App Store Google Play

Фанати кам'янської "Сталі" заявили про припинення підтримки клуба

29.08.2017 19:00
Фанати кам'янської "Сталі" заявили про припинення підтримки клуба

Фанати "Сталі", серед яких і ультрас, припиняють підтримку команди через незрозумілу політику керівництва спортивного клубу. Про це сьогодні, 29 серпня, під час прес-конференції заявили представники фанатського руху в Кам'янському, повідомляє Дніпроград. 

За словами Андрія Бородіна, який працював у прес-службі "Сталі" не один десяток років, на сьогодні команда вже втратила будь-який зв'язок із містом, окрім слова у назві. 

"У зв'язку з тим, що стадіон у Кам'янському не дозволяв проводити матчі прем'єр-ліги, домашні зустрічі відбувалися на стадіоні "Метеор" у Дніпрі. Але нас, вболівальників, постійно запевняли, що клуб має план розвитку футболу у місті і згодом проведе реконструкцію місцевого стадіону. З того часу пройшло вже півтора року, грошей у стадіон не вклали, команда вже на постійній основі грає тільки у Києві, молодіжні команди проводять свої матчі далеко від Кам'янського. Це вже не наша команда", - повідомив Бородін. 

Представники ультрас мали жорстку розмову із керівництвом клубу близько року тому, тоді їх також запевняли, що футбол у Кам'янському буде на високому рівні. Але своїх обіцянок ніхто так і не виконав. 

"Ми звертаємося до керівництва "Сталі" із вимогою не використовувати цю назву, інакше вболівальники будуть переходити до активних дій", - заявили фанати. 

Також вони додали, що якщо нинішній футбольний клуб "Сталь" у повній мірі розірве зв'язок із містом, то вболівальники та небайдужі мешканці докладуть усіх зусиль, аби відродити футбол у Кам'янському.

Нагадаємо, до молодіжної збірної України потрапили два представника "Дніпра" та "Сталі". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...