App Store Google Play

Сюрпризи до Дня міста: дніпрян запрошують до музейного саду

6 Вересня 09:40
Сюрпризи до Дня міста: дніпрян запрошують до музейного саду

9 вересня у Дніпрі Музей українського живопису готує для містян кілька сюрпризів, присвячених Дню міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

По-перше, відкриється перша та єдина в Україні емальєрна вулиця. Унікальний арт-об’єкт, який складається з п’яти елементів монументального живопису. 

Емаль - це суміш кварцевого піску, солей та окислів металів, що не втрачають своїх властивостей під час випалу на високих температурах у муфельній печі при 600 - 860 С. Твори з емалі не бояться ані сонця, ані морозів. У закладці емальєрної вулиці беруть участь роботи відомих майстрів-емальєрів. Загальна кількість робіт близько 200 робіт. 

По-друге, у музейному саду для містян буде працювати арт-майданчик.

Кожен матиме змогу знайти для себе вид мистецтва і спробувати себе в ролі художника. Участь у майстер-класах буде безкоштовною. 

По-третє, заплановане урочисте відкриття нових площ Музею українського живопису .

Нові виставкові площі продемонструють багатство жанрово-тематичного спектру зібрання, доповнять перелік імен мистецьких персоналій ІІ половини ХХ ст. Серед яких класики дніпровської мистецької школи: Георгій Чернявський, Михайло Кокін, Микола Родзін, Анатолій Ткач, Віктор Матюшенко, Микола Боровський, Олександр Войцеховський, Володимир Жуган та багато інших.

Нарешті, по-четверте, працюватиме музей японської гравюри, який надасть постійну прописку в оновленому приміщенні. 
Близько 400 вибраних графічних листів ХVIII – ХІХ століть у техніці кольорової ксилографії репрезентують творчий доробок 26 майстрів – представників унікального напрямку японського мистецтва – укійо-е. Експозиція виставки побудована у порядку хронології із акцентом на династіях митців.

Нагадаємо, що ознайомитися з повною програмою заходів можна, натиснувши тут. Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...