App Store Google Play

Заступник Філатова обговорив розвиток навчальних закладів із їхніми директорами

30.08.2017 14:40
Заступник Філатова обговорив розвиток навчальних закладів із їхніми директорами

Керівникам середніх загальноосвітніх закладів Дніпра варто окреслити потреби шкіл і звертатися для їхнього вирішення до міської ради. Про це під час конференції педагогічних працівників шкіл міста заявив заступник міського голови Бориса Філатова Олександр Шикуленко. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради.

За його словами, це питання у школах слід підняти найближчим часом, адже незабаром розпочнеться підготовка бюджету на наступний рік.
При цьому заступник мера зауважив, що саме директори навчальних закладів відповідають за все, що відбувається у школах, – і за відсутність води, і за погане опалення: «Тож відповідайте за те, чим ви керуєте. У вересні ми почнемо формувати бюджет на 2018 рік і повинні розуміти потреби кожної школи».

Водночас посадовець повідомив, що із директорами 25 шкіл не укладатимуть нові контракти, оскільки вони не впоралися зі своїми обов’язками.
Крім цього, під час конференції обговорили досягнення з початку 2017 року. Так, середня заробітна плата вчителів у місті наразі складає 5900 грн. Також у Дніпрі діє програма «Молодий педагог», яка передбачає муніципальну надбавку для молодих фахівців.

Не залишили без уваги і питання ремонтів міських шкіл. Так, на ці потреби з міського бюджету виділяють 140 млн грн. Наразі в семи навчальних закладах Дніпра відремонтували покрівлі, а в дев’ятнадцяти замінили вікна. Ще в двадцяти п’яти обладнали кабінети медіатек, у тринадцяти відремонтували харчоблоки, а в двадцяти семи привели до ладу спортивні зали та майданчики.

Також під час конференції Олександр Шикуленко закликав директорів провести в школах інвентаризацію майна та розібратися із земельними відносинами. Натомість міська влада намагатиметься обладнати всі навчальні заклади спортивними майданчиками, які матимуть футбольне, баскетбольне та волейбольне поле, а також бігові доріжки.

Крім того, найближчим часом у місті планують запровадити систему обміну досвідом між педагогами та директорами різних шкіл. Складатимуть також рейтинг вчителів, щоб батьки розуміли, хто і як насправді навчає їхніх дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...