App Store Google Play

Вода тече вулицями, але тарифи піднімають - у Кривому Розі оголошені громадські слухання

28.08.2017 17:20
Вода тече вулицями, але тарифи піднімають - у Кривому Розі оголошені громадські слухання

У Кривому Розі комунальне підприємство "Кривбасводоканал" планує різке підвищення тарифів на надання послуг для населення. В середньому, послуги підприємства подорожчають на 60%. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Перший криворізький"

При цьому в КП «Кривбасводоканал» не уточнюють, чи пов'язано підвищення тарифу з частими поривами трубопроводів у наслідку чого десятки, якщо не сотні кубічних метрів питної води розтікаються по проїжджій частині міста, утворюючи свого роду «озера».

Детальніше про те, яким бажає бачити тариф для населення керівництво комунального підприємства «Кривбасводоканал» повідомлялося раніше.

Згідно постанови Нацкомісії з держрегулювання енергетики та послуг ЖКГ, підняти тариф без обговорення зі споживачами КП «Кривбасводканал» не може.

У жителів Кривого Рогу залишився останній шанс переконати керівництво підприємства, яке працює за гроші платників податків, не підвищувати тарифи на водопостачання і водовідведення.

В актовому залі КП «Кривбасводоканал» пройдуть відкриті слухання стосовно наміру підняти тарифи. Дата проведення - 30 серпня о 17:00 за вул. Єсеніна, 6а.

Всі жителі Кривого Рогу хто не згоден з рішенням комунального підприємства підвищити тариф можуть висловитися, тим самим вплинувши на рішення підконтрольного платникам податків підприємства.

Якщо на слухання не прийдуть ті, хто не згоден з підвищеннями тарифу в середньому на 60% - їх відсутність буде вважатися мовчазною згодою.

До слова, під час засідання комісії з підготовки підприємств до осінньо-зимового періоду представники приватних ЖЕКів скаржилися на роботу комунального підприємства.

За словами представниці «ДомКом», жителі деяких багатоповерхівок в Кривому Розі готові вийти на акцію прямої дії, щоб звернути увагу комунальників на свої проблеми - затоплені фекаліями підвали, регулярні прориви труб, відсутність напору води та ін. 

Іван Карий, голова УБЖП Кривого Рогу, тоді закликав інших представників приватних ЖЕКів підтримати таку ініціативу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...