App Store Google Play

У Дніпрі пройшов видовищний фестиваль спорту

29 Серпня 15:00
У Дніпрі пройшов видовищний фестиваль спорту

24 серпня у Дніпрі до Дня незалежності України на Фестивальному причалі пройшов масштабний чемпіонат України зі Street Workout та Чемпіонату Світу зі Streetlifting-2017. Подробиці та підсумки заходи сьогодні, 29 серпня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіли організатори спортивних змагань Гауранітай Шулік та Денис Мінін, передає Дніпроград з місця подій.

За словами лідера міжнародного руху за Здоровий Спосіб Життя, голови міжнародної організації Street Workout Денис Мініна, цьогорічний захід зібрав близько п'яти тисяч глядачів та рекордну для країни кількість учасників - 152 спортсмени. 

"По-перше, на змаганнях була неймовірна атмосфера, адже п'ять тисяч дніпрян на День Незалежності обрали не алкоголь та цигарки, а захід ЗОЖу. Це дуже гарний показник. Багато хто прийшов з дітьми, які захоплююче спостерігали за дійством. Більшість людей нам дякували та просили частіше подібне проводити. Окрім цього, до нас вперше завітали атлети з Франції, які брали участь у встановленні рекордів таких як підтягування +32 кг та віджимання на брусах +84 кг", - розповів Денис Мінін.

Участь у змаганнях брали і жінки, і чоловіки, і навіть діти. Серед усіх спортсменів, які під час заходу встановили чималу кількість рекордів, найбільше здивувала глядачів семирічна Ніколь.

"У своїй вікові категорії вона встановила абсолютний рекорд, підтягнувшись 35 разів. Це дуже багато. Окрім цього, вона показала неймовірний результат, віджимаючись на брусах та на перекладині. Щоразу нас діти все більше дивують", - зазначив Гауранітай Шулік.

Учасники змагань також влаштували феєричні командні спортивні шоу. Учасники показали свої вміння у силових видах спорту. У підсумках найсильніші отримали нагороди та подарунки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...