яка викупила повний пакет акцій, була зобов’язана здійснити інвестиційні вливання в покращення інфраструктури аеропорту на суму понад 800 млн грн.

«Спеціальною комісією було здійснено перевірку щодо виконання цих вимог та виявлено порушення щодо дотримання суми інвестицій. Дніпровський аеропорт недоотримав близько 700 млн. Це і стало підставою для суду у розірванні договору фактичної приватизації аеропорту», - стверджує Антон Деньгуб.

На даний момент ТОВ «Галтера» подала апеляцію на це рішення та всіляко намагається загальмувати процес повернення аеропорту у держвласність.

«Тому стверджувати, коли саме це рішення суду вступить в силу, поки не можна. Адже судова тяганина може продовжуватись роками», - сказав на завершення Антон Деньгуб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...