App Store Google Play

У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

31.08.2017 17:00
У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

У Дніпрі запустять електронний квиток на єдиній всеукраїнській платформі. Про це під час прямої трансляції на власній сторінці у Facebook розповіла виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило, передає Дніпроград.

Близько року тому був прийнятий законопроект, який дозволив Дніпру втілити електронний квиток. Проект надає можливість розраховуватися в громадському транспорті за допомогою пластикової картки.

«Проблема, яка вирішувалася до цього часу, стосувалася вироблення одного-єдиного стандарту для 20 міст України. Це дає змогу одним квитком розплачуватися як у Дніпрі, так і в Києві чи Харкові», - стверджує Яніка Мерило.

З її слів, Міністерство інфраструктури разом зі своїм партнером Європейським інвестиційним банком надіслали рекомендації до реформи електронного квитка і надали свого консультанта. Ним виявився колишній керівник Міністерства інфраструктури Угорщини, який має значний досвід та пропозиції.

«Після тригодинного круглого столу, Європейський інвестиційний банк згодився надати фінансування для створення єдиної платформи. Залишилося визначитися, якою саме буде картка. Зрозуміло, що вона має розроблятися, адже просто копіювати європейський досвід не ефективно, його треба адаптувати до місцевих умов», - переконує виконуюча обов’язки заступника міського голови.

Раніше повідомлялось, що у Дніпровському трамвайному маршруті №1 можна придбати проїзний білет за допомогою власного смартфону.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...