App Store Google Play

У Дніпрі планують капітально реконструювати парк ім.Володі Дубініна

04.09.2017 19:30
У Дніпрі планують капітально реконструювати парк ім.Володі Дубініна

У вересні цього року місто почне капітальну реконструкцію парку ім. Володі Дубініна, яку планують закінчити в жовтні 2018 року. Про це повідомляє "Наше місто" з посиланням на директора КП "Міська інфраструктура" Наталію Басову.

У парку облаштують мережі водопостачання та каналізації, а також змонтують поливальну систему. Крім того, планується встановити єдину в місті зливову каналізацію для відведення води з заболочених частин парку.

Після реконструкції жодна із зон парку не буде під ухилом, незважаючи на перепади висоти близько 24 метрів. Для «ступенів» парку збудують нові підпірні стінки.

Реконструкцію почнуть зі знесення аварійного сухостою та висадки 650 нових дерев. Це будуть хвойні, липи, берези, гостролистий і червоний клени, різні ялівці та ціла алея сакур. Також планується висадити дві тисячі декоративних чагарників і укласти 20 тисяч квадратних метрів рулонної трави. Після озеленення площа зелених насаджень збільшиться з 16 до 20 тис. кв.м.

З парку приберуть зруйновані танцмайданчики, сліди крамничок і паркани, які відокремлюють від паркової території самозахоплені городи.

Також городяни отримають унікальні по наповненості дитячі майданчики для дітей різних вікових груп, майданчик для воркаута, мульти-майданчик з твердим поліуретановим покриттям для різних спортивних ігор, зони для «тихого» відпочинку, зони wi-fi, альтанки з мангалами і багато іншого. Не забудуть і про декілька безкоштовних туалетів. За збереження парку відповідатимуть охоронці і камери відеоспостереження.

У парку з'явиться «живий» зелений лабіринт і будуть прокладені прогулянкові алеї шириною 1,8 м. Для зручності маломобільних груп населення їх облднають пандусами,  а у найбільш «важких» місцях ще й підйомниками.

Основними планами КП «Міська інфраструктура» на найближчий час є реконструкція двох скверів, які недавно було передано на баланс підприємства, і розробка проекту для повної реконструкції парку Зелений Гай.

Парк імені Володі Дубініна з'явився у місті в 1967, відтоді він занепав і значно поступається популярністю іншим міським паркам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...