App Store Google Play

Реконструйований Глеюватівський садок відвідуватимуть 108 малюків

13 Вересня 11:20
Реконструйований Глеюватівський садок відвідуватимуть 108 малюків

У селі Глеюватка Криворізького району реконструюють дитячий садок. Будівельники вже оновили старе приміщення, нині – добудовують новий корпус. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Прагнемо, щоб всі діти виховувались у комфортних умовах. Не важливо, де вони мешкають – у селі чи в місті. Зводимо нові садки та реконструюємо вже існуючі навіть у найменших населених пунктах, – наголосив Валентин Резніченко. – Цьогоріч реконструюємо 12 дошкільних закладів, починаємо будувати ще чотири».

Глеюватівський садочок реконструюють у два етапи. Будівельники вже привели до ладу старий корпус – утеплили фасад, покрівлю та підвал, замінили вікна й комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні роботи. Нині тут виховуються 73 малюка.

Паралельно до вже існуючої будівлі добудовують новий корпус. Як повідомив директор підрядної організації Віталій Науменко, роботи виконані на 45%. Завершити їх повністю планують навесні 2018-го.

Таким чином, площа садка збільшиться вдвічі. Зросте і кількість малюків, які зможуть тут виховуватись.

«Умови проживання в селі покращуються – відновлюється вуличне освітлення, асфальтуються дороги, підводиться вода, газ. Молодь більше не рветься до міста, залишається тут. Відповідно, народжуваність росте. Після реконструкції наш садочок зможуть відвідувати 108 малюків», – розповіла завідуюча садка Валентина Сергієнко.

Після повної реконструкції у садочку буде спортзал, музична кімната, у кожної з шести груп – власний ігровий майданчик з тіньовими навісами. На дітей чекає вуличний куточок для вивчення правил дорожнього руху, велодоріжки, зелені зони.

Дитсадок опалюватиме автономна котельня. Це дасть змогу самостійно регулювати подачу тепла в групи.

«Садочок відвідував мій син, нині привела сюди й меншу доньку. Будівлю не впізнати. Все сучасне, яскраве», – поділилася враженнями мешканка села Глеюватка Юлія Гермах.

За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитячих садках.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...