App Store Google Play

Заради них. Кохання: у Дніпрі відкрилася виставка про почуття, які здатні подолати біду

30.08.2017 18:30
Заради них. Кохання: у Дніпрі відкрилася виставка про почуття, які здатні подолати біду

Сьогодні, 30 серпня, у Дніпрі відкрилася фотовиставка «Заради них. Кохання», присвячена героям, які воюють на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з приміщення ДніпроОДА.

Черговим кроком до створення фотокниги про різні сторони життя бійців, стала експозиція про кохання. Ініціатива створення належить адміністрації ДніроОДА. На вказану виставку всі бажаючі зможуть завітати впродовж місяця.

«В четвертій серії проекту ми знімали кохання, яке долає всі негаразди. П’ять пар були обранні командою Резніченка, я лише обирав вдалі локації. Знімальний процес відбувався у Дніпрі та тривав один день», - поділився враженнями фотограф Ігор Співак.

Переглянути фотоекспозицію прийшли самі герої проекту. Серед них воїни з дружинами та маленькими дітьми, які з цікавістю оцінили результат.

«Проект кохання - це нові неперевершені емоції. Знімальний процес пройшов на одному диханні, а почуття пар розкривалися на очах», - переконує координатор Центру допомоги бійцям при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Учасник військових дій, який врятувався з Іловайського полону, Ігор також прийшов з родиною. З дружиною він познайомився у лікарні, в якій та була волонтером. Вже за рік, 24 серпня, у них народилася донька.  

«Я перебував в полоні протягом двох днів, оскільки отримав осколкові поранення голови. Після цього мене передали до Червоного Хреста. Зараз я навчаюсь в Металургійній академії. В цьому році на День незалежності України нашій донці виповнився рік. Не обдумуючи я згодився на проект, щоб отримати фотографії на пам'ять, адже на них моя родина», - пояснив Ігор.

Нагадаємо, що у Дніпрі до Дня Державного Прапора України та 26-річниці незалежності відкрилася фотовиставка про минуле та сьогодення нашої держави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...