App Store Google Play

Подарунки дітям та безкоштовні мобільні дзвінки: як міськрада Дніпра підтримує воїнів та їхніх рідних

29.08.2017 14:40
Подарунки дітям та безкоштовні мобільні дзвінки: як міськрада Дніпра підтримує воїнів та їхніх рідних

Сьогодні, 29 серпня, у Дніпрі пояснили, яким чином наразі здійснюється соціальний захист та діє програма підтримки бійців та їхніх рідних «Родина героя». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з приміщення Дніпровської міськради.

На сьогодні більше 4 тисяч воїнів знаходяться на міському обліку. Крім них, зазначено більше 200 осіб - членів родин 150 загиблих бійців на Сході України, з яких 60 осіб – діти.

«Відповідно до рішення Дніпровської міської ради, «Програму «Родина героя» було подовжено до 2021 року. Вже цього року планується профінансувати з міського бюджету зазначені категорії населення на загальну суму близько 28 мільйонів гривень. Наразі використано 15 мільйонів гривень», - пояснив начальник управління з питань учасників АТО, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб Дніпровської міської ради Сергій Звірко.

Депутати міської ради погодили рішення щодо доплати 25 відсотків комунальних послуг з бюджету міста родинам загиблих героїв. Ритуальні послуги оплатити чотирьом сім'ям, загальна сума яких сягає 54 тисячі гривень.

Крім того, на кожного члена сімей загиблих героїв, які досягли 18-річного віку, видадуть одноразову матеріальну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень. Ці кошти мають бути використані на оздоровчу-лікувальну відпустку, однак документального підтвердження не відмагатиметься.

«Програма «Родина героя» передбачала виділення коштів на лікування учасників військових дій на основі довідки №70. Вирішальне слово щодо надання цих додаткових внесків було за медиками. Зараз схема змінилась і включає два критерія: захворювання ветерана та термін проведення в зоні бойових дій. Для психологічної реабілітації воїнів запущена програма перекваліфікації на базі професійних училищ. На сьогодні нові професії освоїли 115 осіб. Здебільшого, вони отримали права та зможуть працювати водіями», - стверджує Сергій Звірко.

Зі слів спікера, 15 вересня міська влада подарує перші 400 телефонні номери з безкоштовним тарифом для бійців. Безоплатні дзвінки можна буде здійснити у департаменти міськради, держкадастр тощо. На інші номери вартість тарифного плану life коштуватиме 20 гривень на розмови протягом місяця.

У міськраді затвердили три свята, на які отримають подарунки діти учасників військових дій, а саме: День святого Миколая,  День захисту дітей та перше вересня. До Дня знань школярі початкових та середніх класів отримають канцелярські набори, а учні  8-11 класів - зручні рюкзаки.

Нагадаємо, що восьмеро членів сімей учасників антитерористичної операції, які загинули під час бойових дій у Донецькій та Луганській областях отримали одноразову матеріальну допомогу від міської влади у розмірі сто тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...