App Store Google Play

Відкриття насосної станції та тренажерного залу: у Волоському відсвяткують День села

12.09.2017 15:40
Відкриття насосної станції та тренажерного залу: у Волоському відсвяткують День села

17 вересня у Волоському пройде святкування Дня села, на якому гості зможуть побувати на відкритті насосної станції, послухати староволоські пісні та взяти участь у сільськогосподарській лотереї. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з медіацентру «Інформатор».

«Традиційно у Волоському проводиться велике свято – День села, яке в цьому році буде грандіозним. Всі бажаючі зможуть побувати на відкритті насосної станції, яка обслуговуватиме мешканців села. Тому буде організовано спеціальний підвіз до локації о 16:00», - розповіла організаторка свята Оксана Чупита.

У селі Волоське проживає більше 1000 мешканців. Віднедавна населений пункт входить до об’єднаної територіальної громади разом з селом Олександрівка. Концертна програма до Дня села організована всіма мешканцями, тому участь візьмуть діти та підлітки, а також місцевий хор та танцювальний колектив.

Також святкування включає відкриття тренажерного залу, який стане єдиним місцем для занять спортом, адже у Волоському немає стадіону. Такий подарунок мешканцям зробили за кошти Олександрівської сільради.

«Ми очікуємо близько 400 гостей, які зможуть взяти участь у сільськогосподарській лотереї та виграти оригінальні подарунки, як от живу свиню. Для дітей гарантуємо безкоштовну солодку вату, а ввечері до 23:00 буде дискотека для молоді», - пообіцяла організаторка.

Організатори запрошують усіх бажаючих приєднатися до святкування. Родзинкою стане виступ фольклорного хору, який виконує пісні на вимираючому староволоському діалекті. В свою чергу, директор будинку культури зіграє на саксофоні.

Нагадаємо, що до Дня міста у Дніпрі відбувся патріотичний фестиваль «Самар-Дніпро-Фест».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...