App Store Google Play

Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

28.08.2017 15:40
Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

За останні 25 років Україна посіла останнє, 166-е місце, за зростанням ВВП серед усіх країн, в яких ведеться облік. У зазначеному рейтингу ми гірші за Молдову, Грузію, Зімбабве і навіть ЦАР. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook дніпровський айтівець, менеджер проекту iGov Дмитро Дубілет, передає Дніпроград.

«Пам'ятаю, як на курсах макроекономіки я дивувався, що який показник якості життя країни не візьми, у нього обов'язково буде кореляція з ВВП, яка завжди має наближатися до єдності: у тривалості життя, рівня освіти, спортивних досягнень, індексу щастя ... Загалом, як не крути, всі дороги ведуть до ВВП», - згадує дніпровський новатор.

Дмитро Дубілет переконаний: якби ВВП став ключовим показником успішності нашої політичної еліти, все могло б стати на свої місця. З його слів, президент боровся б за іноземні інвестиції, а не витрачав час на перерізання стрічок. НБУ боровся б за кредитування економіки, а не воював з вітряками. Кабмін і Рада боролися б за позицію в Doing Business справами, а не словами. Народ, зрештою, отримав би чіткий критерій оцінки своїх лідерів.

«Українські лідери повинні пам'ятати всі складові цього показника до п'ятого знака після коми. Вони повинні, чорт забирай, татуювати графіки зростання ВВП на своєму тілі! Ось тільки у цього показника є одна проблема: він вимірюємо. Адже куди простіше міркувати про боротьбу з корупцією або мовні питання ... А тут ці вперті цифри, що демонструють твої управлінські таланти на табло», - йдеться у дописі.

Дмитро Дубілет запропонував для старту наздогнати та перегнати Албанію. Адже вона теж серед європейських країн остання, не рахуючи Україну з молдаванами.

Раніше повідомлялось, що незабаром некомерційний проект iGov в окремих випадках буде працювати з держорганами за гроші, які спрямовуватимуться виключно на iGov.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...