App Store Google Play

Дніпрян запрошують провести вечір п’ятниці на концерті гурту «Натоліч».

30.08.2017 19:30
Дніпрян запрошують провести вечір п’ятниці на концерті гурту «Натоліч».

Першого вересня дніпрян запрошують провести вечір п’ятниці на концерті разом з українським гуртом «Натоліч». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

На честь відкриття оновленого концертного зала "Підпілля Махно" гурт «Натоліч», який створює музику у стилі поп-рок, дасть сольний концерт.

Організатори зазначають, що гурт має в активі дві платівки «Прометей» та «Amon-Ra», а також три відеокліпи: «Текіла», «Amon-Ra», «Прометей». Останній має активну ротацію на українських каналах i займає четверте місце у головному хіт-параді телеканалу М2.

За версією конкурсу «RockTheNation» від «Просто радіо» він увійшов у Тор-5 як "найпрогресивніший гурт сучасності".

Крім того, гурт брав участь у таких фестивалях, як «Atlas Weekend», «Республіка», «Бандерштат», «Woodstock Ukraine», «Схід- Рок», «Раковець фест», «Стопудівка» та інших.

Квитки можна придбати на сайтах: Сoncert.ua та Кarabas.com.

Концерт триватиме з  20:00 до 23:00. Вартість квитка при попередньому замовленні - 150 гривень, на вході коштуватиме 200 гривень.

Нагадаємо, 9-10 вересня 2017 року відбудеться "Самар-Дніпро-Фест", присвячений Дню міста. Організатори запрошують всіх бажаючих на справжнє міське свято. Кожен матиме змогу  долучитися до пізнавального та яскравого родинного свята на мальовничій місцевості. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...