App Store Google Play

Реконструйований Глеюватівський садок відвідуватимуть 108 малюків

13.09.2017 11:20
Реконструйований Глеюватівський садок відвідуватимуть 108 малюків

У селі Глеюватка Криворізького району реконструюють дитячий садок. Будівельники вже оновили старе приміщення, нині – добудовують новий корпус. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Прагнемо, щоб всі діти виховувались у комфортних умовах. Не важливо, де вони мешкають – у селі чи в місті. Зводимо нові садки та реконструюємо вже існуючі навіть у найменших населених пунктах, – наголосив Валентин Резніченко. – Цьогоріч реконструюємо 12 дошкільних закладів, починаємо будувати ще чотири».

Глеюватівський садочок реконструюють у два етапи. Будівельники вже привели до ладу старий корпус – утеплили фасад, покрівлю та підвал, замінили вікна й комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні роботи. Нині тут виховуються 73 малюка.

Паралельно до вже існуючої будівлі добудовують новий корпус. Як повідомив директор підрядної організації Віталій Науменко, роботи виконані на 45%. Завершити їх повністю планують навесні 2018-го.

Таким чином, площа садка збільшиться вдвічі. Зросте і кількість малюків, які зможуть тут виховуватись.

«Умови проживання в селі покращуються – відновлюється вуличне освітлення, асфальтуються дороги, підводиться вода, газ. Молодь більше не рветься до міста, залишається тут. Відповідно, народжуваність росте. Після реконструкції наш садочок зможуть відвідувати 108 малюків», – розповіла завідуюча садка Валентина Сергієнко.

Після повної реконструкції у садочку буде спортзал, музична кімната, у кожної з шести груп – власний ігровий майданчик з тіньовими навісами. На дітей чекає вуличний куточок для вивчення правил дорожнього руху, велодоріжки, зелені зони.

Дитсадок опалюватиме автономна котельня. Це дасть змогу самостійно регулювати подачу тепла в групи.

«Садочок відвідував мій син, нині привела сюди й меншу доньку. Будівлю не впізнати. Все сучасне, яскраве», – поділилася враженнями мешканка села Глеюватка Юлія Гермах.

За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитячих садках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...