App Store Google Play

Новий навчальний рік: що нового і яка готовність закладів Дніпра

29.08.2017 11:40
Новий навчальний рік: що нового і яка готовність закладів Дніпра

Сьогодні, 29 серпня, розповіли, як місцева влада Дніпра готується до нового навчального року. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з ІА "Міст-Дніпро".

Наразі 160 закладів середньої освіти функціонує у місті. Планувалося відкрити додатково близько 300 перших класів - у зв'язку з демографічними показниками. Оцінювання першокласників у першому класі буде абсолютно відсутнім, у другому - лише вербальне.

"Домашнє завдання у першому класі не задаватимуть, у початковій школі завдання на вихідні та свята повинно бути відсутнім. В свою чергу, інклюзивна освіта передбачатиме наявність асистента біля особливої дитини. Помічниками можуть бути волонтери, батьки, психологи", - пояснила начальник відділу початкової роботи управління освітою департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Світлана Клявченко.

Психолог, консультант з методу позитивної психотерапії Ольга Бабенко розповіла, що для школяра важлива соціальна, вольова, а також інтелектуальна адаптація. Це необхідно враховувати та максимально підтримувати, приділяти увагу дитині. Також багато залежить саме від темпераменту кожного.

"Кожна дитина унікальна. Важливо, щоб на цьому етапі першокласника навчання зацікавило та стало важливою частиною його життя", - вважає Ольга Бабенко.

Раніше повідомлялось, що батьки школярів всіх вікових груп мають перевірити стан здоров'я своїх дітей. В першу чергу, це необхідно для визначення рівня фізичної підготовки.

«Після загального огляду діти проходять пробу Руф’є для оцінки працездатності серця при фізичному навантаженні. Згідно з результатами, лікар надає довідку, яка дозволяє займатися фізкультурою, з урахуванням усіх особливостей. Школярів ділять на спеціальну чи основну групу, аби не завдати шкоди їхньому здоров’ю», - пояснила головний педіатр департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради Наталія Мороз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...