App Store Google Play

У Дніпрі волонтерів нагородили відзнакою Президента України

14.09.2017 17:40
У Дніпрі волонтерів нагородили відзнакою Президента України

Сьогодні, 14 вересня, заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко вручив місцевим волонтерам відзнаки Президента України за гуманітарну участь в АТО. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За громадянську мужність, патріотизм, волонтерську допомогу бійцям, які боронять кордони нашої держави, підтримку сімей загиблих та дітей учасників АТО нагороди отримали місцеві волонтери.

"Сьогодні ми нагороджуємо тих людей, які своєю щоденною плідною працею, своїми силами, ресурсами допомагають на сході України, тим самим рятують дуже велику кількість життів. Це ті люди, які допомагають зупинити ворога. Ця нагорода – лише мала доля того, як ми можемо вам подякувати. Дякую, що ви є", - наголосив Володимир Юрченко.

Зокрема, нагороди отримали громадський діяч Тамара Мудрак, капелан Дмитро Поворотний, водій чергової зміни частини спеціальної пожежної техніки загону технічної служби Юрій Герасимчук, капелан Сергій Крамаренко, приватний підприємець Віктор Лісний, голова благодійного фонду "Ветеранів і учасників бойових дій Синельниковщини" Володимир Носенко, волонтер Світлана Печериця та інші.

"Моя діяльність  це лише верхівка айсбергу. За нами мільйони прихожан, священиків, волонтерів, які допомогають, хто чим може. Хтось молиться, хтось передає гуманітарну допомогу, а хтось сам їздить на Схід. Це нагорода усіх, хто допомагає захисникам, які боронять нашу землю", - зазначив капелн Дмитро Поворотний.

Зазначимо, відзнаку Президента України  встановлено з метою гідного відзначення працівників підприємств, установ та організацій, інших осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...