App Store Google Play

З питною водою будуть близько 700 родин Вакулівської об’єднаної громади

30.08.2017 12:00
З питною водою будуть близько 700 родин Вакулівської об’єднаної громади

Цьогоріч вісім сіл Вакулівської об’єднаної тергромади отримають питну воду. Тут збудували водовід, нині прокладають розвідні мережі. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка дала громадам нове життя. Вони отримати ресурс на реалізацію довгоочікуваних проектів. Нарешті ремонтуються дороги, освітлюються вулиці, прокладаються водоводи – і все це навіть у найменших селах, – розповів Валентин Резніченко. – Цьогоріч, зокрема, в області будують та реконструюють 13 водоводів. З питною водою будуть майже 20 тисяч селян, у яких її раніше не було».

Новий водовід у Вакулівській об’єднаній громаді забезпечить водою вісім сіл, у яких мешкають близько 700 родин. Будівельники вже проклали 12 кілометрів труб, нині працюють над розвідними мережами, розповів голова Вакулівської об’єднаної тергромади Артур Шевцов.

«Новий водовід допомогла збудувати команда губернатора. Розвідні ж мережі робимо за грантові кошти – їх виграли в україно-швейцарському проекті з підтримки децентралізації», – зазначив він.

Першими воду отримають жителі Новоолексіївки. Решту сіл підключать до кінця року.

«У нас питної води не було, користувалися привозною, та вона дорога. Економили кожну краплинку. Тепер можна буде здійснити мрії – збудувати баню та купити пральну машинку», – розповіла мешканка Новоолексіївки Лідія Михайлець.

«Дуже вдячні за те, що збудували водовід. Нарешті наше село буде з водою. Не дочекаюся, коли зможу напитися води прямо з-під крану», – поділився мешканець Новоолексіївки Микола Коваль.

За останні два роки в регіоні збудували та відремонтували 41 водовід – водою забезпечили близько 300 тисяч мешканців. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...