App Store Google Play

Відтепер у Дніпрі працює четверта лікарня без черг

30.08.2017 13:00
Відтепер у Дніпрі працює четверта лікарня без черг

Сьогодні, 30 серпня, у Дніпрі запустили четверту електронну чергу - цього разу в КП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

"Електронне реформування медзакладів - можливість для пацієнтів не чекати у черзі, а прийти на записаний зручний час. На сьогодні 30 відсотків дніпрян записуються через Інтернет. Що складає 300-500 осіб за день. У шостій лікарні діятиме старт-ап з Києва. Запис на прийом ведеться через одну електронну систему. Мережа комп'ютерів має бути у медзакладі саме на реєсратурі та у лікарів. Сама програма безкоштовна, але 3,5 мільйонів гривень виділили з міського бюджету для оснащення технікою усіх лікарень міста", - пояснила виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило.

В департаменті здоров'я міськради Дніпра стверджують, що робляться певні кроки для втілення реформ у медицині, в тому числі в електронній. В кожний центр і амбулаторії докуповувалися комп'ютери, бо жоден з них не був готовий до реформування.

"КП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" приймає більше 68 тисяч осіб. За два тижні текстової роботи до електронної черги записалися 680 осіб. Особисто я дуже задоволений,  що вводиться лікарня без черг, що покращить та полегшить прийом для лікарів та пацієнтів. З точки зору лікарів це зручно, адже можна ознайомитися з медичною карткою пацієнта до його приходу", - вважає головний лікар Дмитро Сазонов.

Завідуючий амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 Віталій Швець переконує, що тепер може стежити за наявними записами в електронному вигляді. Таку можливість має лише завідуючий. Він зазначив, що п'ять відсотків пацієнтів не з'являються на запис, але в такому разі за допомогою позначки про звільнене місце дізнається решта населення.

Нагадуємо, Яніка Мерило пообіцяла, що в майбутньому медицина буде повністю електронною - в цифровому форматі можна буде дізнатися діагнози та рецепти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...