App Store Google Play

Заради них. Кохання: у Дніпрі відкрилася виставка про почуття, які здатні подолати біду

30.08.2017 18:30
Заради них. Кохання: у Дніпрі відкрилася виставка про почуття, які здатні подолати біду

Сьогодні, 30 серпня, у Дніпрі відкрилася фотовиставка «Заради них. Кохання», присвячена героям, які воюють на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з приміщення ДніпроОДА.

Черговим кроком до створення фотокниги про різні сторони життя бійців, стала експозиція про кохання. Ініціатива створення належить адміністрації ДніроОДА. На вказану виставку всі бажаючі зможуть завітати впродовж місяця.

«В четвертій серії проекту ми знімали кохання, яке долає всі негаразди. П’ять пар були обранні командою Резніченка, я лише обирав вдалі локації. Знімальний процес відбувався у Дніпрі та тривав один день», - поділився враженнями фотограф Ігор Співак.

Переглянути фотоекспозицію прийшли самі герої проекту. Серед них воїни з дружинами та маленькими дітьми, які з цікавістю оцінили результат.

«Проект кохання - це нові неперевершені емоції. Знімальний процес пройшов на одному диханні, а почуття пар розкривалися на очах», - переконує координатор Центру допомоги бійцям при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Учасник військових дій, який врятувався з Іловайського полону, Ігор також прийшов з родиною. З дружиною він познайомився у лікарні, в якій та була волонтером. Вже за рік, 24 серпня, у них народилася донька.  

«Я перебував в полоні протягом двох днів, оскільки отримав осколкові поранення голови. Після цього мене передали до Червоного Хреста. Зараз я навчаюсь в Металургійній академії. В цьому році на День незалежності України нашій донці виповнився рік. Не обдумуючи я згодився на проект, щоб отримати фотографії на пам'ять, адже на них моя родина», - пояснив Ігор.

Нагадаємо, що у Дніпрі до Дня Державного Прапора України та 26-річниці незалежності відкрилася фотовиставка про минуле та сьогодення нашої держави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....