App Store Google Play

Відкриття насосної станції та тренажерного залу: у Волоському відсвяткують День села

12.09.2017 15:40
Відкриття насосної станції та тренажерного залу: у Волоському відсвяткують День села

17 вересня у Волоському пройде святкування Дня села, на якому гості зможуть побувати на відкритті насосної станції, послухати староволоські пісні та взяти участь у сільськогосподарській лотереї. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з медіацентру «Інформатор».

«Традиційно у Волоському проводиться велике свято – День села, яке в цьому році буде грандіозним. Всі бажаючі зможуть побувати на відкритті насосної станції, яка обслуговуватиме мешканців села. Тому буде організовано спеціальний підвіз до локації о 16:00», - розповіла організаторка свята Оксана Чупита.

У селі Волоське проживає більше 1000 мешканців. Віднедавна населений пункт входить до об’єднаної територіальної громади разом з селом Олександрівка. Концертна програма до Дня села організована всіма мешканцями, тому участь візьмуть діти та підлітки, а також місцевий хор та танцювальний колектив.

Також святкування включає відкриття тренажерного залу, який стане єдиним місцем для занять спортом, адже у Волоському немає стадіону. Такий подарунок мешканцям зробили за кошти Олександрівської сільради.

«Ми очікуємо близько 400 гостей, які зможуть взяти участь у сільськогосподарській лотереї та виграти оригінальні подарунки, як от живу свиню. Для дітей гарантуємо безкоштовну солодку вату, а ввечері до 23:00 буде дискотека для молоді», - пообіцяла організаторка.

Організатори запрошують усіх бажаючих приєднатися до святкування. Родзинкою стане виступ фольклорного хору, який виконує пісні на вимираючому староволоському діалекті. В свою чергу, директор будинку культури зіграє на саксофоні.

Нагадаємо, що до Дня міста у Дніпрі відбувся патріотичний фестиваль «Самар-Дніпро-Фест».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...