App Store Google Play

В серпні у Дніпрі виявили понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю

2 Вересня 12:45
В серпні у Дніпрі виявили понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю

У серпні інспектори дніпровського комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили на території міста понад 3,5 тисячі літрів незаконного алкоголю. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради.

Серед вилученого спиртного знаходилось: близько 2 тисяч літрів горілки, більше 1,5 тисяч літрів пива, 110 літрів розливного вина, 133 літрів коньяку, 8 літрів віскі та більше 1,5 тисячі пачок тютюнових виробів. 

Також протягом місяця працівники Муніципальної варти склали 3 адмінпротоколи за порушення правил благоустрою, згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Завдяки співпраці з представниками інших управлінь також було виписано 40 протоколів за порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за статтею 156 КУпАП та 3 протоколи за торгівлю з рук у невстановлених місцях за статтею 160 КУпАП.

Крім того, впродовж серпня інспектори КП «Муніципальна варта» завдяки співпраці з іншими управліннями виявили 40 місць збуту та вживання на місці алкогольної продукції з порушенням норм чинного законодавства.

Нагадуємо, що за фактами незаконної торгівлі спиртним мешканці Дніпра можуть звертатися до чергової частини комунального підприємства за номером +38 (067) 627 81 62.

Раніше повідомлялося, що протягом тижня з 7 по 11 серпня інспектори дніпровського комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили на території міста понад 908 літрів горілки, 1205  літрів пива, 31 літр коньяку, 107 літрів слабоалкогольної продукції, 529 пачок тютюнових виробів та 63 літри вина, які реалізовувалися незаконно.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...