App Store Google Play

У Дніпрі створили перший космічний туристичний маршрут

30.08.2017 17:00
У Дніпрі створили перший космічний туристичний маршрут

Комунальне підприємство "Агенство розвитку Дніпра" разом з університет імені Альфреда Нобеля об'єднали свої зусилля для досягнення спільної мети - розвитку космічного туризму у Дніпрі. Сьогодні, 30 серпня, у місті стартує перший космічний маршрут. Його подробиці та родзинки під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіли керівники проекту, передає Дніпроград з місця подій.

Нещодавно КП «Агентство розвитку Дніпра» підписали з Університетом імені Альфреда Нобеля меморандум про співпрацю, в результаті якої в місті з’явився перший космічно-туристичний маршрут.

"Не таємниця, що Дніпро — один зі світових центрів космічного ракетобудування. На провідних підприємствах міста — конструкторському бюро «Південне» і заводі «Південмаш» — створено чотири покоління ракет-носіїв та космічних апаратів. У Дніпрі жили й працювали видатні конструктори та виробничники, які своїми талантами створювали передову галузь. Одне слово, дніпрянам є що показати, тим паче, космічна тематика завжди викликала і викликає великий інтерес у туристів та гостей міста", - розповіла Анна Коледа, керівник туристичного напряму «Агентства розвитку Дніпра».

Першими випробовуватимуть пілотний космічний маршрут майбутні першокурсники факультету туризму в університеті імені Нобеля. Сьогодні вони відправляться у подорож найвизначними та найцікавішими космічними місцями міста.

"У старті «космічного» маршруту в Дніпрі  активну роль відіграла креативна туристична лабораторія за участю викладачів і студентів кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля. На сьогодні ми маємо низку цікавих задумок. Ми зібрали чималу кількість цікавих історій, подій та яскравих івентів. Це не буде звичайна екскурсія містом, це буде інтерактивний захід, який точно залишиться в пам'яті", - розповів засновник космічного інкубатора Макс Ткаченко.

Куратори проекту зазначають, що створений космічний маршрут поки є пілотним. Наразі серед студентів факультету туризму оголошений конкурс на створення найкращої та найцікавішої екскурсії містом. Переможців чекають грошові винагороди. Місцеві мешканці та гості міста зможуть насолодитися маршрутом, який переможе.

Також 1 вересня дніпрян запрошують на космічну вечірку, яка відбудеться в університет імені Нобеля. Там усі охочі зможуть більше дізнатися про космос та вклад Дніпра у розвиток цієї галузі, познайомитися з цікавими людьми та посмакувати космічною піцею.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...