App Store Google Play

Реконструйований Глеюватівський садок відвідуватимуть 108 малюків

13.09.2017 11:20
Реконструйований Глеюватівський садок відвідуватимуть 108 малюків

У селі Глеюватка Криворізького району реконструюють дитячий садок. Будівельники вже оновили старе приміщення, нині – добудовують новий корпус. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Прагнемо, щоб всі діти виховувались у комфортних умовах. Не важливо, де вони мешкають – у селі чи в місті. Зводимо нові садки та реконструюємо вже існуючі навіть у найменших населених пунктах, – наголосив Валентин Резніченко. – Цьогоріч реконструюємо 12 дошкільних закладів, починаємо будувати ще чотири».

Глеюватівський садочок реконструюють у два етапи. Будівельники вже привели до ладу старий корпус – утеплили фасад, покрівлю та підвал, замінили вікна й комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні роботи. Нині тут виховуються 73 малюка.

Паралельно до вже існуючої будівлі добудовують новий корпус. Як повідомив директор підрядної організації Віталій Науменко, роботи виконані на 45%. Завершити їх повністю планують навесні 2018-го.

Таким чином, площа садка збільшиться вдвічі. Зросте і кількість малюків, які зможуть тут виховуватись.

«Умови проживання в селі покращуються – відновлюється вуличне освітлення, асфальтуються дороги, підводиться вода, газ. Молодь більше не рветься до міста, залишається тут. Відповідно, народжуваність росте. Після реконструкції наш садочок зможуть відвідувати 108 малюків», – розповіла завідуюча садка Валентина Сергієнко.

Після повної реконструкції у садочку буде спортзал, музична кімната, у кожної з шести груп – власний ігровий майданчик з тіньовими навісами. На дітей чекає вуличний куточок для вивчення правил дорожнього руху, велодоріжки, зелені зони.

Дитсадок опалюватиме автономна котельня. Це дасть змогу самостійно регулювати подачу тепла в групи.

«Садочок відвідував мій син, нині привела сюди й меншу доньку. Будівлю не впізнати. Все сучасне, яскраве», – поділилася враженнями мешканка села Глеюватка Юлія Гермах.

За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитячих садках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...