App Store Google Play

Вихованці криворізької школи-інтернату розпочали навчальний рік в оновленому приміщенні

04.09.2017 15:20
Вихованці криворізької школи-інтернату розпочали навчальний рік в оновленому приміщенні

Криворізьку санаторну школу-інтернат капітально відремонтували до 1 вересня. Кілька років тому будівля деформувалася та з часом могла обвалитися – тепер вихованці навчатимуться у цілком безпечному приміщенні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Забезпечити комфортні умови для навчання дітей в усіх освітніх закладах області – завдання, поставлене перед командою ДніпроОДА Президентом України Петром Порошенком. Будівля криворізької школи-інтернату давно потребувала капремонту – під фундаментом просів ґрунт, на стінах з’явилися тріщини, які з часом збільшились. Тепер учні закладу почуватимуться у безпеці», – зазначив Валентин Резніченко.

Фундамент навчального корпусу капітально укріпили за сучасними технологіями – у ґрунт робили «ін’єкції» зі спеціальним розчином. Відновили і стіни усередині – встановили спеціальні металеві конструкції та обшили їх. Відремонтували також стелю і обладнали енергозберігаюче освітлення. Крім того, у приміщеннях, які раніше були пошкоджені, замінили лінолеум та керамічну плітку.

«Ми дуже вдячні команді Валентина Резніченка за виділені з обласного бюджету майже 6 мільйонів гривень. Завдяки ремонту наші вихованці розпочали новий навчальний рік в оновленому приміщенні», – розповіла директор школи-інтернату Вікторія Дорота.

Вихованці закладу – діти із викривленням хребта. Вони знаходяться у школі цілодобово – окрім навчання, ще й покращують своє здоров’я і фізичний стан. Інтернат давно став для них другим домом – добре, що тепер він цілком безпечний, поділилася мати учня Ірина Бурковська.

«Ми дуже зраділи цьому ремонту, – додала мати двійнят Юлія Чечелінська. – Коли з’явилися тріщини, звичайно, я дуже розпереживалася. Тепер у школі гарно і світло, а головне – безпечно. Заходиш – всі умови для навчання».

Цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...