App Store Google Play

Рідні постраждалих на Дніпропетровщині дітей розповіли нові подробиці про вибух

30.08.2017 11:20
Рідні постраждалих на Дніпропетровщині дітей розповіли нові подробиці про вибух

Лікарі прооперували трьох хлопчиків, які постраждали від вибуху боєприпаса на Дніпропетровщині, стан двох із них залишається тяжким. Дівчинка, яку також госпіталізували, потребує лише психологічної допомоги. Про це ідеться в сюжеті ТСН, інформує Дніпроград.

Очевидці кажуть про дуже гучний вибух та дитячі крики. "Артема вели – рука в нього сильно в крові була, другий хлопчик від шоку побіг додому – у нього там осколки в животі", - каже сусідка Вікторія Берда.

За попередніми даними, діти гралися сучасним 30-міліметровим снарядом – його уламки слідчі знайшли на місці вибуху. "Або розбирали боєприпас, або, ми помітили багаття, воно не дуже свіже, можливо, підпалили цей боєприпас", - припускає речник Нацполіції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська. "Принесла ось дитина сусідська, почали перевіряти: вистрілить воно чи не вистрелить. Кажуть, гепали, гепали – от і догепалися", - розповіла тітка постраждалої дівчинки Ірина Клименко.

 

Сусіди одразу запідозрили, що снаряд 7-річний Сашко приніс три дні тому з туристичного походу, де був разом із батьком. "У Гвардійському – вони туда їздили", - каже Тетяна Клименко. Чоловік підтверджує: три, як йому здавалося, порожні гільзи, вони дійсно підібрали під час останньої подорожі поблизу військового полігону. Він був певен, що вони відпрацьовані і вибухнути не можуть. "Це були порожні гільзи – я побачив їх уже в маршрутці, він їх показав", - розповів батько Сашка. 

Чоловік стверджує, що боєприпаси знайшли на околиці лісу. Як вони туди потрапили – тепер з'ясовують слідчі. В прокуратурі вже відкрили провадження за статтею про недбале зберігання боєприпасів та вогнепальної зброї. 

Найважчим пацієнтом є 7-річний Сашко – найменший хлопчик. Він втратив багато крові і має важкі ураження черевної порожнини. Ще в одного хлопчика Артема важке поранення руки, рвана рана з ушкодженням нервів, яку вже прооперували. Найсвіжішу інформацію про третього хлопчика повідомив лікар.

"Я тільки з операційної, зроблено лапароскопічна операція. Виявилося, що в нього осколкове поранення черевної порожнини з ушкодженням селезінки, і все. Тобто, що називається, народився в сорочці", - розповів директор Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик.

Теги: вибух, діти

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...