App Store Google Play

У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

31 Серпня 17:00
У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

У Дніпрі запустять електронний квиток на єдиній всеукраїнській платформі. Про це під час прямої трансляції на власній сторінці у Facebook розповіла виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило, передає Дніпроград.

Близько року тому був прийнятий законопроект, який дозволив Дніпру втілити електронний квиток. Проект надає можливість розраховуватися в громадському транспорті за допомогою пластикової картки.

«Проблема, яка вирішувалася до цього часу, стосувалася вироблення одного-єдиного стандарту для 20 міст України. Це дає змогу одним квитком розплачуватися як у Дніпрі, так і в Києві чи Харкові», - стверджує Яніка Мерило.

З її слів, Міністерство інфраструктури разом зі своїм партнером Європейським інвестиційним банком надіслали рекомендації до реформи електронного квитка і надали свого консультанта. Ним виявився колишній керівник Міністерства інфраструктури Угорщини, який має значний досвід та пропозиції.

«Після тригодинного круглого столу, Європейський інвестиційний банк згодився надати фінансування для створення єдиної платформи. Залишилося визначитися, якою саме буде картка. Зрозуміло, що вона має розроблятися, адже просто копіювати європейський досвід не ефективно, його треба адаптувати до місцевих умов», - переконує виконуюча обов’язки заступника міського голови.

Раніше повідомлялось, що у Дніпровському трамвайному маршруті №1 можна придбати проїзний білет за допомогою власного смартфону.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...