App Store Google Play

Сюрпризи до Дня міста: дніпрян запрошують до музейного саду

06.09.2017 09:40
Сюрпризи до Дня міста: дніпрян запрошують до музейного саду

9 вересня у Дніпрі Музей українського живопису готує для містян кілька сюрпризів, присвячених Дню міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

По-перше, відкриється перша та єдина в Україні емальєрна вулиця. Унікальний арт-об’єкт, який складається з п’яти елементів монументального живопису. 

Емаль - це суміш кварцевого піску, солей та окислів металів, що не втрачають своїх властивостей під час випалу на високих температурах у муфельній печі при 600 - 860 С. Твори з емалі не бояться ані сонця, ані морозів. У закладці емальєрної вулиці беруть участь роботи відомих майстрів-емальєрів. Загальна кількість робіт близько 200 робіт. 

По-друге, у музейному саду для містян буде працювати арт-майданчик.

Кожен матиме змогу знайти для себе вид мистецтва і спробувати себе в ролі художника. Участь у майстер-класах буде безкоштовною. 

По-третє, заплановане урочисте відкриття нових площ Музею українського живопису .

Нові виставкові площі продемонструють багатство жанрово-тематичного спектру зібрання, доповнять перелік імен мистецьких персоналій ІІ половини ХХ ст. Серед яких класики дніпровської мистецької школи: Георгій Чернявський, Михайло Кокін, Микола Родзін, Анатолій Ткач, Віктор Матюшенко, Микола Боровський, Олександр Войцеховський, Володимир Жуган та багато інших.

Нарешті, по-четверте, працюватиме музей японської гравюри, який надасть постійну прописку в оновленому приміщенні. 
Близько 400 вибраних графічних листів ХVIII – ХІХ століть у техніці кольорової ксилографії репрезентують творчий доробок 26 майстрів – представників унікального напрямку японського мистецтва – укійо-е. Експозиція виставки побудована у порядку хронології із акцентом на династіях митців.

Нагадаємо, що ознайомитися з повною програмою заходів можна, натиснувши тут. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...