App Store Google Play

З питною водою будуть близько 700 родин Вакулівської об’єднаної громади

30.08.2017 12:00
З питною водою будуть близько 700 родин Вакулівської об’єднаної громади

Цьогоріч вісім сіл Вакулівської об’єднаної тергромади отримають питну воду. Тут збудували водовід, нині прокладають розвідні мережі. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка дала громадам нове життя. Вони отримати ресурс на реалізацію довгоочікуваних проектів. Нарешті ремонтуються дороги, освітлюються вулиці, прокладаються водоводи – і все це навіть у найменших селах, – розповів Валентин Резніченко. – Цьогоріч, зокрема, в області будують та реконструюють 13 водоводів. З питною водою будуть майже 20 тисяч селян, у яких її раніше не було».

Новий водовід у Вакулівській об’єднаній громаді забезпечить водою вісім сіл, у яких мешкають близько 700 родин. Будівельники вже проклали 12 кілометрів труб, нині працюють над розвідними мережами, розповів голова Вакулівської об’єднаної тергромади Артур Шевцов.

«Новий водовід допомогла збудувати команда губернатора. Розвідні ж мережі робимо за грантові кошти – їх виграли в україно-швейцарському проекті з підтримки децентралізації», – зазначив він.

Першими воду отримають жителі Новоолексіївки. Решту сіл підключать до кінця року.

«У нас питної води не було, користувалися привозною, та вона дорога. Економили кожну краплинку. Тепер можна буде здійснити мрії – збудувати баню та купити пральну машинку», – розповіла мешканка Новоолексіївки Лідія Михайлець.

«Дуже вдячні за те, що збудували водовід. Нарешті наше село буде з водою. Не дочекаюся, коли зможу напитися води прямо з-під крану», – поділився мешканець Новоолексіївки Микола Коваль.

За останні два роки в регіоні збудували та відремонтували 41 водовід – водою забезпечили близько 300 тисяч мешканців. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...