App Store Google Play

У Дніпрі планують капітально реконструювати парк ім.Володі Дубініна

04.09.2017 19:30
У Дніпрі планують капітально реконструювати парк ім.Володі Дубініна

У вересні цього року місто почне капітальну реконструкцію парку ім. Володі Дубініна, яку планують закінчити в жовтні 2018 року. Про це повідомляє "Наше місто" з посиланням на директора КП "Міська інфраструктура" Наталію Басову.

У парку облаштують мережі водопостачання та каналізації, а також змонтують поливальну систему. Крім того, планується встановити єдину в місті зливову каналізацію для відведення води з заболочених частин парку.

Після реконструкції жодна із зон парку не буде під ухилом, незважаючи на перепади висоти близько 24 метрів. Для «ступенів» парку збудують нові підпірні стінки.

Реконструкцію почнуть зі знесення аварійного сухостою та висадки 650 нових дерев. Це будуть хвойні, липи, берези, гостролистий і червоний клени, різні ялівці та ціла алея сакур. Також планується висадити дві тисячі декоративних чагарників і укласти 20 тисяч квадратних метрів рулонної трави. Після озеленення площа зелених насаджень збільшиться з 16 до 20 тис. кв.м.

З парку приберуть зруйновані танцмайданчики, сліди крамничок і паркани, які відокремлюють від паркової території самозахоплені городи.

Також городяни отримають унікальні по наповненості дитячі майданчики для дітей різних вікових груп, майданчик для воркаута, мульти-майданчик з твердим поліуретановим покриттям для різних спортивних ігор, зони для «тихого» відпочинку, зони wi-fi, альтанки з мангалами і багато іншого. Не забудуть і про декілька безкоштовних туалетів. За збереження парку відповідатимуть охоронці і камери відеоспостереження.

У парку з'явиться «живий» зелений лабіринт і будуть прокладені прогулянкові алеї шириною 1,8 м. Для зручності маломобільних груп населення їх облднають пандусами,  а у найбільш «важких» місцях ще й підйомниками.

Основними планами КП «Міська інфраструктура» на найближчий час є реконструкція двох скверів, які недавно було передано на баланс підприємства, і розробка проекту для повної реконструкції парку Зелений Гай.

Парк імені Володі Дубініна з'явився у місті в 1967, відтоді він занепав і значно поступається популярністю іншим міським паркам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...