App Store Google Play

В Апостоловому уперше за роки незалежності капітально ремонтують дорогу

28.08.2017 14:40
В Апостоловому уперше за роки незалежності капітально ремонтують дорогу

В Апостоловому завершується капремонт однієї з центральних вулиць міста. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, її не оновлювали ще з радянських часів, передає Дніпроград.

«Ремонтуємо автошляхи, які не оновлювали десятки років. Це не лише вулиці великих міст, але й сільські дороги. Вважаємо, що асфальтне покриття має бути якісним – незалежно від розміру населеного пункту та його наближеності до обласного центру. Про такий підхід у роботі говорить і Президент України Петро Порошенко», – сказав Валентин Резніченко.

Вокзальну вулицю в Апостоловому капітально не ремонтували ще з радянських часів, розповів голова місцевої об’єднаної тергромади Станіслав Нігай.

«Робили поточний ремонт, та поки латали ями в одному місці, вони вже з’являлися в іншому. Це було неефективно, – розповів Станіслав Нігай. – Планували капітальне оновлення. Пришвидшити ж наші плани допомогла команда ДніпроОДА. Вдячні за фінансову підтримку».

На дорозі, яка веде до авто- та залізничного вокзалів, лікарні та реабілітаційного центру для дітей, уклали близько шести тисяч квадратних метрів нового асфальту. Мешканці Апостолового в захваті.

«Раніше була дорога – ні пройти, ні проїхати. Зараз все чудово, от якби ж всі вулиці в місті були такими», – розповів місцевий велосипедист Сергій Шепель.

«Їду й думаю – чи це не сон? За все своє життя уперше бачу таку дорогу – якісно зробили», – зазначив місцевий мотоцикліст Павло Нєгіпов.

«Мешкаю в Апостоловому все життя, на моїй пам’яті – це перший такий ремонт. Раніше тут на машині взагалі неможливо було проїхати – ями, пил. Ремонтом задоволений. Сподіваюсь, зима не погіршить результат», – сказав місцевий мешканець Сергій Петров.

До кінця року в області відремонтують близько 160 доріг. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...