App Store Google Play

В серпні у Дніпрі виявили понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю

2 Вересня 12:45
В серпні у Дніпрі виявили понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю

У серпні інспектори дніпровського комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили на території міста понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради.

Серед вилученого спиртного знаходилось: близько 2 тисяч літрів горілки, більше 1,5 тисяч літрів пива, 110 літрів розливного вина, 133 літрів коньяку, 8 літрів віскі та більше 1,5 тисячі пачок тютюнових виробів. 

Також протягом місяця працівники Муніципальної варти склали 3 адмінпротоколи за порушення правил благоустрою, згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Завдяки співпраці з представниками інших управлінь також було виписано 40 протоколів за порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за статтею 156 КУпАП та 3 протоколи за торгівлю з рук у невстановлених місцях за статтею 160 КУпАП.

Крім того, впродовж серпня інспектори КП «Муніципальна варта» завдяки співпраці з іншими управліннями виявили 40 місць збуту та вживання на місці алкогольної продукції з порушенням норм чинного законодавства.

Нагадуємо, що за фактами незаконної торгівлі спиртним мешканці Дніпра можуть звертатися до чергової частини комунального підприємства за номером +38 (067) 627 81 62.

Раніше повідомлялося, що протягом тижня з 7 по 11 серпня інспектори дніпровського комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили на території міста понад 908 літрів горілки, 1205  літрів пива, 31 літр коньяку, 107 літрів слабоалкогольної продукції, 529 пачок тютюнових виробів та 63 літри вина, які реалізовувалися незаконно.

 

 

 

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...