App Store Google Play

Мера Підгородного намагаються зняти за допомогою сфабрикованого звинувачення?

28.08.2017 18:30
Мера Підгородного  намагаються зняти за допомогою сфабрикованого звинувачення?

Сьогодні, 28 серпня, мав відбутися судовий процес над мером міста Підгородного Галиною Кузьменко, якій інкримінують ряд порушень, в тому числі фінансові. Сама ж обвинувачувана разом з місцевими жителями стверджує, що це маніпуляції депутатів, які хочуть прибрати владу до власних рук. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з Жовтневого районного суду Дніпра. 

"Я не вважаю себе винною. Мене звинувачували у фінансових махінаціях під час встановлення нових вікон у приміщення міськради. Вікна є, лише порушена процедура їх вбудови. До прокуратури мене викликали один раз для пояснення власних дій. Тоді на сесії міської ради я сказала, що мені висловили недовіру. Це сталося напередодні Іловайської трагедії, в якій загинув мій син", - стверджує Галина Кузьменко.

Наразі меру Підгородного призначили запобіжний захід - домашній арешт та відсторонення від посади.

За її словами, вчора їй надіслали чотири томи справи, за якою призначено суд. Жінка стверджує, що у міста є нагальні проблеми, які слід вирішувати. Розвиток інфраструктури, тобто забезпечення комунікаціями та неперервне водопостачання знову відкладається через фальсифіковані звинувачення.

"Після смерті сина і звинувачень я взяла відпустку для оздоровлення. В цей час в моєму будинку провели обшук. Сусіди підтвердили, що слідчі буквально перелізли через огорожу. Таким зухвалим способом намагались довести мою вину", - пояснила Галина Кузьменко.

Сьогодні адвокати обвинуваченої повідомили, що засідання перенесли на завтра, 29 серпня. Однак, цього дня на кладовищі у Підгородному відбудеться вшанування пам'яті воїнів, загиблих під час Іловайської трагедії. Серед героїв похований і син Галини Кузьменко.

"Час засідання нам не повідомили, ми будемо просити перенести на інший день. В будь-якому випадку завтра я буду на кладовищі", - говорить мер Підгородного.

Галина Кузьменко впевнена, що її владу хоче прибрати до власних рук депутат від ББП Сергій Кирічук. Вона зазначила, що проти цього вже виступили 19 осіб, які вимагають його звільнення. Крім того, до приміщення Жовтневого районного суду прийшли матері воїнів-захисників на Сході України, аби підтримати міського голову власного міста - Галину Кузьменко. В свою чергу, народний депутат України та почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза подав клопотання щодо взяття мера на поруки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...