App Store Google Play

Подарунки дітям та безкоштовні мобільні дзвінки: як міськрада Дніпра підтримує воїнів та їхніх рідних

29.08.2017 14:40
Подарунки дітям та безкоштовні мобільні дзвінки: як міськрада Дніпра підтримує воїнів та їхніх рідних

Сьогодні, 29 серпня, у Дніпрі пояснили, яким чином наразі здійснюється соціальний захист та діє програма підтримки бійців та їхніх рідних «Родина героя». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з приміщення Дніпровської міськради.

На сьогодні більше 4 тисяч воїнів знаходяться на міському обліку. Крім них, зазначено більше 200 осіб - членів родин 150 загиблих бійців на Сході України, з яких 60 осіб – діти.

«Відповідно до рішення Дніпровської міської ради, «Програму «Родина героя» було подовжено до 2021 року. Вже цього року планується профінансувати з міського бюджету зазначені категорії населення на загальну суму близько 28 мільйонів гривень. Наразі використано 15 мільйонів гривень», - пояснив начальник управління з питань учасників АТО, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб Дніпровської міської ради Сергій Звірко.

Депутати міської ради погодили рішення щодо доплати 25 відсотків комунальних послуг з бюджету міста родинам загиблих героїв. Ритуальні послуги оплатити чотирьом сім'ям, загальна сума яких сягає 54 тисячі гривень.

Крім того, на кожного члена сімей загиблих героїв, які досягли 18-річного віку, видадуть одноразову матеріальну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень. Ці кошти мають бути використані на оздоровчу-лікувальну відпустку, однак документального підтвердження не відмагатиметься.

«Програма «Родина героя» передбачала виділення коштів на лікування учасників військових дій на основі довідки №70. Вирішальне слово щодо надання цих додаткових внесків було за медиками. Зараз схема змінилась і включає два критерія: захворювання ветерана та термін проведення в зоні бойових дій. Для психологічної реабілітації воїнів запущена програма перекваліфікації на базі професійних училищ. На сьогодні нові професії освоїли 115 осіб. Здебільшого, вони отримали права та зможуть працювати водіями», - стверджує Сергій Звірко.

Зі слів спікера, 15 вересня міська влада подарує перші 400 телефонні номери з безкоштовним тарифом для бійців. Безоплатні дзвінки можна буде здійснити у департаменти міськради, держкадастр тощо. На інші номери вартість тарифного плану life коштуватиме 20 гривень на розмови протягом місяця.

У міськраді затвердили три свята, на які отримають подарунки діти учасників військових дій, а саме: День святого Миколая,  День захисту дітей та перше вересня. До Дня знань школярі початкових та середніх класів отримають канцелярські набори, а учні  8-11 класів - зручні рюкзаки.

Нагадаємо, що восьмеро членів сімей учасників антитерористичної операції, які загинули під час бойових дій у Донецькій та Луганській областях отримали одноразову матеріальну допомогу від міської влади у розмірі сто тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...