App Store Google Play

Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

28.08.2017 15:40
Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

За останні 25 років Україна посіла останнє, 166-е місце, за зростанням ВВП серед усіх країн, в яких ведеться облік. У зазначеному рейтингу ми гірші за Молдову, Грузію, Зімбабве і навіть ЦАР. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook дніпровський айтівець, менеджер проекту iGov Дмитро Дубілет, передає Дніпроград.

«Пам'ятаю, як на курсах макроекономіки я дивувався, що який показник якості життя країни не візьми, у нього обов'язково буде кореляція з ВВП, яка завжди має наближатися до єдності: у тривалості життя, рівня освіти, спортивних досягнень, індексу щастя ... Загалом, як не крути, всі дороги ведуть до ВВП», - згадує дніпровський новатор.

Дмитро Дубілет переконаний: якби ВВП став ключовим показником успішності нашої політичної еліти, все могло б стати на свої місця. З його слів, президент боровся б за іноземні інвестиції, а не витрачав час на перерізання стрічок. НБУ боровся б за кредитування економіки, а не воював з вітряками. Кабмін і Рада боролися б за позицію в Doing Business справами, а не словами. Народ, зрештою, отримав би чіткий критерій оцінки своїх лідерів.

«Українські лідери повинні пам'ятати всі складові цього показника до п'ятого знака після коми. Вони повинні, чорт забирай, татуювати графіки зростання ВВП на своєму тілі! Ось тільки у цього показника є одна проблема: він вимірюємо. Адже куди простіше міркувати про боротьбу з корупцією або мовні питання ... А тут ці вперті цифри, що демонструють твої управлінські таланти на табло», - йдеться у дописі.

Дмитро Дубілет запропонував для старту наздогнати та перегнати Албанію. Адже вона теж серед європейських країн остання, не рахуючи Україну з молдаванами.

Раніше повідомлялось, що незабаром некомерційний проект iGov в окремих випадках буде працювати з держорганами за гроші, які спрямовуватимуться виключно на iGov.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...