App Store Google Play

Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

28.08.2017 15:40
Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

За останні 25 років Україна посіла останнє, 166-е місце, за зростанням ВВП серед усіх країн, в яких ведеться облік. У зазначеному рейтингу ми гірші за Молдову, Грузію, Зімбабве і навіть ЦАР. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook дніпровський айтівець, менеджер проекту iGov Дмитро Дубілет, передає Дніпроград.

«Пам'ятаю, як на курсах макроекономіки я дивувався, що який показник якості життя країни не візьми, у нього обов'язково буде кореляція з ВВП, яка завжди має наближатися до єдності: у тривалості життя, рівня освіти, спортивних досягнень, індексу щастя ... Загалом, як не крути, всі дороги ведуть до ВВП», - згадує дніпровський новатор.

Дмитро Дубілет переконаний: якби ВВП став ключовим показником успішності нашої політичної еліти, все могло б стати на свої місця. З його слів, президент боровся б за іноземні інвестиції, а не витрачав час на перерізання стрічок. НБУ боровся б за кредитування економіки, а не воював з вітряками. Кабмін і Рада боролися б за позицію в Doing Business справами, а не словами. Народ, зрештою, отримав би чіткий критерій оцінки своїх лідерів.

«Українські лідери повинні пам'ятати всі складові цього показника до п'ятого знака після коми. Вони повинні, чорт забирай, татуювати графіки зростання ВВП на своєму тілі! Ось тільки у цього показника є одна проблема: він вимірюємо. Адже куди простіше міркувати про боротьбу з корупцією або мовні питання ... А тут ці вперті цифри, що демонструють твої управлінські таланти на табло», - йдеться у дописі.

Дмитро Дубілет запропонував для старту наздогнати та перегнати Албанію. Адже вона теж серед європейських країн остання, не рахуючи Україну з молдаванами.

Раніше повідомлялось, що незабаром некомерційний проект iGov в окремих випадках буде працювати з держорганами за гроші, які спрямовуватимуться виключно на iGov.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...