App Store Google Play

Землевпорядники Дніпропетровщини поповнили бюджети більше ніж на 3 мільйони гривень

29.08.2017 09:40
Землевпорядники Дніпропетровщини поповнили бюджети більше ніж на 3 мільйони гривень

Землевпорядники Дніпропетровщини перерахували до бюджетів більше 3 мільйонів гривень за адміністративні послуги, що потребують оплати. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Держгеокадастру.

З початку 2017 року фахівці землевпрорядної служби Дніпропетровської області надали населенню більше 117 тисяч адміністративну послугу. З них більше 79 тисяч або 67 % – на безоплатній основі. Інші 40 тисяч  адмінпослуг або 33 % - надані на платній основі.

Найбільші надходження – 2, 5 мільйонів гривень отримали за послуги з надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Понад 48 тисисяч гривень надійшло за здійснення 362 державних експертиз землевпорядної документації. Ще 680 тисисяч гривень – оплата за інші види адміністративних послуг.

Лише упродовж липня 2017 року землевпорядники Дніпропетровського регіону надали населенню понад 19,5 тисяч адміністративних послуг. У якості оплати місцеві бюджети регіону отримали 470 тисисяч гривень за майже тисяч наданих послуг.

Серед безоплатних адміністративних послуг на Дніпропетровщині найбільша кількість запитів стосувались державної реєстрації земельної ділянки. Фахівці надали 14 тисяч таких адмінпослуг.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг, які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Раніше повідомлялось, що 94% дніпрян задоволені якістю роботи ЦНАПів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...