App Store Google Play

У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

31 Серпня 17:00
У Дніпрі запустять єдиний електронний квиток на всеукраїнській платформі

У Дніпрі запустять електронний квиток на єдиній всеукраїнській платформі. Про це під час прямої трансляції на власній сторінці у Facebook розповіла виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило, передає Дніпроград.

Близько року тому був прийнятий законопроект, який дозволив Дніпру втілити електронний квиток. Проект надає можливість розраховуватися в громадському транспорті за допомогою пластикової картки.

«Проблема, яка вирішувалася до цього часу, стосувалася вироблення одного-єдиного стандарту для 20 міст України. Це дає змогу одним квитком розплачуватися як у Дніпрі, так і в Києві чи Харкові», - стверджує Яніка Мерило.

З її слів, Міністерство інфраструктури разом зі своїм партнером Європейським інвестиційним банком надіслали рекомендації до реформи електронного квитка і надали свого консультанта. Ним виявився колишній керівник Міністерства інфраструктури Угорщини, який має значний досвід та пропозиції.

«Після тригодинного круглого столу, Європейський інвестиційний банк згодився надати фінансування для створення єдиної платформи. Залишилося визначитися, якою саме буде картка. Зрозуміло, що вона має розроблятися, адже просто копіювати європейський досвід не ефективно, його треба адаптувати до місцевих умов», - переконує виконуюча обов’язки заступника міського голови.

Раніше повідомлялось, що у Дніпровському трамвайному маршруті №1 можна придбати проїзний білет за допомогою власного смартфону.

 

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...