App Store Google Play

У Дніпрі ДТЕК не готовий слухати громадськість щодо модернізації Придніпровської ТЕС

15.09.2017 16:20
У Дніпрі ДТЕК не готовий слухати громадськість щодо модернізації Придніпровської ТЕС

У Дніпрі громадські слухання по переведенню Придніпровської ТЕС на газове вугілля з антрациту були зірвані через неготовність компанії ДТЕК зважати на думку громадськості. Про це вчора, 15 вересня, на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Ірина Черниш, передає Дніпроград.

У Дніпрі мали відбуватися громадські слухання по переведенню Придніпровської ТЕС на газове вугілля з антрациту. Громадські слухання - це частина громадських обговорень будь-яких проектів. Також в обговорення входять пропозиції по проекту і оцінці впливу на навколишнє середовище, розділ про яких входять в проект.

Відбулася зустріч з представниками компаній групи ДТЕК, проектувальниками переходу 7 і 8 енергоблоків Придніпровській ТЕС на газове вугілля, за яке мають сплатити дніпряни. Крім того, були присутніми представники громадських організацій, міської влади та обласні депутати.

«Варто зазначити, що у своєму оголошенні компанія ДТЕК оголошувала зустріч у форматі громадських слухань. Я надала та зачитала власну скаргу з проханням вважати такі слухання не повноцінними і призначити нові, дотримуючись процедури та закону. Населенню треба надати можливість брати участь в обговоренні впливу на навколишнє середовище від такої модернізації», - пояснила Ірина Черниш.

Представників населення, міського департаменту екології, громадських організацій, в тому числі екологічних, назвали провокаторами. Співробітники ДТЕКу виправдовуються, що у зриві слухань винна громадськість. В результаті, захід, від якого залежить опалювальний сезон, перенесено на два тижні.

«Присутніх шантажували зривом опалювального сезону. Презентація проекту на екрані - це не громадські слухання. Люди повинні мати можливість завчасного аналізу наданих даних, як того вимагає Конституція, закони та порядки, які регламентують модернізацію найбільших забруднювачів», - переконана активістка.

Раніше повідомляли, щоб переобладнати на газове вугілля критично необхідні для балансування енергосистеми блоки на ТЕС ДТЕК Енерго сукупною потужністю 2,5–3 ГВт, потрібно орієнтовно лише 2–3 млрд грн. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...