App Store Google Play

Відкриття насосної станції та тренажерного залу: у Волоському відсвяткують День села

12 Вересня 15:40
Відкриття насосної станції та тренажерного залу: у Волоському відсвяткують День села

17 вересня у Волоському пройде святкування Дня села, на якому гості зможуть побувати на відкритті насосної станції, послухати староволоські пісні та взяти участь у сільськогосподарській лотереї. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з медіацентру «Інформатор».

«Традиційно у Волоському проводиться велике свято – День села, яке в цьому році буде грандіозним. Всі бажаючі зможуть побувати на відкритті насосної станції, яка обслуговуватиме мешканців села. Тому буде організовано спеціальний підвіз до локації о 16:00», - розповіла організаторка свята Оксана Чупита.

У селі Волоське проживає більше 1000 мешканців. Віднедавна населений пункт входить до об’єднаної територіальної громади разом з селом Олександрівка. Концертна програма до Дня села організована всіма мешканцями, тому участь візьмуть діти та підлітки, а також місцевий хор та танцювальний колектив.

Також святкування включає відкриття тренажерного залу, який стане єдиним місцем для занять спортом, адже у Волоському немає стадіону. Такий подарунок мешканцям зробили за кошти Олександрівської сільради.

«Ми очікуємо близько 400 гостей, які зможуть взяти участь у сільськогосподарській лотереї та виграти оригінальні подарунки, як от живу свиню. Для дітей гарантуємо безкоштовну солодку вату, а ввечері до 23:00 буде дискотека для молоді», - пообіцяла організаторка.

Організатори запрошують усіх бажаючих приєднатися до святкування. Родзинкою стане виступ фольклорного хору, який виконує пісні на вимираючому староволоському діалекті. В свою чергу, директор будинку культури зіграє на саксофоні.

Нагадаємо, що до Дня міста у Дніпрі відбувся патріотичний фестиваль «Самар-Дніпро-Фест».



Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...