App Store Google Play

Рідні постраждалих на Дніпропетровщині дітей розповіли нові подробиці про вибух

30.08.2017 11:20
Рідні постраждалих на Дніпропетровщині дітей розповіли нові подробиці про вибух

Лікарі прооперували трьох хлопчиків, які постраждали від вибуху боєприпаса на Дніпропетровщині, стан двох із них залишається тяжким. Дівчинка, яку також госпіталізували, потребує лише психологічної допомоги. Про це ідеться в сюжеті ТСН, інформує Дніпроград.

Очевидці кажуть про дуже гучний вибух та дитячі крики. "Артема вели – рука в нього сильно в крові була, другий хлопчик від шоку побіг додому – у нього там осколки в животі", - каже сусідка Вікторія Берда.

За попередніми даними, діти гралися сучасним 30-міліметровим снарядом – його уламки слідчі знайшли на місці вибуху. "Або розбирали боєприпас, або, ми помітили багаття, воно не дуже свіже, можливо, підпалили цей боєприпас", - припускає речник Нацполіції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська. "Принесла ось дитина сусідська, почали перевіряти: вистрілить воно чи не вистрелить. Кажуть, гепали, гепали – от і догепалися", - розповіла тітка постраждалої дівчинки Ірина Клименко.

 

Сусіди одразу запідозрили, що снаряд 7-річний Сашко приніс три дні тому з туристичного походу, де був разом із батьком. "У Гвардійському – вони туда їздили", - каже Тетяна Клименко. Чоловік підтверджує: три, як йому здавалося, порожні гільзи, вони дійсно підібрали під час останньої подорожі поблизу військового полігону. Він був певен, що вони відпрацьовані і вибухнути не можуть. "Це були порожні гільзи – я побачив їх уже в маршрутці, він їх показав", - розповів батько Сашка. 

Чоловік стверджує, що боєприпаси знайшли на околиці лісу. Як вони туди потрапили – тепер з'ясовують слідчі. В прокуратурі вже відкрили провадження за статтею про недбале зберігання боєприпасів та вогнепальної зброї. 

Найважчим пацієнтом є 7-річний Сашко – найменший хлопчик. Він втратив багато крові і має важкі ураження черевної порожнини. Ще в одного хлопчика Артема важке поранення руки, рвана рана з ушкодженням нервів, яку вже прооперували. Найсвіжішу інформацію про третього хлопчика повідомив лікар.

"Я тільки з операційної, зроблено лапароскопічна операція. Виявилося, що в нього осколкове поранення черевної порожнини з ушкодженням селезінки, і все. Тобто, що називається, народився в сорочці", - розповів директор Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик.

Теги: вибух, діти

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...