App Store Google Play

Відтепер у Дніпрі працює четверта лікарня без черг

30.08.2017 13:00
Відтепер у Дніпрі працює четверта лікарня без черг

Сьогодні, 30 серпня, у Дніпрі запустили четверту електронну чергу - цього разу в КП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

"Електронне реформування медзакладів - можливість для пацієнтів не чекати у черзі, а прийти на записаний зручний час. На сьогодні 30 відсотків дніпрян записуються через Інтернет. Що складає 300-500 осіб за день. У шостій лікарні діятиме старт-ап з Києва. Запис на прийом ведеться через одну електронну систему. Мережа комп'ютерів має бути у медзакладі саме на реєсратурі та у лікарів. Сама програма безкоштовна, але 3,5 мільйонів гривень виділили з міського бюджету для оснащення технікою усіх лікарень міста", - пояснила виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило.

В департаменті здоров'я міськради Дніпра стверджують, що робляться певні кроки для втілення реформ у медицині, в тому числі в електронній. В кожний центр і амбулаторії докуповувалися комп'ютери, бо жоден з них не був готовий до реформування.

"КП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" приймає більше 68 тисяч осіб. За два тижні текстової роботи до електронної черги записалися 680 осіб. Особисто я дуже задоволений,  що вводиться лікарня без черг, що покращить та полегшить прийом для лікарів та пацієнтів. З точки зору лікарів це зручно, адже можна ознайомитися з медичною карткою пацієнта до його приходу", - вважає головний лікар Дмитро Сазонов.

Завідуючий амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 Віталій Швець переконує, що тепер може стежити за наявними записами в електронному вигляді. Таку можливість має лише завідуючий. Він зазначив, що п'ять відсотків пацієнтів не з'являються на запис, але в такому разі за допомогою позначки про звільнене місце дізнається решта населення.

Нагадуємо, Яніка Мерило пообіцяла, що в майбутньому медицина буде повністю електронною - в цифровому форматі можна буде дізнатися діагнози та рецепти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...