App Store Google Play

У Дніпрі планують капітально реконструювати парк ім.Володі Дубініна

4 Вересня 19:30
У Дніпрі планують капітально реконструювати парк ім.Володі Дубініна

У вересні цього року місто почне капітальну реконструкцію парку ім. Володі Дубініна, яку планують закінчити в жовтні 2018 року. Про це повідомляє "Наше місто" з посиланням на директора КП "Міська інфраструктура" Наталію Басову.

У парку облаштують мережі водопостачання та каналізації, а також змонтують поливальну систему. Крім того, планується встановити єдину в місті зливову каналізацію для відведення води з заболочених частин парку.

Після реконструкції жодна із зон парку не буде під ухилом, незважаючи на перепади висоти близько 24 метрів. Для «ступенів» парку збудують нові підпірні стінки.

Реконструкцію почнуть зі знесення аварійного сухостою та висадки 650 нових дерев. Це будуть хвойні, липи, берези, гостролистий і червоний клени, різні ялівці та ціла алея сакур. Також планується висадити дві тисячі декоративних чагарників і укласти 20 тисяч квадратних метрів рулонної трави. Після озеленення площа зелених насаджень збільшиться з 16 до 20 тис. кв.м.

З парку приберуть зруйновані танцмайданчики, сліди крамничок і паркани, які відокремлюють від паркової території самозахоплені городи.

Також городяни отримають унікальні по наповненості дитячі майданчики для дітей різних вікових груп, майданчик для воркаута, мульти-майданчик з твердим поліуретановим покриттям для різних спортивних ігор, зони для «тихого» відпочинку, зони wi-fi, альтанки з мангалами і багато іншого. Не забудуть і про декілька безкоштовних туалетів. За збереження парку відповідатимуть охоронці і камери відеоспостереження.

У парку з'явиться «живий» зелений лабіринт і будуть прокладені прогулянкові алеї шириною 1,8 м. Для зручності маломобільних груп населення їх облднають пандусами,  а у найбільш «важких» місцях ще й підйомниками.

Основними планами КП «Міська інфраструктура» на найближчий час є реконструкція двох скверів, які недавно було передано на баланс підприємства, і розробка проекту для повної реконструкції парку Зелений Гай.

Парк імені Володі Дубініна з'явився у місті в 1967, відтоді він занепав і значно поступається популярністю іншим міським паркам.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...