App Store Google Play

У Дніпрі відкрили реконструйовану будівлю Загону технічної служби

12.09.2017 13:20
У Дніпрі відкрили реконструйовану будівлю Загону технічної служби

Сьогодні, 12 вересня, у Дніпрі відбулася офіційна церемонія відкриття реконструйованої будівлі Загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Про це з місця подій інформує кореспондент Дніпрограду.

Зазначимо, що реконструкція відбулася в рамках програми німецького уряду «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями». На захід особисто завітав генеральний консул Німеччини в Україні Вольфганг Мессінгер.

«Ми чудово усвідомлюємо, що накоїла Німеччина у минулому столітті в Україні. Тому сучасна Німеччина хоче бачити Україну повноцінним та економічно розвиненим партнером. Саме для того Німеччина підтримує подібні проекти в Україні», - зазначив Вольфганг Мессінгер.

Директор проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Кристіан Пошман повідомив, що співпраця у цій сфері є корисною для обох країн, адже українські та німецькі рятувальники мали змогу обмінятися досвідом на спільних навчаннях.

«В рамках цього проекту на суму близько 7 млн грн було проведено ремонтну роботу Загону технічної служби. Також ми вручили рятувальникам новий захисний одяг, який дає змогу краще виконувати завдання», - говорить Кристіан Пошман.

Окрім цього, керівництво області вручило Загону технічної служби автобус ЧАЗ-А083 вартістю майже 1,5 млн грн, придбаного за кошти регіональної цільової програми захисту населення і території від НС техногенного і природного характеру, забезпечення пожежної безпеки Дніпропетровської області на 2016-2020 роки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...