App Store Google Play

Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

28.08.2017 15:40
Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

За останні 25 років Україна посіла останнє, 166-е місце, за зростанням ВВП серед усіх країн, в яких ведеться облік. У зазначеному рейтингу ми гірші за Молдову, Грузію, Зімбабве і навіть ЦАР. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook дніпровський айтівець, менеджер проекту iGov Дмитро Дубілет, передає Дніпроград.

«Пам'ятаю, як на курсах макроекономіки я дивувався, що який показник якості життя країни не візьми, у нього обов'язково буде кореляція з ВВП, яка завжди має наближатися до єдності: у тривалості життя, рівня освіти, спортивних досягнень, індексу щастя ... Загалом, як не крути, всі дороги ведуть до ВВП», - згадує дніпровський новатор.

Дмитро Дубілет переконаний: якби ВВП став ключовим показником успішності нашої політичної еліти, все могло б стати на свої місця. З його слів, президент боровся б за іноземні інвестиції, а не витрачав час на перерізання стрічок. НБУ боровся б за кредитування економіки, а не воював з вітряками. Кабмін і Рада боролися б за позицію в Doing Business справами, а не словами. Народ, зрештою, отримав би чіткий критерій оцінки своїх лідерів.

«Українські лідери повинні пам'ятати всі складові цього показника до п'ятого знака після коми. Вони повинні, чорт забирай, татуювати графіки зростання ВВП на своєму тілі! Ось тільки у цього показника є одна проблема: він вимірюємо. Адже куди простіше міркувати про боротьбу з корупцією або мовні питання ... А тут ці вперті цифри, що демонструють твої управлінські таланти на табло», - йдеться у дописі.

Дмитро Дубілет запропонував для старту наздогнати та перегнати Албанію. Адже вона теж серед європейських країн остання, не рахуючи Україну з молдаванами.

Раніше повідомлялось, що незабаром некомерційний проект iGov в окремих випадках буде працювати з держорганами за гроші, які спрямовуватимуться виключно на iGov.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...