App Store Google Play

У селі Нива Трудова термомодернізують школу

28.08.2017 12:20
У селі Нива Трудова термомодернізують школу

Школу в селі Нива Трудова Апостолівського району термомодернізують. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, нині виконано вже 85% робіт, передає Дніпроград. 

«Реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка – рівні можливості для кожної громади. Це значить, що якісні дороги, нові садочки та реконструйовані школи однаково доступні як для мешканців міста, так і для селян з найвіддаленіших куточків області. Втілюємо цей принцип у життя. Лише цьогоріч на Дніпропетровщині реконструюють 25 шкіл – уперше за всю історію незалежності нашої країни», – сказав Валентин Резніченко.

Школа в селі Нива Трудова працює з 1975-го. За цей час її жодного разу не ремонтували, розповів директор закладу Іван Настенко. Температура в класах взимку трималася на відмітці 13 градусів.

«Як могли заклеювали старі вікна та навіть утеплювали стільці. Діти тепло вдягалися, та це не рятувало – вони хворіли, ми часто закривали школу на вимушені канікули. Роками ми трималися лише за рахунок батьків, та протягом останніх двох років ситуація кардинально змінилася. Завдяки децентралізації, наш заклад почав жити – відновлено роботу непрацюючих санвузлів, замінено системи каналізації та опалення, встановлено енергозберігаючі вікна. Тепер у нас утеплюють фасад. Ми дуже вдячні», – зазначив Іван Настенко.

Понад 1,8 тисячі квадратних метрів будівлі утеплюють спеціальним матеріалом – він не горючий та «дихаючий». У школі буде тепло, а витрати на опалення скоротяться, сподівається голова Нивотрудівської об’єднаної територіальної громади Олександр Любченко.

«Коли у минулому році замінили вікна, температура в класах стала вищою на чотири градуси. З утепленням фасаду вона буде не менш, ніж 20 градусів. Дякуємо підтримці губернатора Валентина Резніченка, самостійно наш бюджет з таким ремонтом не впорався б», – наголосив Олександр Любченко.

Завершити утеплення фасаду будівельники планують до 1 вересня.

У школі навчається 400 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...