App Store Google Play

Відтепер у Дніпрі працює четверта лікарня без черг

30.08.2017 13:00
Відтепер у Дніпрі працює четверта лікарня без черг

Сьогодні, 30 серпня, у Дніпрі запустили четверту електронну чергу - цього разу в КП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

"Електронне реформування медзакладів - можливість для пацієнтів не чекати у черзі, а прийти на записаний зручний час. На сьогодні 30 відсотків дніпрян записуються через Інтернет. Що складає 300-500 осіб за день. У шостій лікарні діятиме старт-ап з Києва. Запис на прийом ведеться через одну електронну систему. Мережа комп'ютерів має бути у медзакладі саме на реєсратурі та у лікарів. Сама програма безкоштовна, але 3,5 мільйонів гривень виділили з міського бюджету для оснащення технікою усіх лікарень міста", - пояснила виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило.

В департаменті здоров'я міськради Дніпра стверджують, що робляться певні кроки для втілення реформ у медицині, в тому числі в електронній. В кожний центр і амбулаторії докуповувалися комп'ютери, бо жоден з них не був готовий до реформування.

"КП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №6" приймає більше 68 тисяч осіб. За два тижні текстової роботи до електронної черги записалися 680 осіб. Особисто я дуже задоволений,  що вводиться лікарня без черг, що покращить та полегшить прийом для лікарів та пацієнтів. З точки зору лікарів це зручно, адже можна ознайомитися з медичною карткою пацієнта до його приходу", - вважає головний лікар Дмитро Сазонов.

Завідуючий амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 Віталій Швець переконує, що тепер може стежити за наявними записами в електронному вигляді. Таку можливість має лише завідуючий. Він зазначив, що п'ять відсотків пацієнтів не з'являються на запис, але в такому разі за допомогою позначки про звільнене місце дізнається решта населення.

Нагадуємо, Яніка Мерило пообіцяла, що в майбутньому медицина буде повністю електронною - в цифровому форматі можна буде дізнатися діагнози та рецепти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...