App Store Google Play

У Дніпрі до Дня міста відкрилась виставка «Чарівні барви Дніпра»

08.09.2017 09:00
У Дніпрі до Дня міста відкрилась  виставка «Чарівні барви Дніпра»

Сьогодні, 7 вересня, у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України відкрилася Всеукраїнська виставка образотворчого мистецтва «Чарівні барви Дніпра». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради.

Захід є щорічним і проходить вже водинадцяте. Відкриття  відвідали представники Дніпровської міської ради, художники, студенти театрально-художнього коледжу, поціновувачі мистецтва.

«Традиційно марафон святкових заходів з нагоди Дня міста розпочинається відкриттям виставки «Чарівні барви Дніпра». Це спільний проект Дніпропетровської організації Національної спілки художників України та Дніпровської міськради. Цьогорічною родзинкою виставки є те, що тут зібрано твори мистецтва з понад 30 міст України. Це – своєрідний рекорд за одинадцять років і свідчить про розширення географії митців- учасників виставки, її рейтинг. Тут представлено 250 творів 150 авторів із різних куточків України. Активну участь у виставці беруть і художники з Дніпра, цьогоріч їх 60», – розповів  начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Студентка першого курсу Дніпровського театрально-художнього коледжу Софія мріє, що колись її роботи теж будуть представлені на цій виставці.

«Цікава виставка, гарні, різнобарвні і по-своєму оригінальні роботи. Багато картин сподобалося. Найбільше для себе відзначила дві роботи, на яких зображені арки. На перший погляд, це прості картини, але водночас вони передають сильну енергетику, характер», – розповіла дівчина.

Учасниця виставки, художниця Олена Половна-Васильєва відзначає високий професіоналізм представлених робіт.

«Тут одна моя робота – «Володар степу» в декоративному жанрі. Усі виставлені роботи виконані у різноманітних жанрах, техніках, стилях. Найбільше традиційного живопису, а також декоративного мистецтва, графіки, скульптури. Загалом є чим помилуватися», – зазначила художниця.

Виставка працюватиме у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України (Січеславська Набережна, 11) протягом місяця. Традиційно вона закривається до Дня художника.

Нагадаємо, що у Дніпрі в приміщенні Музею українського живопису відкрилася виставка унікальних хрестиків - «Християнська спадщина нашої землі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...