App Store Google Play

У Дніпрі відкрили реконструйовану будівлю Загону технічної служби

12.09.2017 13:20
У Дніпрі відкрили реконструйовану будівлю Загону технічної служби

Сьогодні, 12 вересня, у Дніпрі відбулася офіційна церемонія відкриття реконструйованої будівлі Загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Про це з місця подій інформує кореспондент Дніпрограду.

Зазначимо, що реконструкція відбулася в рамках програми німецького уряду «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями». На захід особисто завітав генеральний консул Німеччини в Україні Вольфганг Мессінгер.

«Ми чудово усвідомлюємо, що накоїла Німеччина у минулому столітті в Україні. Тому сучасна Німеччина хоче бачити Україну повноцінним та економічно розвиненим партнером. Саме для того Німеччина підтримує подібні проекти в Україні», - зазначив Вольфганг Мессінгер.

Директор проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Кристіан Пошман повідомив, що співпраця у цій сфері є корисною для обох країн, адже українські та німецькі рятувальники мали змогу обмінятися досвідом на спільних навчаннях.

«В рамках цього проекту на суму близько 7 млн грн було проведено ремонтну роботу Загону технічної служби. Також ми вручили рятувальникам новий захисний одяг, який дає змогу краще виконувати завдання», - говорить Кристіан Пошман.

Окрім цього, керівництво області вручило Загону технічної служби автобус ЧАЗ-А083 вартістю майже 1,5 млн грн, придбаного за кошти регіональної цільової програми захисту населення і території від НС техногенного і природного характеру, забезпечення пожежної безпеки Дніпропетровської області на 2016-2020 роки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...