App Store Google Play

З питною водою будуть близько 700 родин Вакулівської об’єднаної громади

30.08.2017 12:00
З питною водою будуть близько 700 родин Вакулівської об’єднаної громади

Цьогоріч вісім сіл Вакулівської об’єднаної тергромади отримають питну воду. Тут збудували водовід, нині прокладають розвідні мережі. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка дала громадам нове життя. Вони отримати ресурс на реалізацію довгоочікуваних проектів. Нарешті ремонтуються дороги, освітлюються вулиці, прокладаються водоводи – і все це навіть у найменших селах, – розповів Валентин Резніченко. – Цьогоріч, зокрема, в області будують та реконструюють 13 водоводів. З питною водою будуть майже 20 тисяч селян, у яких її раніше не було».

Новий водовід у Вакулівській об’єднаній громаді забезпечить водою вісім сіл, у яких мешкають близько 700 родин. Будівельники вже проклали 12 кілометрів труб, нині працюють над розвідними мережами, розповів голова Вакулівської об’єднаної тергромади Артур Шевцов.

«Новий водовід допомогла збудувати команда губернатора. Розвідні ж мережі робимо за грантові кошти – їх виграли в україно-швейцарському проекті з підтримки децентралізації», – зазначив він.

Першими воду отримають жителі Новоолексіївки. Решту сіл підключать до кінця року.

«У нас питної води не було, користувалися привозною, та вона дорога. Економили кожну краплинку. Тепер можна буде здійснити мрії – збудувати баню та купити пральну машинку», – розповіла мешканка Новоолексіївки Лідія Михайлець.

«Дуже вдячні за те, що збудували водовід. Нарешті наше село буде з водою. Не дочекаюся, коли зможу напитися води прямо з-під крану», – поділився мешканець Новоолексіївки Микола Коваль.

За останні два роки в регіоні збудували та відремонтували 41 водовід – водою забезпечили близько 300 тисяч мешканців. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...