App Store Google Play

Новий навчальний рік: що нового і яка готовність закладів Дніпра

29.08.2017 11:40
Новий навчальний рік: що нового і яка готовність закладів Дніпра

Сьогодні, 29 серпня, розповіли, як місцева влада Дніпра готується до нового навчального року. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з ІА "Міст-Дніпро".

Наразі 160 закладів середньої освіти функціонує у місті. Планувалося відкрити додатково близько 300 перших класів - у зв'язку з демографічними показниками. Оцінювання першокласників у першому класі буде абсолютно відсутнім, у другому - лише вербальне.

"Домашнє завдання у першому класі не задаватимуть, у початковій школі завдання на вихідні та свята повинно бути відсутнім. В свою чергу, інклюзивна освіта передбачатиме наявність асистента біля особливої дитини. Помічниками можуть бути волонтери, батьки, психологи", - пояснила начальник відділу початкової роботи управління освітою департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Світлана Клявченко.

Психолог, консультант з методу позитивної психотерапії Ольга Бабенко розповіла, що для школяра важлива соціальна, вольова, а також інтелектуальна адаптація. Це необхідно враховувати та максимально підтримувати, приділяти увагу дитині. Також багато залежить саме від темпераменту кожного.

"Кожна дитина унікальна. Важливо, щоб на цьому етапі першокласника навчання зацікавило та стало важливою частиною його життя", - вважає Ольга Бабенко.

Раніше повідомлялось, що батьки школярів всіх вікових груп мають перевірити стан здоров'я своїх дітей. В першу чергу, це необхідно для визначення рівня фізичної підготовки.

«Після загального огляду діти проходять пробу Руф’є для оцінки працездатності серця при фізичному навантаженні. Згідно з результатами, лікар надає довідку, яка дозволяє займатися фізкультурою, з урахуванням усіх особливостей. Школярів ділять на спеціальну чи основну групу, аби не завдати шкоди їхньому здоров’ю», - пояснила головний педіатр департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради Наталія Мороз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...