App Store Google Play

У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

31.08.2017 17:00
У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

У Дніпрі запустять електронний квиток на єдиній всеукраїнській платформі. Про це під час прямої трансляції на власній сторінці у Facebook розповіла виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило, передає Дніпроград.

Близько року тому був прийнятий законопроект, який дозволив Дніпру втілити електронний квиток. Проект надає можливість розраховуватися в громадському транспорті за допомогою пластикової картки.

«Проблема, яка вирішувалася до цього часу, стосувалася вироблення одного-єдиного стандарту для 20 міст України. Це дає змогу одним квитком розплачуватися як у Дніпрі, так і в Києві чи Харкові», - стверджує Яніка Мерило.

З її слів, Міністерство інфраструктури разом зі своїм партнером Європейським інвестиційним банком надіслали рекомендації до реформи електронного квитка і надали свого консультанта. Ним виявився колишній керівник Міністерства інфраструктури Угорщини, який має значний досвід та пропозиції.

«Після тригодинного круглого столу, Європейський інвестиційний банк згодився надати фінансування для створення єдиної платформи. Залишилося визначитися, якою саме буде картка. Зрозуміло, що вона має розроблятися, адже просто копіювати європейський досвід не ефективно, його треба адаптувати до місцевих умов», - переконує виконуюча обов’язки заступника міського голови.

Раніше повідомлялось, що у Дніпровському трамвайному маршруті №1 можна придбати проїзний білет за допомогою власного смартфону.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...