App Store Google Play

У селі Нива Трудова термомодернізують школу

28.08.2017 12:20
У селі Нива Трудова термомодернізують школу

Школу в селі Нива Трудова Апостолівського району термомодернізують. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, нині виконано вже 85% робіт, передає Дніпроград. 

«Реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка – рівні можливості для кожної громади. Це значить, що якісні дороги, нові садочки та реконструйовані школи однаково доступні як для мешканців міста, так і для селян з найвіддаленіших куточків області. Втілюємо цей принцип у життя. Лише цьогоріч на Дніпропетровщині реконструюють 25 шкіл – уперше за всю історію незалежності нашої країни», – сказав Валентин Резніченко.

Школа в селі Нива Трудова працює з 1975-го. За цей час її жодного разу не ремонтували, розповів директор закладу Іван Настенко. Температура в класах взимку трималася на відмітці 13 градусів.

«Як могли заклеювали старі вікна та навіть утеплювали стільці. Діти тепло вдягалися, та це не рятувало – вони хворіли, ми часто закривали школу на вимушені канікули. Роками ми трималися лише за рахунок батьків, та протягом останніх двох років ситуація кардинально змінилася. Завдяки децентралізації, наш заклад почав жити – відновлено роботу непрацюючих санвузлів, замінено системи каналізації та опалення, встановлено енергозберігаючі вікна. Тепер у нас утеплюють фасад. Ми дуже вдячні», – зазначив Іван Настенко.

Понад 1,8 тисячі квадратних метрів будівлі утеплюють спеціальним матеріалом – він не горючий та «дихаючий». У школі буде тепло, а витрати на опалення скоротяться, сподівається голова Нивотрудівської об’єднаної територіальної громади Олександр Любченко.

«Коли у минулому році замінили вікна, температура в класах стала вищою на чотири градуси. З утепленням фасаду вона буде не менш, ніж 20 градусів. Дякуємо підтримці губернатора Валентина Резніченка, самостійно наш бюджет з таким ремонтом не впорався б», – наголосив Олександр Любченко.

Завершити утеплення фасаду будівельники планують до 1 вересня.

У школі навчається 400 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...