App Store Google Play

У Дніпрі волонтерів нагородили відзнакою Президента України

14.09.2017 17:40
У Дніпрі волонтерів нагородили відзнакою Президента України

Сьогодні, 14 вересня, заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко вручив місцевим волонтерам відзнаки Президента України за гуманітарну участь в АТО. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За громадянську мужність, патріотизм, волонтерську допомогу бійцям, які боронять кордони нашої держави, підтримку сімей загиблих та дітей учасників АТО нагороди отримали місцеві волонтери.

"Сьогодні ми нагороджуємо тих людей, які своєю щоденною плідною працею, своїми силами, ресурсами допомагають на сході України, тим самим рятують дуже велику кількість життів. Це ті люди, які допомагають зупинити ворога. Ця нагорода – лише мала доля того, як ми можемо вам подякувати. Дякую, що ви є", - наголосив Володимир Юрченко.

Зокрема, нагороди отримали громадський діяч Тамара Мудрак, капелан Дмитро Поворотний, водій чергової зміни частини спеціальної пожежної техніки загону технічної служби Юрій Герасимчук, капелан Сергій Крамаренко, приватний підприємець Віктор Лісний, голова благодійного фонду "Ветеранів і учасників бойових дій Синельниковщини" Володимир Носенко, волонтер Світлана Печериця та інші.

"Моя діяльність  це лише верхівка айсбергу. За нами мільйони прихожан, священиків, волонтерів, які допомогають, хто чим може. Хтось молиться, хтось передає гуманітарну допомогу, а хтось сам їздить на Схід. Це нагорода усіх, хто допомагає захисникам, які боронять нашу землю", - зазначив капелн Дмитро Поворотний.

Зазначимо, відзнаку Президента України  встановлено з метою гідного відзначення працівників підприємств, установ та організацій, інших осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...