App Store Google Play

В серпні у Дніпрі виявили понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю

02.09.2017 12:45
В серпні у Дніпрі виявили понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю

У серпні інспектори дніпровського комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили на території міста понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради.

Серед вилученого спиртного знаходилось: близько 2 тисяч літрів горілки, більше 1,5 тисяч літрів пива, 110 літрів розливного вина, 133 літрів коньяку, 8 літрів віскі та більше 1,5 тисячі пачок тютюнових виробів. 

Також протягом місяця працівники Муніципальної варти склали 3 адмінпротоколи за порушення правил благоустрою, згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Завдяки співпраці з представниками інших управлінь також було виписано 40 протоколів за порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за статтею 156 КУпАП та 3 протоколи за торгівлю з рук у невстановлених місцях за статтею 160 КУпАП.

Крім того, впродовж серпня інспектори КП «Муніципальна варта» завдяки співпраці з іншими управліннями виявили 40 місць збуту та вживання на місці алкогольної продукції з порушенням норм чинного законодавства.

Нагадуємо, що за фактами незаконної торгівлі спиртним мешканці Дніпра можуть звертатися до чергової частини комунального підприємства за номером +38 (067) 627 81 62.

Раніше повідомлялося, що протягом тижня з 7 по 11 серпня інспектори дніпровського комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили на території міста понад 908 літрів горілки, 1205  літрів пива, 31 літр коньяку, 107 літрів слабоалкогольної продукції, 529 пачок тютюнових виробів та 63 літри вина, які реалізовувалися незаконно.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...