App Store Google Play

Дніпряни їхатимуть на велосипедах аби врятувати слух дитині

05.09.2017 14:40
Дніпряни їхатимуть на велосипедах аби врятувати слух дитині

8 вересня у Дніпрі відбудеться нічна благодійна велогонка. Про це під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" розповіли учасники та організатори заходу, інформує Дніпроград з місця подій.

Запланований велопробіг не просто захід спрямований на популяризацію спорту та здорового способу життя серед містян, а й несе за собою благодійну мету. Всі зібрані від велопробігу кошти підуть на спеціальний імплант, який допоможе повернути маленькій дніпрянці можливість почути світ.

"Міла Ребрикова має діагноз нейросенсорна глухота. Дівчинці може допомогти тільки кохлеарний імплант — спеціальний протез, який коштує 650 тисяч гривень. Операцію необхідно зробити до трьох років, адже ділянка мозку, яка відповідає за мову розвивається саме до цього періоду. Якщо не зробити операцію вчасно - дитина не зможе навчитися чути і говорити", - розповіла президент Благодійного фонду Kiddo Анна Єрмолаєва.

Аби врятувати дитині слух, батьки Міли звернулися до благодійників, які й вирішили організувати нічний велопробіг. Так, наприклад до заходу вже долучився депутат обласної ради Павло Хазан.

"Навіть при повній втраті слуху кохлеарний імплант повертає малюків в життя, яке наповнене звуками. Міла вперше може почути своїх близьких, друзів, звуки природи і музику. Кожен з нас має докласти сили, аби дитина могла чути. Тож, реєструймося і беремо участь в зборі коштів для лікування дитини. Також я додатково виділю кошти на імплант зі свого депутатського фонду", - зазначив Павло Хазан.

Долучитися до благодійного велопробігу може будь-хто. Треба лише зареєструватися на сайті та зробити внесок у розмірі 300 грн. Вже 8 вересня о 19:30 за адресою вул. Княгині Ольга 19б стартує велопробіг. Маршрут пройде центром міста та Набережною. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...