App Store Google Play

В серпні у Дніпрі виявили понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю

02.09.2017 12:45
В серпні у Дніпрі виявили понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю

У серпні інспектори дніпровського комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили на території міста понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради.

Серед вилученого спиртного знаходилось: близько 2 тисяч літрів горілки, більше 1,5 тисяч літрів пива, 110 літрів розливного вина, 133 літрів коньяку, 8 літрів віскі та більше 1,5 тисячі пачок тютюнових виробів. 

Також протягом місяця працівники Муніципальної варти склали 3 адмінпротоколи за порушення правил благоустрою, згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Завдяки співпраці з представниками інших управлінь також було виписано 40 протоколів за порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за статтею 156 КУпАП та 3 протоколи за торгівлю з рук у невстановлених місцях за статтею 160 КУпАП.

Крім того, впродовж серпня інспектори КП «Муніципальна варта» завдяки співпраці з іншими управліннями виявили 40 місць збуту та вживання на місці алкогольної продукції з порушенням норм чинного законодавства.

Нагадуємо, що за фактами незаконної торгівлі спиртним мешканці Дніпра можуть звертатися до чергової частини комунального підприємства за номером +38 (067) 627 81 62.

Раніше повідомлялося, що протягом тижня з 7 по 11 серпня інспектори дніпровського комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили на території міста понад 908 літрів горілки, 1205  літрів пива, 31 літр коньяку, 107 літрів слабоалкогольної продукції, 529 пачок тютюнових виробів та 63 літри вина, які реалізовувалися незаконно.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...