App Store Google Play

Фанати кам'янської "Сталі" заявили про припинення підтримки клуба

29.08.2017 19:00
Фанати кам'янської "Сталі" заявили про припинення підтримки клуба

Фанати "Сталі", серед яких і ультрас, припиняють підтримку команди через незрозумілу політику керівництва спортивного клубу. Про це сьогодні, 29 серпня, під час прес-конференції заявили представники фанатського руху в Кам'янському, повідомляє Дніпроград. 

За словами Андрія Бородіна, який працював у прес-службі "Сталі" не один десяток років, на сьогодні команда вже втратила будь-який зв'язок із містом, окрім слова у назві. 

"У зв'язку з тим, що стадіон у Кам'янському не дозволяв проводити матчі прем'єр-ліги, домашні зустрічі відбувалися на стадіоні "Метеор" у Дніпрі. Але нас, вболівальників, постійно запевняли, що клуб має план розвитку футболу у місті і згодом проведе реконструкцію місцевого стадіону. З того часу пройшло вже півтора року, грошей у стадіон не вклали, команда вже на постійній основі грає тільки у Києві, молодіжні команди проводять свої матчі далеко від Кам'янського. Це вже не наша команда", - повідомив Бородін. 

Представники ультрас мали жорстку розмову із керівництвом клубу близько року тому, тоді їх також запевняли, що футбол у Кам'янському буде на високому рівні. Але своїх обіцянок ніхто так і не виконав. 

"Ми звертаємося до керівництва "Сталі" із вимогою не використовувати цю назву, інакше вболівальники будуть переходити до активних дій", - заявили фанати. 

Також вони додали, що якщо нинішній футбольний клуб "Сталь" у повній мірі розірве зв'язок із містом, то вболівальники та небайдужі мешканці докладуть усіх зусиль, аби відродити футбол у Кам'янському.

Нагадаємо, до молодіжної збірної України потрапили два представника "Дніпра" та "Сталі". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...