App Store Google Play

У Дніпрі пройшов видовищний фестиваль спорту

29.08.2017 15:00
У Дніпрі пройшов видовищний фестиваль спорту

24 серпня у Дніпрі до Дня незалежності України на Фестивальному причалі пройшов масштабний чемпіонат України зі Street Workout та Чемпіонату Світу зі Streetlifting-2017. Подробиці та підсумки заходи сьогодні, 29 серпня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіли організатори спортивних змагань Гауранітай Шулік та Денис Мінін, передає Дніпроград з місця подій.

За словами лідера міжнародного руху за Здоровий Спосіб Життя, голови міжнародної організації Street Workout Денис Мініна, цьогорічний захід зібрав близько п'яти тисяч глядачів та рекордну для країни кількість учасників - 152 спортсмени. 

"По-перше, на змаганнях була неймовірна атмосфера, адже п'ять тисяч дніпрян на День Незалежності обрали не алкоголь та цигарки, а захід ЗОЖу. Це дуже гарний показник. Багато хто прийшов з дітьми, які захоплююче спостерігали за дійством. Більшість людей нам дякували та просили частіше подібне проводити. Окрім цього, до нас вперше завітали атлети з Франції, які брали участь у встановленні рекордів таких як підтягування +32 кг та віджимання на брусах +84 кг", - розповів Денис Мінін.

Участь у змаганнях брали і жінки, і чоловіки, і навіть діти. Серед усіх спортсменів, які під час заходу встановили чималу кількість рекордів, найбільше здивувала глядачів семирічна Ніколь.

"У своїй вікові категорії вона встановила абсолютний рекорд, підтягнувшись 35 разів. Це дуже багато. Окрім цього, вона показала неймовірний результат, віджимаючись на брусах та на перекладині. Щоразу нас діти все більше дивують", - зазначив Гауранітай Шулік.

Учасники змагань також влаштували феєричні командні спортивні шоу. Учасники показали свої вміння у силових видах спорту. У підсумках найсильніші отримали нагороди та подарунки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...