App Store Google Play

Вихованці криворізької школи-інтернату розпочали навчальний рік в оновленому приміщенні

04.09.2017 15:20
Вихованці криворізької школи-інтернату розпочали навчальний рік в оновленому приміщенні

Криворізьку санаторну школу-інтернат капітально відремонтували до 1 вересня. Кілька років тому будівля деформувалася та з часом могла обвалитися – тепер вихованці навчатимуться у цілком безпечному приміщенні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Забезпечити комфортні умови для навчання дітей в усіх освітніх закладах області – завдання, поставлене перед командою ДніпроОДА Президентом України Петром Порошенком. Будівля криворізької школи-інтернату давно потребувала капремонту – під фундаментом просів ґрунт, на стінах з’явилися тріщини, які з часом збільшились. Тепер учні закладу почуватимуться у безпеці», – зазначив Валентин Резніченко.

Фундамент навчального корпусу капітально укріпили за сучасними технологіями – у ґрунт робили «ін’єкції» зі спеціальним розчином. Відновили і стіни усередині – встановили спеціальні металеві конструкції та обшили їх. Відремонтували також стелю і обладнали енергозберігаюче освітлення. Крім того, у приміщеннях, які раніше були пошкоджені, замінили лінолеум та керамічну плітку.

«Ми дуже вдячні команді Валентина Резніченка за виділені з обласного бюджету майже 6 мільйонів гривень. Завдяки ремонту наші вихованці розпочали новий навчальний рік в оновленому приміщенні», – розповіла директор школи-інтернату Вікторія Дорота.

Вихованці закладу – діти із викривленням хребта. Вони знаходяться у школі цілодобово – окрім навчання, ще й покращують своє здоров’я і фізичний стан. Інтернат давно став для них другим домом – добре, що тепер він цілком безпечний, поділилася мати учня Ірина Бурковська.

«Ми дуже зраділи цьому ремонту, – додала мати двійнят Юлія Чечелінська. – Коли з’явилися тріщини, звичайно, я дуже розпереживалася. Тепер у школі гарно і світло, а головне – безпечно. Заходиш – всі умови для навчання».

Цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...