App Store Google Play

У Дніпрі створили перший космічний туристичний маршрут

30.08.2017 17:00
У Дніпрі створили перший космічний туристичний маршрут

Комунальне підприємство "Агенство розвитку Дніпра" разом з університет імені Альфреда Нобеля об'єднали свої зусилля для досягнення спільної мети - розвитку космічного туризму у Дніпрі. Сьогодні, 30 серпня, у місті стартує перший космічний маршрут. Його подробиці та родзинки під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіли керівники проекту, передає Дніпроград з місця подій.

Нещодавно КП «Агентство розвитку Дніпра» підписали з Університетом імені Альфреда Нобеля меморандум про співпрацю, в результаті якої в місті з’явився перший космічно-туристичний маршрут.

"Не таємниця, що Дніпро — один зі світових центрів космічного ракетобудування. На провідних підприємствах міста — конструкторському бюро «Південне» і заводі «Південмаш» — створено чотири покоління ракет-носіїв та космічних апаратів. У Дніпрі жили й працювали видатні конструктори та виробничники, які своїми талантами створювали передову галузь. Одне слово, дніпрянам є що показати, тим паче, космічна тематика завжди викликала і викликає великий інтерес у туристів та гостей міста", - розповіла Анна Коледа, керівник туристичного напряму «Агентства розвитку Дніпра».

Першими випробовуватимуть пілотний космічний маршрут майбутні першокурсники факультету туризму в університеті імені Нобеля. Сьогодні вони відправляться у подорож найвизначними та найцікавішими космічними місцями міста.

"У старті «космічного» маршруту в Дніпрі  активну роль відіграла креативна туристична лабораторія за участю викладачів і студентів кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля. На сьогодні ми маємо низку цікавих задумок. Ми зібрали чималу кількість цікавих історій, подій та яскравих івентів. Це не буде звичайна екскурсія містом, це буде інтерактивний захід, який точно залишиться в пам'яті", - розповів засновник космічного інкубатора Макс Ткаченко.

Куратори проекту зазначають, що створений космічний маршрут поки є пілотним. Наразі серед студентів факультету туризму оголошений конкурс на створення найкращої та найцікавішої екскурсії містом. Переможців чекають грошові винагороди. Місцеві мешканці та гості міста зможуть насолодитися маршрутом, який переможе.

Також 1 вересня дніпрян запрошують на космічну вечірку, яка відбудеться в університет імені Нобеля. Там усі охочі зможуть більше дізнатися про космос та вклад Дніпра у розвиток цієї галузі, познайомитися з цікавими людьми та посмакувати космічною піцею.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...