App Store Google Play

Підприємці можуть вимагати зниження податку на додану вартість до 15% - ДФС

30.08.2017 13:40
Підприємці можуть вимагати зниження податку на додану вартість до 15% - ДФС

За рік доходи у бюджет від податку на додану вартість на Дніпропетровщині зросли майже на 1,5 млрд гривень та загалом склали 3,7 млрд гривень. Наразі ПДВ є найбільшою дохідною частиною бюджету. Про це сьогодні, 30 серпня, під час прес-конференції повідомив начальник відділу адміністрування податку на прибуток управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Віталій Мироненко, передає Дніпроград.

Таке зростання пов'язане із певним економічним зростанням та змінами у нормативно-правовій базі системи оподаткування в Україні. Окрім цього,  сьогодні дохід від ПДВ перевищив рівень інфляції.

"Я думаю, що настав той час, коли прості громадяни та підприємці можуть лобіювати зменшення податку на додану вартість, адже сьогодні спостерігається зменшення махінацій з ПДВ, збільшення доходу від нього та загального спрощення ведення бізнесу. Ми вже проходили подібне, коли зменшували інші податки", - зазначив Віталій Мироненко. 

Також у Дніпропетровській області спостерігається зростання доходів від оподаткування сільгоспвиробників, які у минулих роках фактично не сплачували податків. У порівняні із періодом січня-липня 2016 року і такого ж періоду у 2017 році, сільгоспвиробники збільшили дохід у бюджет з 244 млн. грн. до 337 млн. грн.

Починаючи з 2015 року, у Державній фіскальній службі постійно оновлюється нормативно-правова база, яка удосконалює систему та спрощує ведення підприємництва. Усі нововведення можна знайти на сайті ДФС.

Нагадаємо, землевпорядники Дніпропетровщини поповнили бюджети більше ніж на 3 мільйони гривень, а за ліцензії на алкоголь і сигарети підприємці області сплатили більше 50 млн. грн.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...