App Store Google Play

Землевпорядники Дніпропетровщини поповнили бюджети більше ніж на 3 мільйони гривень

29.08.2017 09:40
Землевпорядники Дніпропетровщини поповнили бюджети більше ніж на 3 мільйони гривень

Землевпорядники Дніпропетровщини перерахували до бюджетів більше 3 мільйонів гривень за адміністративні послуги, що потребують оплати. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Держгеокадастру.

З початку 2017 року фахівці землевпрорядної служби Дніпропетровської області надали населенню більше 117 тисяч адміністративну послугу. З них більше 79 тисяч або 67 % – на безоплатній основі. Інші 40 тисяч  адмінпослуг або 33 % - надані на платній основі.

Найбільші надходження – 2, 5 мільйонів гривень отримали за послуги з надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Понад 48 тисисяч гривень надійшло за здійснення 362 державних експертиз землевпорядної документації. Ще 680 тисисяч гривень – оплата за інші види адміністративних послуг.

Лише упродовж липня 2017 року землевпорядники Дніпропетровського регіону надали населенню понад 19,5 тисяч адміністративних послуг. У якості оплати місцеві бюджети регіону отримали 470 тисисяч гривень за майже тисяч наданих послуг.

Серед безоплатних адміністративних послуг на Дніпропетровщині найбільша кількість запитів стосувались державної реєстрації земельної ділянки. Фахівці надали 14 тисяч таких адмінпослуг.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг, які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Раніше повідомлялось, що 94% дніпрян задоволені якістю роботи ЦНАПів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...