App Store Google Play

Рідні та побратими вшанували пам'ять загиблих під Іловайськом героїв

29.08.2017 15:20
Рідні та побратими вшанували пам'ять загиблих під Іловайськом героїв

Кінець серпня 2014-го став переломним для України, адже саме тоді, під час прямого вторгнення Росії, тисячі бійців проявили свою відвагу, а сотні героїв віддали своє життя Батьківщині. 

Сьогодні, 29 серпня, рідні загиблих та їх бойові побратими зібралися біля меморіалу на Краснопільському кладовищі щоб вшанувати пам'ять тих, хто втратив своє життя під Іловайськом. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

До вже пам'ятного місця прибули представники різноманітних збройних підрозділів, які брали участь у боях за Іловайськ та виходили через так званий "зелений коридор". 

"Ми нічого не могли протиставити бронегрупам, які оточили нас, наші підрозділи мали лише стрілецьку зброю. 28 серпня нам пообіцяли "зелений коридор", але коли зранку ми почали виходити в колоні, росіяни пустили в неї все, що мали. Бій тривав цілий день, ми захопили екіпаж російського танку, який виправдовував свою присутність в Україні тим, що вони "заблукали". Ці солдати стали у нагоді при обміні наших полонених. Наша рота з 18 чоловік втратила трьох бійців. Інші мали більші втрати, на жаль", - розповів учасник подій під Іловайськом з позивним "Балу".

Дехто з присутніх членів родини шукав своїх рідних близько двох років. Так, Ганна Петрівна, знайшла свого онука, Германа Абашина, лише у 2016 році за допомогою тесту ДНК. Хлопець служив за контрактом з 2012 року у 93 ОМБр, брав участь у боях на кордоні Луганської області, після чого його підрозділ перекинули під Іловайськ. Останній раз Герман виходив на зв'язок 27 серпня та запевняв, що все добре. Але рідні вже тоді знали про складну ситуацію, адже у ЗМІ з'являлися повідомлення про численні втрати техніки у бригади.

Панахиду за загиблими біля меморіалу провели представники Української православної церкви Київського патріархату. Участь у молебні взяли близько 200 людей. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...