App Store Google Play

Мера Підгородного намагаються зняти за допомогою сфабрикованого звинувачення?

28 Серпня 18:30
Мера Підгородного  намагаються зняти за допомогою сфабрикованого звинувачення?

Сьогодні, 28 серпня, мав відбутися судовий процес над мером міста Підгородного Галиною Кузьменко, якій інкримінують ряд порушень, в тому числі фінансові. Сама ж обвинувачувана разом з місцевими жителями стверджує, що це маніпуляції депутатів, які хочуть прибрати владу до власних рук. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з Жовтневого районного суду Дніпра. 

"Я не вважаю себе винною. Мене звинувачували у фінансових махінаціях під час встановлення нових вікон у приміщення міськради. Вікна є, лише порушена процедура їх вбудови. До прокуратури мене викликали один раз для пояснення власних дій. Тоді на сесії міської ради я сказала, що мені висловили недовіру. Це сталося напередодні Іловайської трагедії, в якій загинув мій син", - стверджує Галина Кузьменко.

Наразі меру Підгородного призначили запобіжний захід - домашній арешт та відсторонення від посади.

За її словами, вчора їй надіслали чотири томи справи, за якою призначено суд. Жінка стверджує, що у міста є нагальні проблеми, які слід вирішувати. Розвиток інфраструктури, тобто забезпечення комунікаціями та неперервне водопостачання знову відкладається через фальсифіковані звинувачення.

"Після смерті сина і звинувачень я взяла відпустку для оздоровлення. В цей час в моєму будинку провели обшук. Сусіди підтвердили, що слідчі буквально перелізли через огорожу. Таким зухвалим способом намагались довести мою вину", - пояснила Галина Кузьменко.

Сьогодні адвокати обвинуваченої повідомили, що засідання перенесли на завтра, 29 серпня. Однак, цього дня на кладовищі у Підгородному відбудеться вшанування пам'яті воїнів, загиблих під час Іловайської трагедії. Серед героїв похований і син Галини Кузьменко.

"Час засідання нам не повідомили, ми будемо просити перенести на інший день. В будь-якому випадку завтра я буду на кладовищі", - говорить мер Підгородного.

Галина Кузьменко впевнена, що її владу хоче прибрати до власних рук депутат від ББП Сергій Кирічук. Вона зазначила, що проти цього вже виступили 19 осіб, які вимагають його звільнення. Крім того, до приміщення Жовтневого районного суду прийшли матері воїнів-захисників на Сході України, аби підтримати міського голову власного міста - Галину Кузьменко. В свою чергу, народний депутат України та почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза подав клопотання щодо взяття мера на поруки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...