App Store Google Play

Дніпрян запрошують провести вечір п’ятниці на концерті гурту «Натоліч».

30.08.2017 19:30
Дніпрян запрошують провести вечір п’ятниці на концерті гурту «Натоліч».

Першого вересня дніпрян запрошують провести вечір п’ятниці на концерті разом з українським гуртом «Натоліч». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

На честь відкриття оновленого концертного зала "Підпілля Махно" гурт «Натоліч», який створює музику у стилі поп-рок, дасть сольний концерт.

Організатори зазначають, що гурт має в активі дві платівки «Прометей» та «Amon-Ra», а також три відеокліпи: «Текіла», «Amon-Ra», «Прометей». Останній має активну ротацію на українських каналах i займає четверте місце у головному хіт-параді телеканалу М2.

За версією конкурсу «RockTheNation» від «Просто радіо» він увійшов у Тор-5 як "найпрогресивніший гурт сучасності".

Крім того, гурт брав участь у таких фестивалях, як «Atlas Weekend», «Республіка», «Бандерштат», «Woodstock Ukraine», «Схід- Рок», «Раковець фест», «Стопудівка» та інших.

Квитки можна придбати на сайтах: Сoncert.ua та Кarabas.com.

Концерт триватиме з  20:00 до 23:00. Вартість квитка при попередньому замовленні - 150 гривень, на вході коштуватиме 200 гривень.

Нагадаємо, 9-10 вересня 2017 року відбудеться "Самар-Дніпро-Фест", присвячений Дню міста. Організатори запрошують всіх бажаючих на справжнє міське свято. Кожен матиме змогу  долучитися до пізнавального та яскравого родинного свята на мальовничій місцевості. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...