App Store Google Play

Відтепер у Дніпрі працює четверта лікарня без черг

30.08.2017 13:00
Відтепер у Дніпрі працює четверта лікарня без черг

Сьогодні, 30 серпня, у Дніпрі запустили четверту електронну чергу - цього разу в КП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

"Електронне реформування медзакладів - можливість для пацієнтів не чекати у черзі, а прийти на записаний зручний час. На сьогодні 30 відсотків дніпрян записуються через Інтернет. Що складає 300-500 осіб за день. У шостій лікарні діятиме старт-ап з Києва. Запис на прийом ведеться через одну електронну систему. Мережа комп'ютерів має бути у медзакладі саме на реєсратурі та у лікарів. Сама програма безкоштовна, але 3,5 мільйонів гривень виділили з міського бюджету для оснащення технікою усіх лікарень міста", - пояснила виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило.

В департаменті здоров'я міськради Дніпра стверджують, що робляться певні кроки для втілення реформ у медицині, в тому числі в електронній. В кожний центр і амбулаторії докуповувалися комп'ютери, бо жоден з них не був готовий до реформування.

"КП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" приймає більше 68 тисяч осіб. За два тижні текстової роботи до електронної черги записалися 680 осіб. Особисто я дуже задоволений,  що вводиться лікарня без черг, що покращить та полегшить прийом для лікарів та пацієнтів. З точки зору лікарів це зручно, адже можна ознайомитися з медичною карткою пацієнта до його приходу", - вважає головний лікар Дмитро Сазонов.

Завідуючий амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 Віталій Швець переконує, що тепер може стежити за наявними записами в електронному вигляді. Таку можливість має лише завідуючий. Він зазначив, що п'ять відсотків пацієнтів не з'являються на запис, але в такому разі за допомогою позначки про звільнене місце дізнається решта населення.

Нагадуємо, Яніка Мерило пообіцяла, що в майбутньому медицина буде повністю електронною - в цифровому форматі можна буде дізнатися діагнози та рецепти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...